Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Amíci, sami, ve svých dokumentech popisují tehdejší události zcela jinak. O náměstí a rozježdění tisíců studentů se psaly jen blafy a dezinformace - čtěte Olšera - novarepublika.cz "...Pravda je jen jedna, proto se může, vlastně musí opakovat donekonečna. Doprčic, tak si to přečtěte, sinoložky z ČT24, co znáte Čínu jen z ponorky a ještě přes kalnou vodu. ..." Vše okolo je jen vytvářený mýtus.
 • https://www.securitymagazin.cz/historie/pribeh-kanadskeho-hrdiny-mel-zlomena-zada-zebra-i-kotniky-oslepl-na-jedno-oko-presto-ho-nepritel-nezastavil-jeho-nejlepsi-kousek-prisel-na-konci-valky-1404060258.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu
 • Až zveřejní amíci počet indiánů,vietnamců,japonců,korejců a prezidentů,ktere pozabíjeli USA.
  • Od začátku zabrání Ameriky bílými přistěhovalci z Evropy - vyvraždili tito Američané do r. 1900 100 milionů Indiánů-původních obyvatel Ameriky - ve vraždění bezbranných nemá nikdo na Ameriku !!! Potvrzení vidíte prakticky denně na Tv.
 • Nevíme a neznáme postoj politiků ,kdyby se stejná situace odvíjela v dnešní době v USA,kde by rovněž různí radikálové usilovali o změnu establishmentu,zkrátka o převrat.Každý stát má právo i povinnost udržet síly zla na uzdě.Apropó-není to zase tak dlouhá,historická doba,kdy v 80 letech 19..století v Americe zuřila občanská válka Severu proti Jihu.Byl to masakr nevídaných rozměrů právě v občanské válce.Co kdyby nyní v USA uveřejnily,kolik činily ztráty ať mrtvých,či zraněných?Žádat toto od Číny,aby zveřejnila ztráty z neblahého roku 1989 je přitažené za vlasy.V době obchodní války mezi USA a Čínou to má své neblahé kontury.
 • Až se Čína opravdu naštve, tak těm teroristům z USA nezůstane ani ten dolar.
 • Zveřejněné depeše Wikileaks vyvrátily, že by v 89 na náměstí Tchien-an-men k nějakému masakru vůbec došlo. Ani udávané počty mrtvých a zraněných neodpovídají realitě a bylo jich mnohem méně. Byl to hoax, který do světa vypustila Amnesty internatonal a je to západní propagandou šířeno dodnes. Ke střetu demonstrantů a vojska došlo v úplně jiné oblasti Pekingu a víc zraněných a zabitých bylo na straně vojáků než na straně protestujících. Většina vojáků byla ozbrojena jen obušky. Až výzvy k demonstrantům aby se uklidnili se míjely účinkem a selhala i výstražná střelba slepými náboji i slzný plyn a násilnosti demonstrantů eskalovaly, pak teprve se přikročilo k ostré střelbě. Uvědomte si, že to byla kontrarevoluce organizovaná cizími tajnými službami a to by si nenechal líbit žádný režim ani ten co dnes vládne na západě.
 • Kolik nevinných lidí vyvraždili hoši z USA a jejich satelity ve Vietnamu, Chile, Jugoslávii, Afgánistánu, Sýrii, Lýbii, Íránu, Jemenu a dalších zemích ? Bude o tom někdy taky článeček ?
  • mun.go
   A ještě přidám invazi do Panamy:
   ---
   https://en.wikipedia.org/wiki/United_States_invasion_of_Panama
   ---
   300 až 3000 mrtvých (odhady se různí).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit