Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vidím, že komunisti uvízli myšlením v dobách maj. Teraskiho, ale mnozí ještě v 19.století a někteří dokonce v dobách primitivního kmenového společenství. Jinak není možné, aby se tady oháněli nějakým slovanským kmenovým společenstvím.

    Ale uvědomte si, že my jsme Slovany pouze jazykem, máme mnoho genů keltských, germánských, franckých, římských a civilizačně patříme ke kultuře západořímské, tak jako země západní a střední Evropy. Tedy alespoň většina z nás.

    Slovany jsou také Slovinci, Chorvati, Slováci, Poláci, Ukrajinci, kdežto Rusové nejsou čistí Slované, ti jsou silně "šmrncnutí" geny mongolsko-chazarských stepních nájezdníků. Toho stepního nájezdnictví mají v genech mnohem víc než slovanství. Samozřejmě nikdo nemůže za to jaké geny mu rodiče předali. Ale každý se musí snažit kultivovat se, tzn. rozvíjet ty kladné vlastnosti a potlačovat ty negativní. V opačném případě musí vzít na vědomí, že zůstane izolován ve své stepi od civilizovaného světa.

    Lidé se mají sdružovat podle kultury myšlení a života, nikoli podle jazyka.
  • ano, Slované by měli spolu držet, ale neznamená to, že musíme držet basu s každým jednotlivým slovanem....třeba i Jaceňuk je Slovan,.,, navíc Krvavá Madla, která tvrdí, žeje Židovka, asi tak úplně slovanka nebude... nebo jo?
  • Je to slovanská holka krev a mléko. My slované musíme držet spolu!
    • Slovan a žid???
      To mi ňák neštymuje!!!
    • Moje řeč. Já to tvrdím dávno, že my slovani máme držet dohromady.
  • hezké gesto od srbské řeznice
  • Madlenka je češka, tedy slovanka a my slované musíme držet pospolu!
  • měla své rodině odhalit pamětní desku někde na území Srbska a napsat tam . jsem stejná jako ti, kdo vás zabili, milí příbuzní
  • Je to zrůda.
    • nicolles
      Myslíš komunistka?
    • A ty jsi, Peppone, co? Komunista, což je horší než nacista.
      • ty jsi rasista a nácek, ty jsi zrůda a ještě nám sem napiš něco o morálce, takoví jsou nejhorší
  • Srbové zase odhalili pamětní desky povražděných humanitárním vražděním podporovaných tady touto kriminálnici, zlodějkou a podvodnicí ,emerickou čůzou.
    • A kdy budou odhaleny pamětní desky povražděným divokými hominidy z východních stepí a jejich poskoky a obdivovateli.To bude muset být nejméně sto milionů pamětních desek.
      • bezregistrace
        No tobě přeciž nikdo desku odhalovat nebude neboť nikoho nezajímá že si přitáhl z nějaké stepi ... možná snad že by tě nějakou deskou přetáh ..
        • No já o odhalení žádné desky nestojím. To co jsem svou prací vytvořil dobrého si sebou na onen svět nevezmu a záleží na potomcích jak s tím naloží. Ze stepi jsem také nepřitáhl, narodil jsem se v této zemi.
          • nechlub se, my jste tě dostatečně poznali, jsi rasista a nácek....proč jsi neodtáhl ke svým?
            • asi moc čteš ty Simčiny výblitky, nácku, kdo jiný než nácek by mohl litovat prohrY wehrmachtu? a urážet osvoboditele, tví rodiče se tedy s výchovou moc nepatlali, že.
            • Kdybych byl nácek, odstěhoval bych se do Ruska. Stalinův CCCP totiž poskytl Hitlerovým náckům "know-how".

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit