Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Velký ruský medvěd se americkýmu skunkovi směje do xichtu!!!
    • StBáku najdi si vblastní nick
  • informačními kanály se šíří žhavá novinka, ruský prezident Putin prý dnes vypustil silná slova
    • tak informace byla upřesněna, vypustil jen ducha v kremelské pracovně, po včerejší pitce
      • malý muž s velkým duchem
    • já to taky před chvílí vypustil
  • bezregistrace
    uvedl jsme rozloženej nezmar ... to znamená že když rozřežes nezmara vnikne stejný a identický jedinec ... u psychouše tečkouna Simoněnka jinak trpína co by rád olizoval ruský popelnice ale oni mu to nedovilí je toto rozložení jen psychopůvodu ... a jak bylo sděleno nemá nic jinýho na robotu než to ho...o do kterýho furt píchá svou gramlavou prackou ostřit a ostřit a vono to né a né to dostat ostrou špici..
    • Ať žije Kim hrdinný korejec
    • vivat Castro *3*
    • přééésně .sláva Novorusku *14*
  • Kdyby emerickej skunk uměl létat do vesmíru, zasmrděl by to určitě i tam !!!
  • *15* *15* *15*
    Sankce
    *15* *15* *15*
  • Osvobodil jsem Krym bez jediného výstřelu, brzy bude osvobozen i Donbas. Ještě nechám Kyjev chvíli vycukat a ekonomicky zkolabovat.
  • Sláva Novorusku !
    • Proč ne? :-)
  • Jo, kdyby jsme rozšířili sankce na český ústavy pro choromysly, tak by komouš Semjon přišel o střech nad hlavou!!! Chi *1* *1* *1* *1* *1*
    • Komouš jsi leda tak ty Ruský zloději nicků
  • Už víc jak rok je u nás hladomor a bude ještě hůř?
    • To myslíš u vás v zemjance v Broxu?
    • tak to máte opravdu blbé. Za všechno může vaše J-elita z Washingtonu. Je nám vás líto a rádi bychom vám humanitárně proti vaší bídě a hladomoru pomohli ale v první řadě byste museli změnit myšlení z agresívně výbojného na přátelské a distancovat se od svých vojensko-politických pomatenců.
      • nicolles
        Víme putnoide pusinko, že jsi Rusák.
        • jsem Češka rodem i volbou - ale ty jsi vymytý mozek
    • odstěhuj se do Ruska a budeš se mít dobře.
  • nicolles
    Nedávno tady Putnoidi tvrdili, že sankce Rusku jenom pomůžou. Tak co se jim tedy nelíbí? Povídej Putnoide mnoha nicků pusinko. Kolik ti Kreml platí za ty demagopgické lži?
    • ony už jim v podstatě pomohly, přinutily Rusko zrychlit reformy hospodářství, podpořit více vlastní zemědělství i vlastní drobnou produkci. Patrně se blíží doba, kdy Rusko bude v produkci všeho základního, od nerostů přes suroviny po potraviny zcela a naprosto soběstačné.
    • já, milý zlatý, za svými názory stojím a proto užívám jen jeden a to svůj vlastní nick - nekradu jako jiní *3* *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit