Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Že se Američané seznamují s historii své země, je jenom dobře, měli by to udělat i našinci. Ale zdá se mi uhozené, že někteří hledají paralelu mezi Trumpem a Hitlerem. Ti musí být naprosto cáklí jako naši někteří politici a média vůči Babišovi. Jistě, že žádnou shodu nenajdou, to jenom jejich nenávistné duše, že Trump to chce nějak jinak, než oni mají své představy, je vede k podobným srovnáváním. Nejsou tolerantní, protože mu nedali možnost hájení prvních 100 dnů, jak je zvykem. Bohužel takové občany máme i u nás a můžeme se s podobnými srovnáváními potkávat v médiích i my. Bohužel.
    • hlavně natom seznamování s historií své země bys měl zapracovat. Už jsem si dříve všiml že je to u tebe pole neorané..... *3*
  • Hitler byl miláček a benjamínek bankéřů FEDu a amerických průmyslníků. Trumpa titíž lidé dáli se tak ta verbež nazvat, nemůžou vystát. Bojí se o svá koryta......
    • Ale nebojí,oni moc dobře vědí s kým se da velmi dobře dohodnout ,to je jen hra ,aby rezavějící pás nechtěl vědět proč vlastně rezne.Mě tak napadá a již několik let ,nejvíc prachů v 30 letech minulého století zmizelo kam?Že by je pár vyvolených chtělo řádně zhodnotit v Evropě?Kde asi ten Hitler bral prachy na to aby platil německým dělníkům za praci ve zbrojovkách?Nebo si snad někdo myslí že makali jen tak pro velkohubího vegetariana?Dobře ale za co kupoval švédský ložiska a pod.prostě tady něco nehraje?nebyl v nejakym ekonomist časopisu volen Hitler mužem roku?To mi nevysvětlí ani jeho obdivovatel Ford.Na druhou stranu kde by byl Lenin a další sebranka bez německých peněz v 1917.
  • je DEmagorie jako celá REDAKCE !
  • My v Německu řešíme jinou otázku.
    Kdo více zničil a zdevastoval Evropu? Hitler nebo Merkelová?
    Hlasování je zatím hodně vyrovnané. O výsledcích budeme brzy informovat.
  • Jak trampíka nemusím tak tady je to jasný a jestli to není jasný amíkům tak se ani nedivím že jejich výběr nejlepších z nejlepších skončil jako souboj prolhané alkoholičky s prolhanym velkohubou a trampík je tam správně *1*
    • až trampík zadupe tak putík zaleze pod stůl. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit