Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nejlepší sou luštěniny ... to je pak plynu ....
  • Američani slibují, blázni se radují. *14*
  • kde se ukáže prašivý terorista z jůesej tam bude válka
  • felix.julec
    DOBRÁCI.Z cizího by se rozdali.Amíci,pokud se v Gruzii vyskytne nějaký další Džugašvili,tak budete mít po kšeftu.
    • Doufejme, že se vyskytne. Gruzínský plyn patří Gruzií, ne USA.
      • Aničko, kde jsi na to přišla. Plyn v Gruzii, Rusku i jinde patří USA. Bohužel Rusové o tom ještě neví.
  • jediné co vám američané slíbí a dodrží je svrab,chaos a strach *15*
    • ps: +"vir" Zika *15*
  • No, to je zase blbost, pokud bude další velké naleziště, tak cena zase jednoduše půjde dolů, ale pokud tu bude EU a spol. býti ještě více řiťolezy do hnědých zapáchajících otvorů USA, tak ho koupí za každou cenu, ať platíme cokoliv!!!!! Za kolik asi nově vozí tankery z USA surovinu tuším do Holandska???? Ubrečenej Jaceňuk pláče, že Ukrajinu obešli, chceprachy za nic, bez práce, nevidím, že by brečel Putin. A taky, že by dělal takové naschvály u břehů USA, jako dělá USA nejen v Evropě ale po celém světě...Já bych ještě jako obrázky a texty na cíga zlevnil prezervativy a dal na ně fotky spousty politiků, aby se takový světoví a evropský gauneři, co přinášejí lidem jen zlo, válku, bídu, novodobou demokratickou totalitu, vazalství a utrpení už nerodili, !!!!!
  • Prostě amíci a rusáci se zase perou o vliv ve světě. Toto trvá od roku 1945 a světu to nic dobrého nepřineslo. Zprávy z domácích luhů a hájů na Tiscali opět nenajdeme.

    Na krabičkách cigaret budou obrázky rakoviny. V pořádku. Pak ale na lopatu dejte obrázky zničených pokroucených zad a na auta lidská těla po havárce.
    Kdo chce kouřit, ten kouřit bude. Školáci budou tajně kouřit. Dělalo se to tak vždycky a vždycky to tak bude. Žádné ministerské blbosti na tom nikdy nic nezmění.
    Ministr zdravotnictví varuje a ministr financí se raduje - z cigaret má miliardy. A rakovinou trpí i zarputilí nekuřáci takže příčiny rakoviny je třeba hledat jinde.
  • No je noční hodina ale jen dodám,že jsem většinou dal +.Jinak dnes jsem se díval v telce na Teslu .Toho beru jako opravdu z největších z geniu.A ten už uvažoval o energii z vesmíru a zadara pro všechny !!! No a Rckefeler/asi jsem to nenapsal správně,mám šest deci červeného ale ten zbytek samozřejmě dorazím/ zastavil finance protože pro všechny a zadarmo!?!? aby na tom nevydělal!?! No měl by se vzbudit Stalin to byl gruzínec a ten by je hnal i ty uesaky ,že by se ani nestačili zastavit !!!!!!!!Takže dobrou !
    • energie je neměnná a když jí někde vezmete tak někde musí chybět.
      takže brát energii "z vesmíru" může jen znamenat že v tom vesmíru bude chybět a vesmír vyhoří
      • ty jsi pěkný de..l *15*
  • slibem nezarmoutíš *15* *15*
  • To je zse bl.bost,hlavně že se něco napíše že:-))))))))))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit