Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • milacekpublika

    A osobně si myslím, že k tomu bude utíkat stále více lidí. :) Já se taky v poslední době stále více dívám po různých alternativách. Teď jsem třeba četl o čínské houbě chaga. Prý zklidňuje psychiku a posiluje organismus, tak přemýšlím, že si někde zkusím zajistit testovací balení. :) Mrknu k nám do lékárny a jinak to objednám asi někde na e-shopu. :) 

  • No proč, protože už nevědí, čemu mají pořádně věřit v době fake news. Možná bychom se mohli zaobírat také něčím jiným. Mě třeba osobně zajímá co to vlastně je merino. Úplně nevím, jak vlastně celá tahle látka funguje. Když v létě chladí a v zimě hřeje. Holt to budu mít pořád s otazníkem.


  • Chodíte
    někdo pravidelně na terapie alternativní medicíny? 


    • Každou
      středu využívám terapii na dálku zdarma. Stačilo se registrovat na fb
      stránce, kde je to každý týden ve středu od 20:30.


      • Jak to
        přesně funguje?


        • Podívejte
          se na kristalovapostel .cz, na
          kategorii energeticke-lecby, mají to tam i pěkně popsané. Každý fyzický
          problém vychází z našeho vnitřního nesouladu, který je potřeba vyřešit.
          Najdete tam i přesný průběh terapie na dálku.

  • Když lidem řeknete, že je vyléčí medvědí lejno, roztírané po zádech, tak mnozí vyrazí do Tater.
    A v mžiku bude plno obchodů nabízet zaručeně pravá, domácí medvědí lejna. Některé přidají dokonce stěrku zdarma!
    Skvělé jsou i zaručené přípravky na růst vlasů. Ty se prodávají již desítky nebo stovky let :-)
  • Člověk by měl dělat vše, aby k žádné léčbě nemuselo dojít a pak by pod stresem nemusel padnout do rukou šarlatánů, podvodníků a vyděračů. Takže - jeďte teď například na jahody. Jsou dobré proti rakovině i proti stárnutí, vysoký obsah vitamínů stejně jako blahodárně působí na zažívání. Osobně odzkoušeno! Fotky zde

    http://www.slapyreport.cz/content/slapy-jahody-ve-zrubku-zacal-samosber
    • takže lidi naschvál onemocní? *8* *8* *8*
  • Proč k ní utíkají?No protože nejsou úplně blbí.
    • No, to je ta nejhorší kombinace... Blbí nejsou, ale myslet se ještě nenaučili :-DDD
  • Mám naštěstí možnost volby u svého praktického lékaře. Náš rodinný lékař nabízí vedle tradiční medicíny i tu takzvaně alternativní. Nic nikomu nenutí. Ani tradiční a ani alternativní. Příplatek za alternativní léčení (akupunktura, homeopatie, autopatie) dlouhou dobu odmítala.
    O alternativní medicínu se začala zajímat na základě mnohaletých zkušeností s tradiční léčbou.
    Je veřejnou osobností naší obce s mnohaletou praxí a dobrými výsledky. To je pro mne důležitější, než články v médích a názory anonymních čtenářů.
    Přeji pevné zdraví všem!
  • homeoparie je dávno a dávno prověřena jako zcela a naprosto neúčinná metoda, protože ani v jednom z mnoha kontrolovaných pokusů se neprokázal pražádný účinek...
    • ji používat. Každý ať si vybere co mu libo.....ty věříš třeba travexu...no prosím...konzumuj svobodně po kilech..... *8*
      • Travex, na rozdíl od homeopatik, obsahuje účinnou látku :-DDD. Je ale zajímavé (a paradoxní), že člověk poživší travex se jeví být stejně pitomý jako člověk konzumující homeopatika, ač účinek obou přípravků je naprosto odlišný :-DDD
    • no je to tak, s tím nic nenaděláte, homeopatie je bláznovstvíé v lepším případě a v tom, horším podvod, ale vždy neúčinná
      • a informovat. Člověk jenž se vyjadřuje k věcem o nichž nic neví, pouze ukazuje jaký je hlupák.....
        • no tak se toho drž a pokud chceš povědět o homeopatii něco jiného než já, dej sem, prosím, odkaz, potože já jich mám plno....
        • Čili ty jsi toho názoru, že homeopatie má, kromě placebo efektu, ještě co nabídnout? Kdepak jsi na to přišel? :-DDD
          • musíš se vzdělávat, informovat. Musíš se oprostit od svých pověr a předsudků...ono je sice pohodlné věřit že země je deska na zádech želvy a slunce obíhá kolem ní, ale všechno je poněkud jinak a najednou zjistíš, že v zabedněnosti ti ujel vlak...... *3*
            • Výmluvy :-DDD. Žvanilů na světě bylo vždycky dost :-DDD
            • mne také posledních 25 let nikdo nevodil za ručičku...musel jsem investovat čas peníze osobní zkušenosti...takových velkohubých žvanilů kteří si s pivem sednou k televizi a čekají až jim někdo strčí vše na stříbrném táce pod nos aby se mohli arogantně vysmát, jsem už zažil tuny....naučil jsem se jednu věc...NEHÁZET PERLY SVINÍM....jen ty rozhodneš kde zítra budeš...zda ve stejné žumpě jako dnes nebo se vývojově posuneš vpřed..... *6*
            • Tak nabídni nějaký serózní pramen podporující homeopatii :-DDD. Neslintej si na krejzlík a začni už s argumenty, jo? :-DDD
          • samosebou že má - slušný výdělek
  • co to vlastně je ta "alternativní" medicína? Jeden příklad za všechny.....Když například profesor Wartburg v roce 1923 objeví živnou půdu rakoviny, překyselení a intoxikaci organismu a dostane zato 1931 Nobelovu cenu (léčba je jednoduchá, levná a netoxická, vitamín C B 17 jedlá soda atd.) A DODNES SE TOTO NEUŽÍVÁ a místo toho se tady razí sto let stará jedovatá toxická tzv. "chemoterapie" (u níž neexistuje žádná studie prokazující léčebný efekt, je to střelba naslepo, v podstatě velmi předražené trávení lidí toxickými látkami) pak když se zakazuje sto let známá levná účinná léčba a násilím se nutí drahá neůčinná léčba, CO Z TOHO JE VĚDECKÁ LÉČBA...KTERÁ LÉČBA JE TAKZVANĚ "NORMÁLNÍ" A KTERÁ JE TAKZVANĚ "ALTERNATIVNÍ"? A takových příkladů je spousta...a pak se brečí že ve zdravotnictví a jinde prý "NEJSOU PENÍZE" bodejď by byly....umělé úmyslné vytváření neexistujících problémů.....
    • nesmysl
      • je čistě tvůj problém. Jestliže například nerozumíš funkci parního stroje nebo nevíš nic o gravitačních zákonech, doporučuji ti se v této záležitosti vzdělat a pak se teprve k tomu vyjadřovat. Mluvíš-li op něčem, co neznáš, ukazuješ jen na svou hloupost.....jestliže tvrdíš nesmysl o něčem, zaco znalci udělili nobelovu cenu pak spíš než ti znalci jsi za hlupáka ty milé jelito.....
        • Nobelovka jako měřítko věděckosti ? nezbláznil ses? doba uplynula a jednu z několika hypotéz nepotvrdila... co je na tom divného?
          • skupině vědců nebo tobě neznámé anonymní kecalce na netu, důvěřuji skupině vědců. Promiň.... *4*
            • mkuchar
              Věřte vědcům ;-) Současní vědci i lékaři to dávno považují za omyl. Tenkrát se o molekulární a buněčné biologii moc nevědělo :-)
            • kromě vlasů ti zjevně vypadl i mozek. *15* ale v pořádku. je to tvoje volba. přecpi se tím marasem. jen ho nevnucuj těm co nemají zájem.....
            • Já tu zkušenost, že chemo léčí, mám... Tak si žvaň co chceš, pitomče... :-DDD
            • jak jsi šikovný. Už umíš vyhledávat na netu. Jistě nabídneš něco lepšího než teorii o kyselosti a zásaditosti v organismu. Třeba pověru že prý chemo údajně léčí.... *15* slyšel jsem že když se člověku podá desetkrát vyšší dávka jedu na krysy, že spolehlivě zničí rakovinové buňky....člověk se pak "uzdraví" *4* sice mu vypadají vlasy nehty a asi i plomby ze zubů no ale nekupto....co takhle najít studii o účinnosti chemo, jestli tedy nějaká existuje tlachale...... *3*
            • Patrně je myšlen https://en.wikipedia.org/wiki/Otto_Heinrich_Warburg :-DDD
              Alternativci z něj udělali přímo ikonu, i když moderní pohádka o překyselení organismu nemá s jeho prací nic moc společného :-DDD
        • Nehalucinuj, jo? :-DDD
  • Dnes mě telefonicky oslovila společnost s nabídkou nějakých přikrývek.
    Lidská hloupost je neskutečná.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit