Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Začíná se mi líbit premiér Sobotka, který ukázal, že z toho opilce strach nemá.
    • víš proč má naleštěnou pleš? aby lepší klouzal do bruselského análu
    • Ale o to víc se bojí Bruselu. A to až tak, že je kvůli tomu ochoten obětovat lid státu, kterému veřejně slíbil věrnost a službu v jeho prospěch.
  • Příště by kandidáti na prezidenta měli předložit posudek od psychiatra a osobnostní profil. Občané - voliči, by měli věděli, co je čeká, co je to za člověka, který bude, nejméně 4 roky, stát v čele a reprezentovat před celým světem je a Českou republiku.
    Např. člověk, který je alkoholik nebo chorobný lhář nebo megaloman nebo všechno dohromady, by měl být z kandidátky vyřazen. *3*
    • Diensbier ani Schwarzeberg posudek předkládat nemuseli, tam to bylo patrné na první pohled. Také to voliči poznali a dali jim jasnou stopku.
      • Naopak, nechali se zmanipulovat, jako obvykle. Nikde se tak nedaří "šmejdům" jako v ČR. Tady si každý myslí, jaký je borec, co všemu rozumí, a pak ho zmákne parta křupanů s hrncem za 70 000,- Kč *1* *1* *1*
        • Naopak, jsem rád, že se valná většina zmanipulovat nenechala. Byť mediální masáž byla brutální a kdo nenosil placku "volím Karla", byl málem označován za národního nepřítele.
          • Zemana volilo něco málo před 20% občanů. A to hlavně tupci, kteří se nechali poslední den před volbami zmanipulovat konfidentem (příslušníkem) StB-Gestapo Zavadilem. A vůbec jim nevadilo, že Zeman je veden v seznamu konfidentů StB, je to "bývalý" komunista a neštítil se uzavřít s křivákem a konfidentem StB Kikinou-Klausem uzavřít "opičí smlouvu" o dělbě moci.
          • Máš v tom zmatek. Právě ten, kdo se odvážil nosit placku" volím Karla" byl napadán konzumním davem zemanovců, jinak obvykle, poklidně nakupujících ony super-výhodné hrnce. *1* *1*
            • Neviděl jsem nikoho, kdo by napadal děti ze základních nebo středních škol.
      • Já jsem to poznal i na Zemanovi a přesto jsem ho volil! Ať je legrace, a taky že je! Ještě mu mohly ujet nohy při ukázce klenotů...
  • Pěkně nám Zeman zhnědnul, jen co je pravda, nakazil se asi na svých spanilých jízdách do Kremlu.
    • Je to stejné, jako kdyby v roce 1935 vyrazil Beneš na přátelskou návštěvu za Hitlerem, a v salónku pak pokuřoval s Ribbentropem. Tenkrát jako dnes, by se tomu měla většina národa, trochu podivovat.
  • Akademici-soudům a soudcům připomeňte povinnost dodržovat zákony,paragrafy a zákonné lhůty.Zároveň dodržovat i lidská práva na spravedlivý proces a zdraví a jeho ochranu. .https://www.youtube.com/watch?v=3nlCAZ7dVKU .

    https://www.youtube.com/watch?v=PbGiEGf81Jo
  • Jedna ostuda za druhou. Zeman bude za chvíli chodit kanálama, možná,že tam najde ten dopis od Peroutky, kde se píše ,že Zeman není gentleman.
    • Lepší by byl tichý přikyvovač všemu a všem?
  • Pejsku. Zeman si žádnou úctu nezasluhuje. To by se musel jináč chovat.
    Dočasným úřadem se úcta nezískává. To může získat jedině chováním.

    O slušnosti mluvíte Zemanovci? S tou váš ožralej guru nemá vůbec nic společného.
    Zneuctění úřadu v přímém přenosu kde byl napitej jak dělo.
    Projev plný vulgarit nepřipomínal projev prezidenta ale projev dědka z vesnické gospody.
    • Bohužel, je to pravda. A to nejen projev v čs.rozhlase, ale dokonce i na mezinárodním fóru v Bruselu, kde vykřikoval, že si dal řízek a ten mu chutnal jako bubble bum...
  • Páni rektoři a profesoři Děkuji vám strašně moc že se zabýváte s vaší uraženou ješitností vůči panu prezidentovi. Moc vám děkuji že neučíte své žáky pardon studenty slušnosti a úctě druhým. Strašně by mě zajímalo co je učíte. Úctě k ostatním lidem asi ne. (Pracuji v dělnické profesi a studentka vysoké školy řekne kamarádovy nebav se s tím póvlem, vůbec si ale neuvědomuje že i mé daně jí umožňují studovat). Jinak se ptám jakou mají mít úctu k panu prezidentovi (ti rádoby studentíci) když lidé které jmenuje ho dávají k soudu.
  • To Okoun.

    Předpokládáme také že tvůj Zeman uhradí náklady spojené s omluvou za lhaní
    (případ Peroutka) z jeho a ne z našich kapes.
    Jednoho pána nejmenoval že prý má trochu komunistickou minulost.
    Od ex člena KSČ který jmenoval do vlády komouše Babiše je to opravdu drzá výmluva.
  • Ale no tak kluci v talárech!Předvádíte nám nezkrotný humor.Nejprve president odmítl jmenovat takový odpad - nějakého Putnu.Takového, který na demonstraci hrdě třímal velký nápis " Katolické buzny zdraví... Takže toto by mělo požívat akademických poct?Toto má vyučovat mladou generaci?A všechno za naše veřejné peníze? Předpokládám že žalujete za s v o j e peníze.Že jste drze nesáhli na státní penize které jsou určeny na provoz škol.A taky doufám, že pokud vykřikujete do světa že zdejší imigranti u vás mohou studovat zdarma / křičí Universita Karlova/ máte to pečlivě ošetřeno.Protože lehce by se mohlo stát, že vás někdo úspěšně zažaluje.Za rozhazování finančních prostředků určeným zdejší populaci.A to bude teprve sranda!Nejste žádná s.r.o. ale zařízení plně placeno z daní všech poplatníků.
  • Zeman ukázal svou malost.

    Člověk ve státní funkci má plnit své povinnosti a ne si vyřizovat osobní účty.
    Je jedno zda má Pavla nebo Petra rád nebo ne. Podle zákona je má jmenovat

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit