Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Doufám, že jsou ochotni tito aktivisté placení z ciziny položit hlavu na špalek, když nebude dost energie. Nebo je to jen z ciziny placená špína, kterou nic než ty peníze od chlebodárců nezajímá?

  • Aktivista je dnes už značně profláklé slovo, vzbuzující mezi mnoha rozumnými lidmi zhnusení. Stalo se z něj synonymum pro škůdce a parazita a zaprodance ve službách cizích zájmů. Tož tak. 

  • Tito aktivisté jsou placeni z fondů, jejichž majitele a iniciátory těchto aktivit lze jen těžko dohledat.

    Jsou to škůdci této země...

  • KIMCID

    Ty E -autíčka vám jezdi na co?

  • dzixy

    Zelení zase zvedají hlavy. Jejich přání je více, než zmatečné. Navíc nikdo z nich neví jak uhelnou energii nahradit / ne čím, ale jak a v jakém horizontu /. Komu by se nelíbilo vyjít s čistou košili a se stejně čistou se vrátit, ale jejich přání není expresní vlak. Vše má svůj čas a důvod.

  • TheGGG

    kdo tyto parazitující neziskovky platí? To je třeba rozplést... a tady by se mohli novináři předvést... jinak eko-škůdci a ti kdo jsou za nimi budou prudit na věky věků...

  • Škoda že všelijaké skupiny, které s pořád stěžují na diskriminace  , neekologii a já nevím co ještě nemohou mít své státy. Tak aby se tam sešli podobní a svůj stát si dělali podle svého. Já bych to totiž moc rád viděl

  • sunecny den nevykrikuje babis !!!!!

  • Neziskovky dělají vše zdarma? Nikde jsem od těch pitomců nečetl po zrušení uhlí čím to bude nahrazeno. To samé "ekologové", Když chtějí v bytu teplo v zimě, ať si ho pitomci napytlují v létě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit