Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • už mám zase v palici impíčment, díky Chrchlovi
  • Úplně přesně a moc hezky jsem to napsal, radila mě moje setřenice a maminka malinký Simonky.
  • Doufám, že impeachment nepostihne mě Simona.
  • víme sajmon, vymaštěnec
  • Psychopat z Bílého domu se jistě domluví s psychopatem z Kremlu. Jenomže ten psychopat z White House není všemocný car gosudar, v USA je demokracie a tak ho snadno může postihnout impeachment.
  • Tu Alenka:
    Naprosto výstižné.
  • Jégl, bude se ti stýskat po pionýrovi Vobamgutánovic, to nerozdýcháš a to je asi tak všechno co proti tomu můžeš dělat!
  • trubko, něco novýho nemáš? Tohle už tu několikrát bylo, tudíž pitomost!
  • Chichi, poslanec Jégl dští síru a oheň, blelblellm!!!




    YEAH !!!
  • Pitomo Simone, ty jsi ten pravej na rozdávání rozumu. Tohle tvoje politický školení si strč za klobou, ty teplej blbče..hi..hi..nikdo ten tvůj elaborát číst nebude..hi..hi..od takového pitomce jako jsi ty, pablbe Simonovic..hi..hi.. *2* *2* *2*
  • Padouch padouchovi


    „Padouch padouchovi oka navykline.“ /České přísloví/
    „Kurwa kurwie rzyc nieurwie.“ /Polské přísloví/
    Tato přísloví se asi ze všech dostupných citátů nejlíp dají pokládat za kód padoušství. Platí u padouchů všech barev a odstínů, ideologií, věr a přesvědčení, všech dob a zemí, všech sociálních vrstev a vzdělání.Padouch s padouchem se vždy domluví. Padouch komunistický se vždy líp domlouval s padouchem kapitalistickým než s hodným naivním komunistou. Tak se také bývalý komunistický ředitel s právnickým titulem stává snadněji volnokapitalistickým žralokem, než pilířem právního státu - ledaže by byl právním pilířem žraloků. Bývalí nacisté se snadněji stávali komunisty než demokraty. A komunisticky školení teroristé jsou nejspolehlivějšími bojovníky islámské pravovíry. Výběr historických příkladů je nekonečný.
    Od samého úsvitu dějin se padouši spolčují do smečky. Padouchů osamělých bývá málo a udržují se naživu jen potud, když se jim daří u ostatních padouchů udržovat víru, že jsou nepostradatelní a že mají za sebou podporu mocnějších padouchů. Osamělý padouch musí být neustále v samurajském střehu a ostatní padouchy musí udržovat ve směsici strachu, úžasu, obdivu, vděčnosti zavázanosti,zadluženosti a touhy po přízni a uznání. A ani chvilku v nich nesmí propadnout iluzi, že mu všichni padouši zůstanou věrní, až najdou někoho mocnějšího.......

    Padouch je každý, kdo využívá trvalé nebo dočasné bezmocnosti druhých k tomu, aby je oloupil o hmotný majetek, intelektuální vlastnictví, tvůrčí energii, o dobrou pověst, čas, svobodu, přízeň bližních, zdraví, život, nervy, rozum, osobní štěstí nebo naděje. To vše k vlastnímu obohacení, které nemusí být vždy hmotné. Padouch se v padoušství musí neustále procvičovat , a tak mu k zisku někdy stačí byť i jen nepatrné posílení vlastní moci nebo moci vlastní smečky nad druhými, kontrola a upevňování bezmocnosti a závislosti druhých, zdokonalování svých schopností druhé oblbovat a uondávat do bezmocnosti, vybrušování padoušských kejklí a triků...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit