Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ááááááá, cikánka Samková už dlouho neměla myšlenkový průjem, tak dotoho,,,,,,,,
  • Ta je krásná, jako když se prase zlobí *12*
  • Paní Samková ráda oslňuje rádoby originálními ,až někdy sprostými výroky/viz výroky o KSČ/
    Sleduje své sobecké cíle !!!!!!!!!!!pozor na ni !
  • Jéžiš, ta je krááásná! *3*
  • Vítej Klárko ! *14*
  • Paní doktorku Samkovou nemusím, ale v tomto případě má pravdu.Pořád se řeší tvrzení proti tvrzení
  • Přechytralá paní Samková, zřejmě neumí číst, nebo je nedoslýchavá. Jinak by musela vědět, než se k něčemu začne vyjadřovat, že 2.7.2012 vyhrožoval Nečas ministrům, jestli ještě někdo bude volat vyšetřovatelům, či Policii, tak ho odvolá. Kalousek ale volal Lessymu 4.74.2012, tedy dva dny po té. Nečas samozřejmě neudělal nic, jako pokždé ( dělá vždy pouze velká ramena) a ještě se naváží do Lessyho, že je jeho jednání za hranou, jako by jeho celá vláda nebyla za hranou už dávno !!! Loutka Kubice je úplně směšný, bylo by lépe,kdyby se vůbec před kamerami neukazoval. Když vezmu v potaz, že sde ozývá nejvíce Kalousek, pak Nečas, Vidím, Kubice, a nyní se přidal pán z Hradu a k tomu zavřeli hlavního svědka v kauze Casa za "pohlavní zneužívání" ausgerechnet teď, když má být zahájeno tr. stíhání proti Parkanové, tak se mi uzavírá celý řetězec odkud vítr fouká !!! Dále nemá smysl cokoli komentovat !!!
  • Antiparoubek se loučí se zdejší lůzou ražení Not CSSD a s cenzorama této směšné diskuze. Své poslání splnil. Má se dobře, má skvěle ohodnocenou práci a věčný úsměv na tváři :))))
    • ... i já se mám dobře a to díky Sovětskému svazu a Slavné Rudé armádě, která mne osvobodila od nacistického režimu, studoval jsem, celý život jsem měl práci, žádné starosti co bude zítra a už mám ve skříni papírové boty!
      Celý tento režim pseudodemokracie, antikapitalismu skončící neokomunismem mi může být ukradený ... *1* *1* *1* *1* *1* *1*
      • Do vražedného komunistického ruského ráje ihned odjeď, tam ti budou padat pečení holubi do huby
  • Tím, že hoši bojují mezi sebou, nemají čas na práci. Což je asi dobře, protože to zpomaluje rozkrádání veřejných statků. *10*
  • Názor paní Samkové beru, i když mě zaráží,že i přesto,že je členkou TOP 09, dílčím způsobem jak kritizuje moinistra Kalouska tak jej obratem i obhajuje bagatelizováním uvedených možných kontaktů, které by neměly být v rozporu s etikou vzájemnosti jednání.
    To, že dokonce uvedla, že si dokáže představit TOP 09 bez Kalouska, to jej musí ale frustrovat. Prostě stručně a jasně. Tato dáma pana Kalouska z jedné strany tváře pohladila a následně z druhé strany políčkovala... Kde je ale efektní výsledný názor na věc?
    • Zřejmě si Karle nepochopil, že paní Samkové dělá dobře, když se může zviditelnit !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit