Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • američané jsou největší teroristi,všude všechno rozeštvat,co se pořád drbou do evropy,ještě k tomu s gruzínským plynem,zrůdy
    • A my jsme jim zásluhou vaška a pár pomatencù skočili do chřtánu. Když vidím fotku Havla chouliciho se v náručí vraha Bushe sr., maně se mi vybaví Brežněv s Husakem. po r 1968 na Ruzyňském letišti.
      Nás žádný stát v současnosti nenapadne, jsme stejně jako P, SR, R, M, a pod. moucha a nestojíme za otevření tlamy psa. Měli jsme zůstat neutrálními. A navíc se necpat někam do Kocinciny, kde mají své zvyky, pravidla s kulturu. Však i oni jednou dospějí, pokud je novodobi conquistadori nevyhubi jako Indiány v Americe.
  • Další z řady amrdólských sci-fi. *15*
  • pracoval jsem r.2000 půl roku v kyjevě,nikde jsem tam neviděl nikoho ,kdo by nadával na rusko,nikdo si ani nevzpomněl na nějakého vraha banderu,lidé tam žili skromně,ale normálně,byli tam chudí i bohatí,tak jako v každém prašivém kapitalismu,ale až po tom co tam USA začali štvavou kampaň proti rusku a živili tam síly,které se radikalizovaly a pak už stačí takový majdan podpořenýUSvládou, dolarama a už to jede,občanská válka jak vyšitá,takovým způsobem USA vraždí všude
  • Od amíků bych si nenechal "slíbit" ani dobrý den. Ami, go home! *12* *16*
  • Tohle má s realitou pramálo společného http://www.fronteraresources.com/about-us/corporate-overview/, je to toliko zbožné přání mega.zmrdů z ussraeli. Představa, že německá Evropa jede na ruský plyn a úplně normálně funguje, je pro tyhle hajzly nenažraný přímo děsivá.. *5*
  • nevěřte amíkům ani že maj nos!! tam kde vstoupěj, tam je to vykradeno a kde nemohou, tam pošlou kámoše z IS. fakt! na oko proti nim bojuj, ale skutek utek!
    ta demokracie po americku= je zlatý důl pro NEMAKAČENKA!
  • Sliby se slibují a blázni se radují.
  • jediné co vám američané slíbí a dodrží je svrab,chaos a strach *15*
    • ps: +"vir" Zika *15*
  • Sobotka posílá peníze na válku proti Sýrii a ne na uprchlíky.......kecy kecy,kéž by skončil v kleci za vlastizradu.
    • Ano, ještě neřekl, které straně pomoc z našich kapes půjde, co to ale oni s USA, Británií a spol. vyvolali pošlou. Možná "umírněné demokratické opozici" (na Ukrajině je musíme nazývat teroristy!!!!!!), která začala s pomocí USA a Západu v Sýrii vyrábět (nejen v zájmu likvidace ruské základny a spolupráce) převrat a zabíjet, vyvolala občanskou válku proti demokraticky zvolenému prezidentovi...Asad s Ruskem tam začínají dělat pořádek po pár týdnech, USA a Západ to tam rozbíjejí už nejméně 5 let!!!! Mají nahnáno, protože za pár měsíců touvede Rusko s Asadem zase do pořádku, tak si chtějí Syřany koupit pomocí, jako nás tady USA při válce žvejkačkama! To bylo keců, že nechají Sýrii na pokoji, když zlikvidují chemické zbraně!!!!!
    • Sralbotka--si to vypije, až přijdou k moci jeho opozičníci, pravičáci---ti se ním nebudou párat!!!!
      možná mu moc neublíží, když se angažuje proti Rusům, za což možná dostane metál.... *12*
  • hrozně mě mrzí ,že na majdanu berkut nepostřílel ty banderovské vrahy a jejich americké instruktory,byl by tam mír a plyn do evropy by v klidu proudil
    • sice soudruh, ale někdy docela rozumné názory. Ale napsat takovouhle 3,14čovinu... *6*
      • Ale, ale juro - co to za přezdívka? Ale ty by jsi mi mohl odpovědět na co konkretně použili EUUSA těch 5 miliard dolarů na Ukrajině? Na hospodářskou půjčku to rozhodně nebylo!
      • nejsem soudruh
      • po majdanu se dostala neprávem k moci chunta která se neštítí vraždit lidi na východě ukrajiny,banderovské zrůdy vraždí každého kdo s nimi nesouhlasí a USA jim tam dodává zbraně a instruktory ,učí je jak mají efektivně a hlavně na přání USA vraždit
        • moskevská junta zve lidi na čaj s poloniem nebo je střílí na ulici jak zajíce.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit