Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pa-Ko-Blb (patentovaný korunovaný blbec - Obcan) 😉

  • Pa-Ko-Blb (patentovaný korunovaný blbec - Obcan) 😉

  • KIMCID

    Nevim kdo je bureš asi tvůj guru nebo že by to byl pitomio?

  • Nějak pořád nejsem schopen pochopit onen jazyk jakým píšete cizinče . Že by něco od Bureše ? 

  • KIMCID

    Dál jsi závazek pozdravem veselé vánoce tudíž dřív jak po jich ti asi nebudeš

  • Ano, pomohla nám tím, že nám sem poslala svůj Či-Ko-Vir (čínský komunistický virus).

  • Amrdólama vytvořenej vir stále zabíjí a "opozice" se chová přesně jako bolševická Národní fronta!

  • Ten Či-Ko-Vir (čínský komunistický virus) byl vyvinut v čínském vojenském bakteriologickém ústavu ve Wu-Chanu nepochybně pro účely bakteriologické války, jak to dokazují jeho neobvyklé vlastnosti. Nabízí se otázka, jestli ta potvora Číňanům unikla v důsledku komunistického bo.delu nebo, nedej Bože, je to už vlastně začátek čínské bakteriologické války proti světu. 😱

  • Furt nevím co jsem si to dal , co to je. Proto meto žene z hrobu i přes den . Ty mě tedy dáváš . Ještě mě chytnou a svážou stříbrným řetězem. 

  • KIMCID

    Popřál jsi Veselé Vánoce tak počítám že dřív se neukážeš 😁

  • Jedině stalinistický způsob boje s amrdolským  virem který propaguje Miloš Zeman je ten správný.

    Sláva Číně.

  • Jedině stalinistický způsob boje s amrdolským  virem který propaguje Miloš Zeman je ten správný.

    Sláva Číně.

  • Očekával jsem opět bloknuti . Co není bude. 

    Jinak pěkně prosím . Co že jsem si to jako dál ? To se konzumuje , maže na regma , nebo co se s tím vůbec dělá ? 




  • Amrdólskej vir zabíjí dál a naše oporice se stále točí jako korouhvička.

    Politickej amaroun Fiala 21. 8. 2020:

    "Pokračuje zmatek a chaos, kterého jsme svědky od počátku. Ta opatření
    týkající se plošného nošení roušek jsou nelogická a nedá se v podstatě
    rozumět tomu, koho to má chránit a koho ne. Objevuje se nová věc, která v
    první vlně koronaviru úplně neplatila – vládní opatření se zdají jako
    úplně zbytečná. "

  • A ty pablbe občanský polezeš akorát na hajzlech, Praha hlavní nádraží...ha...ha...

  • blahodárnost Čínské lidové republiky je všeobecně známá, její nerozborné přátelství atd.,ale co ten Kalousek? On to svinstvo někde sehnal a oprskal tím republiku?

  • Hlavně nesmíme zapomínat na Čínskou lidovou republiku která nám jako jediná, zdůrazňuji jediná pomohla.

    Vinu za zamoření České republiky nese M.Kalousek.

  • josef.chmela


    Raději se budu přít se sto idioty, než mít jednoho který se mnou souhlasí.

  • Opičáčku, souhlasím s podstatou Tvého příspěvku, i když sám bych použil poněkud jiné formulace. Ty rozhodně nejsi hloupý a proto také s Tebou diskutuji. I když samozřejmě v mnoha názorech se diametrálně lišíme.

  • josef.chmela

    Jsi nervozní, protože ti zavřeli hospody. A bude hůř, ty co máš místo mozku z piva kostku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit