Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo, před rokem 1989 tady bylo skutečně téměř vše jiné, ale ne lepší...
  • jedu s tebou Zlej trolle *14*
  • až padnou společné hranice z ruskem,vy budete první utíkat
  • ano například,šílený skřet Putin
  • tyto typy žen nejsou ženami,před rokem 89 to bylo vše jiné *13* *13*
  • Nakažená banderismem..? vy ty vaše dementní názory dovádíte k dokonalosti,aspirujete na vrchní blba na tiscali,rozhodně jsem většího troubu psát neviděl
  • krapet jste to ušmejdoval,doktore zapšklý soudruhu *1*
  • tak nějak *1*
  • tady ty čarodějnice nahatý by měli rovnou upalovat,dřív by se s nimi tak nemazlili,no jo nová doba,ale on tady jednou Putin udělá pořádek
  • jasně že je to blábol,jsou to převlečení ukráci to ví každej to jen fašisti a banderovci melou nesmysli,
  • Takovej chlap to je jiná káva,když vydím Putina mám erekci,nevím co vy fašouni vidíte na ženskejch *1* *2* *15*
  • KIMCID
    Ruské rodiny hledají na Ukrajině nezvěstné vojáky
    to je zase blábol *16*
  • Ty jseš nemocnej a to fest
  • Tady promluvil pravej ukroš, ktery tu děla na stavbě a každy ho buzeruje že.... to dělám totíž ja, že vas kopu kde se da... :-)
  • Ona žije ve Francii už dva roky jako politický uprchlík! A je to Ukrajinka. Před kým proboha z té Ukrajiny uprchla? Před Putinem?
  • Co jiného ti zbývá než čumět na nahotinky, když o tebe ženská nezavadí.
  • Josef-Tečka je primitiv, který stále jenom obměňuje fráze, nadávky, urážky. V tom spočívá jeho celá práce, zasírat diskuze a měnit nicky, aby vyvolal dojem projevu veřejného mínění. Bohužel pro něj a naštěstí pro veřejnost je profláknutý a už jenom pro srandu. Občas mlží se svojí identitou, jakoby se prozradí, že je důchodce nebo starý člověk a podobně. Je to mladý člověk, produkt současného výchovného a vzdělávacího systému, podařilo se mu dostat tady tu práci, je to dobře placený, tak se u toho drží. Je velmi škodlivé, pokoušet se s ním vést seriózní diskuzi.
  • Meli ji na ty hrozinky dat za trest kramrdliky a obihat pul dne nahata s kramrdlikama eifelovku. A taky dat pri te prilezitosti kazdymu, kdo si rekne. Pak by ji ten exibicionismus uuurcite presel. *1*
  • Šílené coury páchají zlo!!
  • Ale že jsem vás dostal, co? Vůbec jste nepoznali že jsem Tečka.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit