Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Takhle se přihrabává pod sebe  --- loni skupina Agrofert získala dotace za více než dvě miliardy korun, zatímco na dani z příjmu zaplatila zhruba 740 milionů
 • Vytvořil jste ukázkový klišodní blábol. Odůvodnění:

  1) Lidé s holými zadky nejsou poslední dobou k vidění, a to ani v Chemnitzu (proto ten germanismus).

  2) I kdyby libovolný Zeman někoho vedl, nemusí tak činit úkonem tělesným, postačí úkon verbální. Ani Napoleon osobně neběhával v čele své útočící jízdy.

  3) Pokud neumíte česky, proč se pouštíte do tvorby souvětí?


 • Stát fašizující být nemůže, to by měl vědět i takový trouba, jako je autor článku. Stát se může stát fašistickým třeba díky fašizujícím tendencím ve společnosti. Lidé jsou shromážděni ve své sokolovně, ale je možno je jinam přenést pouze z jejich sokolovny. Atd.

  Tvrdím, že článek je obyčejný blábol, i když vyhotovený s použitím slušného software.

  Poznámka: Co se týče citace dobové písně, je zřejmé, že "Zajíc" je příjmení v písni karikovaného pána a tudíž je na místě velké počáteční písmeno.

  Člověku, který denně absolvuje cestu například z Řitky do Suchdola a zpět a jen mimoděk zaznamená něco z hrůzy aktuální předvolební agitace, připadá v článku rozebíraná epizoda naopak osvěžující a vtipná. Ano, až tak hluboko jsme za své peníze dostáváni. 

 • Chytrý mudrlante. Tak navrhni řešení.Kecat dokola kraviny umí každý.Předlož krystalicky čistý návrh. Obecně průchodný. Jo derou se ke korýtkům STANáci. A co teprve ODSáci nebo TOPáci. Jejda ti všichni by zase rádi nastolili staré pořádky.Mlátit hubou, přihrabávat pod sebe a ještě k tomu mlaskat a vyhryzovat.Jasně že naprosto jasno má uřvaná chátra z ulice.Placky Havla, spocené huby na nich okrasné uhry.V létě vznikla spousta překrásných fotografií.

 • dzixy
  Reklama, reklama, reklama. Zřejmě asi dobrá, když se o ni tolik píše a mluví. No, mluví, Tiscali pomlouvá. Znám mnohem horší a stupidnější reklamy. Hlavní je, aby zabrala. A ANO i Babišovi se zřejmě daří, protože preference jsou stále vítězné. Ke zlobě těch, kterým leží v žaludku a téměř propadají. Zanedlouho ve volbách se uvidí, zda Babiš a spol. v reklamách chybili, nebo byli úspěšní.
 • vanhorne

   "že je lidí ženou svinským krokem."

  Lidi s holymi zadky je zenou, ktere vede Zeman s maketou Kalashnikova v pazoure? Ten dovede hodne svinskeho, ale pohybovat se svinskym krokem, vzpamatuj se. Ty jako odbornik na hole zadky a svinsky krok bys mel vedet, jaky je rozdil rychlosti mezi souravym a svinskym krokem.☺

 • felix.julec

  Předvolební tanečky i zde.Obava těch "spravedlivých",že zase skončí jako minule.A tak zase vytáhneme starou dobrou "koblihu".Myslím však,že už zabírá jen na ty jednoduché.

 • Jo panečku tady"red" je nám velký vizionářem.Poslední novinářský šmudla se rozhodl zahrát. posledního spravedlivého Divokého západu.Sám má holý zadek, v životě může věnovat maximálně žvýkačku nebo lentilky -ale článek je venku! Akorát že na novinářské chytrolíny už není nikdo zvědavý. Jejda to se redaktoři z TV diví, že je lidí ženou svinským krokem. Jejda to bylo údivu, když tytéž z ČT v německé Kamenici málem vylískali. Jo hoši, není zájem o blbé kidy.To si můžete tak maximálně psát a přeposílat mezi sebou.Na takové kravinky vám s.re Bílý tesák.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit