Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • TheGGG

  nebýt kolaborantů z řad politiků, novinářů a neziskovek, vůbec by na tom, jak rychle se ty pouštní divoši množí nezáleželo... pokud je sem do evropy budou vlastizrádci pouštět, tak míra porodnosti v evropě nebude nic znamenat

  • Kolik Vy sám máte dětí?Žádná společnost bez dětí nebude fungovat i kdyby jste měl miliardu robotů!

 • Nebudu daleko od pravdy, když označím některé novináře za mentálně retardované, některé dokonce těžce, viz myšlenky Lukáše Strašíka v tomto článku, to je příklad víc než názorný. Každý neandrtálec i bez absolutoria na fakultě mediálních studií UK věděl, že důstojné dožití ve stáří znamená mít dětí, prostě potmky, kteří se o staré jedince mohou postarat, aby "nepošli" někde v ústraní. Jen novinářům, jako Lukáš Strašík na Tiscali.cz, jsou takové snahy, staré jako žlidstvo samo, vítaným důvodem k blbému vtipkování.To je tedy čítankové svědectví o současné tragické úrovni české novinařiny!

 • "To všechno zní hezky, i když premiér, který má sám pět dětí, nenaznačil, z čeho se to všechno bude platit."

  .

  Ten Orbán je hrozný! To Západ a Mekelová, když povolily nelegálním migrantům příliv do Evropy jasně řekli, z čeho je budou financovat.  tedy jen to krátkodobé přeškolení tisíců afrických inženýrů a lékařů na "evropské hodnoty", že?

  Současné zprávy se moc neliší od těch komunistických. Výhodou je, že u těchto polopravd a lží můžeme napsat svůj názor, aniž bychom za to byli zavíráni. Ovšem i toto se může za pár let změnit a každý nesouhlasný názor bude považován za "nenávistný" a s takovými živkly eourosoudruzi tvrdě zatočí! 

  :-(((


 • Neustále mne zdejší pisálci utvrzují v názoru, že slovo novinář by mělo být ve slovnících uvedeno jako hrubá urážka!

 • „Zalidníme Evropu našimi dětmi. Porazíme bezvěrce dělohami našich žen!” Tuto větu neřekl žádný středověký islámský sexuální maniak, ale v roce 1974 prezident Alžírska Boumedienne. 


  Kdo se nám tady snaží podsouvat, že to řekl Muamar Kadáfí? Možná to někdy řekl, ale já tom nic nevím. Pokud mi autor článku uvede zdroj, z kterého čerpal, budu mu vděčen.

  Mám takový pocit, že je v tom spíše pokus o manipulaci, abychom byli Američanům vděční, že zorganizovali lynč na toho "strašného" Kadáfího. Tohle není novinařina, to referát politruka.

  • Kadáfí to řekl při oficialní návštěvě Francie kdy přivezl Sarkozymu peníze na volby neb měl slíbeno ochranu od Francie.

   • Přesné datum? Aspoň měsíc a rok.


    Předem děkuji.

    • 10 -15.12    2007

 • Měli by se, před tím než začnou chválit Francii a podobné země, podívat kdo tam vlastně zvyšuje porodnost. Idioti.

  • No právě ,to ještě asi nikomu nedošlo.

 • Orbán pouze prosazuje to , co má být priorita národa a státu, to co fungovalo za socialismu, to co je dnes rozvrácené v pokročilém teroristickém kapitalismu

  • Za kterého socialismu to údajně fungovalo, za "hnědého" nebo "rudého"? Ono vlastně na barvě nezáleží, ostatně ti "hnědí" se učili od těch "rudých".

   • Občan je také český novinář? Myšlením by tomu odpovídal.

   • KIMCID

    A rudí si brali příklad z katolické církve

 • Každý tzv. umírněný muslim tvrdí, že své cíle dosáhnou "po dobrém". Stačí je "respektovat" a umožnit strčit pomyslné dva prstíky. Potom to už jde samo, ústupky, ústupky a ústupky. Až se jednoho rána probudíte v chalífátu. 😈

 • Orbán postupuje v zájmu národa a pro národ. Orbán prosazuje nejvyšší hodnotu - zájmy národa. Neprosazuje zájmy bruselských eurohujerů nebo nadnárodního kapitálu či OSN a podobných obskurních organizací, které vznikly na vznešených idejích, aby po několika letech či desetiletích zdegenerovaly na hlásné trouby zájmových skupin, které prosazují zhoubné zájmy existenčně ohrožující evropskou civilizaci. Prosazovat zájmy evropského národů znamená prosazovat zájmy Evropy. Prosazovat zájmy afrických migračních nájezdníků či alláhakbarovských teroristů je v rozporu se zájmy Evropanů, ale v souladu se zájmy bruselských eurohujerů. Takže při dilematu Orbán nebo bruselští eurohujeři dávám jednoznačně přednost Orbánovi.
 • Každá země i každý národ., by měl stejně tak logicky i přirozeně podporovat nejdříve vlastní lidi, vlastní porodnost, vlastní potřeby, vlastní zájmy a to hlavně na svém, ze svého i pro sebe..a pak teprve jiné, další a úplně cizí..

  • Ano, souhlasím. Macronovci či merkelovci a další eurohujeři hlásají tezi, že si máme zvykat na teroristické nebezpečí ze strany migračních nájezdníků a na další "změny". Já si budu raději zvykat na populační boom Maďarů a dalších evropských národů, než na terorismus a na ponižování žen a podobné excesy, které mají zajistit likvidaci demokracie a nastolení teokratického režimu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit