Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Za blbost se platí
    • že ty jsi ten vymaštěnec z vesničky střediskové? Kéž by se něco takového stalo někomu z tvé familie. Jejda to by byly salvy smíchu. Už nyní ti to upřimně přeju.
      • nevěřím že by z jeho familie byl někdo tak blbej aby jel do takovéhle divné země.
    • přééésně, ten plakát byl jistě vzácný a nenahraditelný, zasloužil si smrt








      PCHE !!!
    • Souhlas, nikdo ho nenutil tam jezdit a ještě krást nějaký plakát.

      Některým lidem dává nadbytek peněz a volného času pěkně zabrat.
  • je totalitní země s ostře střeženými hranicemi. Zajímalo by mne, jak se tam ten kluk dostal a co tam vlastně dělal?
    • No asi tam přicestoval na základě legálně uděleného víza, jinak ho tam asi nepustili.
      • Otázka dvě-co tam dělal když věděl co je to za země?
        • Byl tam s dalšími studenty na zájezdu pořádaném čínskou agenturou.
          • jen proto že byl na povoleném zájezdu? to nedává smysl. I gestapáci popravovali alespoň za rezavou vzduchovku nebo výlep letáků.....a ty další studenty taky zavřeli?
  • Souhlasím s názory nicku MUDr. A. Janák.
    To je ukázka komunismu v praxi, který je horší než nacismus. Severní Korea by měla přestat existovat, aby si ostatní rudé bestie daly pozor. Nic na tom nemění to, že ten student z naivity navštívil to rudé peklo a chtěl si vzít jako suvenýr plakát.
    Uvidíme jak se zachová Trump. Měl by rychle a důsledně jednat!
    • Já ne. Smrt toho kluka je samozřejmě tragédie, ale byl blb, když tam lezl, ještě větší blb, když si chtěl vzít "na památku" plakát, a ještě k tomu fňukna, která bulí před nepřítelem. Představte si, že by Brit v roce 1942 odjel do Berlína, hlavního města nepřátelské země, šlohl tam nějakou říšskou relikvii a pak bulil, že ho chce gestapo zastřelit... - absurdní? Ano, tenhle týpek s kravatkou také... Určité věci prostě rozumný člověk nedělá, například nezkouší, zda poletí, když skočí ze skály, nebo nezkouší strkat do pusy drát, ve kterém je 230V... byl to zkrátka kandidát na Darwinovu cenu a bohužel ji získal.
      • Samozřejmě ten kluk byl jistě naivka, když se ve fašistickém nebo spíš v komunistickém pekle, což je horší, choval jako ve svobodné zemi. To ale nic nemění na skutečnosti, že Severní Koreu ovládají nelidské rudé bestie.
        • Občan :Nejhorší je když o komunismu a fašismu mluví nebo píše ten co to ani trochu nezažil.
          Ty jsou nejhorší!
          • Co ty víš co jsem zažil a studoval a také musel studovat.
            • Studovat a zažít jsou dvě věci.Já jen že tu nikdy žádný komunismus nebyl.
  • blegh
    Kdo chce kam... nikdo ho nenutil tam jezdit a krást plakáty *5*
  • Doktůrku. ten titul ještě nikomu nezaručil, že je totální nenávistný blb.
  • Já hlavně nechápu, co dělal americký student v Pchjongjangu? Proč tam jezdil??? Co ten malý syn Velkého Satana (=USA pro Severní Koreu) očekával, že ho tam potká za štěstí??? - Kdyby byli severokorejci důslední, zastřelej ho hned na hranicích... Není náhodou něco jak ty dvě naše blbky, co jsme za ně všichni zaplatili výkupné musulmanským únoscům??
  • rok a půl vydržel v Korei a ani den v USA
  • Nic jiného, než BOLŠEVICKÁ VRAŽDA,

    JAKÝCH ZNÁ HISTORIE SPOUSTU!

    Co také chtít od (údajně) myšlenkového proudu, majícího "třídní"*) NENÁVIST jako PROGRAM!

    *) pod pojmem "třídní nenávist" se rozumí odpor těch, co mají nízké vzdělání (=málo tříd) proti těm, kdo mají více tříd (= středoškolské až vysokoškolské vzdělání) A JSOU V ŽIVOTĚ ÚSPĚŠNÍ!
    • A a teď to po sobě přečti protože jsi na západě.
      Co jsi napsal a pak si uvědom větu co jsi dodal.
      NENÁVIST jako PROGRAM!

      Tak a kdo je lepší ty jedna nenávisti *7*
      • Jako správný bolševik vytrhujete slova z kontextu:

        Můj dodatek zní:
        - Co také chtít od (údajně) myšlenkového proudu, majícího "TŘÍDNÍ" NENÁVIST jako PROGRAM! -

        Tato věta má úplně jiný smysl, než osamocená trojice slov, kterou jste použil k ataku na můj příspěvek!
        • On existuje nějaký "myšlenkový proud", který nemá jako program nenávist k těm, co s ním nesouhlasí?? Sluníčkáři a levičáci obecně chtějí pro všechny dobro - a proto hlásají nenávist vůči náckům, náckové vůči levičákům. Komunisté nenávidí kapitalisty a kapitalisté nenávidí komunisty. Muslimové nenávidí evropskou civilizaci, Křesťani teď "per huba" milují každého, ale křížové výpravy taky pořádali. Židi nenávidí Hizballáh a Palestinci by chtěli vyhubit celý Izrael. Černé huby nenávidí bělochy a my jim to akorát nesmíme oplácet, protože by to bylo politicky nekorektní... kde je jaká "láska", jiná než z donucení? MUDr. Janák snad má jiný program, než nenávidět bolševiky za zkažený život a ukradený majetek *1* ??? Ne že bych se chtěl bolševiků zastávat, ale jak k tomu přijdou ti, kteří žádný majetek, který by se jim dal ukrást, nikdy neměli? Myslí si pan doktor, že je to automaticky tím, že jsou blbí ("mají málo tříd")??? - Jako bonmot pěkné, ale vzdálené od reality, pane doktore. Tak na úrovni Vepřové Hlavy Státu...
        • jasně a proto budeš nadávat na lidi a zem kterou neznáš.
          na politické zřízení proti/pro kterému si nikdy nic neudělal krom nadávání a nenávisti
          ale nebuďme jak oni co?
          • Se "třídní nenávistí" a jejím obsahem jsem byl seznamován po celou dobu školní docházky v oné "slavné" éře ČSSR - pochybuji, že v KLDR je strategie školního vzdělání (spíše vymývání mozků) odchylná od tehdejší u nás! Už jen krádež (eufemisticky zvaná "zespolečtěnštění") majetku v roce 1948 naší rodině byla pro mne vždy silné kafe - a sprosťárna non plus ultra!
            • Jasně co se ti nelíbí je bolševické.Až s vyndáš hlavu ze svého zadelu možná pochopíš.
            • Zato k Vašim příspěvkům nelze dodat nic jiného, než:

              JAK BOLŠEVICKÉ (= hloupé)
            • No já těžko můj věk nedosahuje ani tam *1*
              Ale čekal jsem jak se hloupě chytneš.Ty jedna třídní nenávisti *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit