Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud neuspěla na prezidenta,ať se nechá zvolit královnou cikánů,nemusí mít jen krále,to by paní Samkové sedělo noboť by byla mezi svými.
  • jsem s tebou---máš pravdu---- *3*
  • hele --čecháček chudáček--- *3* P
  • Hele cigaňa jedna mají krále a jeho zrušit nechtějí!
  • Držím jí palce, má pravdu, jelikož jsem taky Rom vidím do toho hlouběji.
  • Nemáš schopnosti, kdybys je měla , tak byl Kájínek dávno venku. Máš kruhy pod očima, proč asi?
  • neukáže---vsad se , ani zítra,ani za měsíc,ani za rok *3*
  • Podpora pouhých 128 hlasů ! ..pro paní advokátku Samkovou víc než dostatečně napovídá o mnohém z jejího působení i práce ve sněmovně za celou tu dobu, kdy na tohle bylo dost času i prostoru při hlasování i šancí, které má..Kromě toho, že takovým lidem se všeobecně říká "vrtáci" co jen vrtají,vrtají až vše rozvrtají,ale nic jiného nedovedou...Víc není třeba dodávat...
  • Dejte už s tou pizdou s chování čokla pokoj *16* Kdo obhajuje cikány z mačetového útoku by měl být trestán sám *16*
  • Pravdu má, ale...
    Ptám se. Proč až teď takto uvažuje?
    Nedostala se přes barieru 50tis. hlasů.
    Je to zhrzená advokátka, tj. vše.

    Osobně je mi přímá volba loutky ukradená, takže je mi srdečně jednou jeli přímá nebo jeli volena tzv hlava státu parlamentem.
  • Co je to, prosím, "pridristsrac"?
  • Věřím co Ti dalo práce naučit se podepsat, ale samčice na hradě strašit nebude. To tak, ještě dosadit na hrad cikánku. *16*
  • ... kdo se za tebe zamyslel?
  • ... proto nemá hlas ani od tebe, blbe, zde za tebe píše někdo jiný, přiznej se :))))
  • Když se nad tím člověk zamyslí, má pravdu.
  • i tech 128 je maly zazrak... :-)
  • čarodějnice nesehnala 50 tisíc cikánů, kteří umějí psát. *1*
  • Dneska ti to pálí, soudruhu!
  • kdyby nebyl limit 50000 podpisu, tak za prezidenta mame pistu zigu a jeho pridristsrace.
  • Jen 128 podpisů? Tak málo cikánů umí psát?
    Kdyby nasbírala potřebný počet podpisů, nedivím se, ale takhle to vypadá jako obyčejná závist.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit