Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sokol,pták,je dravec,ale tento pan Sokol je savec na všech a to bez rozdílu. Je všude,kde cítí prachy.
  • Sokol,pták,je dravec,ale tento pan Sokol je savec na všech a to bez rozdílu. Je všude,kde cítí prachy.
  • Ten pořad jsem také sledoval a byl jsem překvapen že Sokol se tam představil jako podprůměr.
  • Podle posledního vývoje mám dojem,že je po naději.Samotný Sokol bez vlivu na justici nebude znamenat nic a jeho hvězda pohasne.
  • Já bych se ničemu tady už tak nedivil. Tento režim vytvořil tuto nemorálku, Sokoly, Ráthy, ani dál nebudu jmenovat, protože i kdyby jste popravili všechny komunisty, tak tady zbyde ještě tolik novodobých zlodějů, že by věznice při spravedlnosti praskaly vy švech.Budete si muset nakonec připustit, že prostě tady něco nefunguje a lid se už nedá balamutit. Jednou s vámi modrá tlupo zatočí a vystaví účet.
  • S pracím práškem Rex,máme všichni naději! *5*
  • xyz
  • Z komunistického advokáta Sokola, který vždy stojí na straně peněz, nikoliv spravedlnosti, je na blití. *11*
  • Vole.
  • Vlku Vlku, neříká se deiluze ale desiluze respektive deziluze, to si říkáš JUDR. to já bych byl docent doktor a profesor :-)))
  • Jasný je,že ješitnýho pudla Ratha se chtěla zbavit jak koalice,tak ČSSD. Obě tato uskupení nejsou ničím jiným,než odvárkem komunistické Národní fronty. Nešlo o nic jinýho,než najít
    nějakýho nepohodlnýho vejra,kterej to za asistence medií odnese,aby se mohlo jet dál.
    Přimlouval bych se za to,aby politické strany přestaly z lidí dělat blbce.
  • ...hmmm...naposledy jsem si vyslechl p. Sokola v pořadu pí. Jílkové Máte slovo, kde tématem bylo řádění exekutorů mezi národem...zde mne Sokol přesvědčil, že je asi demagog s bytostnou orientací prokurátora komunistické éry...Neboť, přestože zde vystupoval jako občan a nikoho zde profesně nehájil za prachy, přesto obecně hájil princip viny na straně exekutorů proti občanovi...demagogickým tvrzením, že 90% českého národa jsou zloději!!!...čímž asi zásadně, nestydatě a veřejně asi porušil své povinnosti řádného občan ČR v rozporu s Ústavou ČR, zřejmě kvůli vlastnímu finančnímu prospěchu vymahače dluhů??...Podle mne procesně i skutkově asi bezohledně, na úkor presumpce neviny občana...??...
    Nuže dobrá...nyní jako advokát případných tunelářů asi používá podobnou demagogii tvrzením, že ....zásah do práv musí být postaven na nějakém FORMÁLNÍM ZÁKLADĚ...což je nyní samozřejmě jeho profesní právo obhajoby za dobré peníze..AVŠAK!!! V případě, že mu výkonná moc naletí na tuto strategickou demagogii, pak precedentně.... politická vražda Dr. Horákové přestává býti vraždou, neboť podle Sokolovy demagogie, tento proces byl...též postaven ...na nějakém formálním základě!!!...
    A je to tady!!! Historie naruby!!! Podle Sokolovy demagogie tedy nejde skutkově o zlotřilé rabování národa a vlasti případnými gaunery u koryta moci, nýbrž o formálně vykonstruovaný proces a lá 50.let?? Nyní však výkonné moc, která prý nechytá sprosté zloděje po ČR, nýbrž politicky-formálně opět prý likviduje imperialistické špióny a štváče??....dle mého názoru...
    Konečně....převažuje-li v uměleckém obraze ...nějaký formální základ nad obsahem, jak tvrdí Sokol obecně,...pak nejde o kvalitní produkt, nýbrž o samoúčelnou a exibicionistickou fekálii demagoga, který si na umělce jen lživě hraje...přestože třebas za velké peníze...dle mého názoru...dle mého názoru...
  • advokát, který by ho případně osvobodil - má rád miliony jako Rath-právníci jsou zkázou národa ,mají jen dohlížet nad regulerností při soudu-právník, který z viníka udělá neviného je spoluviník a napomáhač zločinu-ať už jde vraždu nebo o krádež peněz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Věřím že ho osvobodí, protože to byl komplot vedený pravicovými špínami .
  • Dostane ty troubo, věř tomu a budeš věřit !!
  • Neboj Petře na čelo ti to vypálí, a hvězda to nebude !!!
  • Kdoví jestli to nedělá k vůli tvojemu péru *2* *1*
  • A kdy zavřou ostatní trojkoaliční zloděje Vondru -Promompro atd._ *1* *16*
  • Pššššššššššooooooooouuuuuuuuk !
  • No, opravdu duchaplný příspěvek.....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit