Přejít na výpis diskuzí

Američané vyzvou Rusko k uzavření jednoho z konzulátů

11.8.2017 17:39
šar 11 příspěvků

Spojené státy vyzvou Rusko k uzavření jednoho z konzulátů v USA. Napsal to v pátek ruský list Kommersant s odvoláním na své zdroje ve Washingtonu. Krok, který podle listu Američané oznámí kolem 1. září, má být odpovědí na nedávnou žádost Ruska, aby Spojené státy výrazně snížily početní stav personálu...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Jo jo, na Rusa platí jenom klacek. Snad to už Trump pochopil.
  • Na tebe platí jen rus
 • Podpora separatistů v Sýrii ze strany CIA je v pořádku, ale podpora separatistů UA ze strany Rusa je špatně?
 • Nojo. A žabomyší války pojedou dál. Když vy tak my a t.d. A skončí to studenou válkou, kdy nebude tam ani tam člověk a pak možná začnou mluvit rakety....
 • jednoho US velvyslance v Rusku jednoho Ruského velvyslance v USA každému k ruce vrátného který jim bude otvírat dveře a podávat čaj a zbytek vyházet. Aspoň se vše zjednoduší. Hůř na tom bude Amerika protože ztratí stovky těch svých provokatérů v neziskovkách a jiných pochybných spolcích a trojských koních.

  ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Prezident Donald Trump ve čtvrtek za omezení početního stavu personálu amerických zastupitelství kremelskému šéfovi Vladimiru Putinovi ironicky poděkoval. Šéf Bílého domu novinářům řekl, že americká státní pokladna aspoň ušetří na platech.

  --------------------------------------------------------------------------------------------------
  s tou úsporou bych to ovšem neviděl tak slavně. Dveřma darmožrouta vyhodíš, vleze ti tam oknem. Vykopneš ho oknem, cpe se ti zpátky komínem. Vidíme to u nás jak se stranické pijavice čtvrtstoletí drží přisáté ke státnímu cecku. Vyhodíš je ze sněmovny cpou se do senátu. Vykopneš je ze senátu cpou se do evropského parlamentu. Vypadnou z evropského parlamentu přicucnou se ke státnímu podniku nebo nějaké dozorčí radě ČEZ ČT atd. Prostě kdo jednou nedělal, dělat už nikdy nebude. Líné je to jak veš, jen to žvaní kraviny dojí státní rozpočet a otravuje lidem život.
 • to je LOL
 • Správně. Trump konečně pochopil, že s Rusákem nelze čestně jednat, protože Rusák považuje slušnost, gentlemanské dohody a jejich dodržování za slabost. Na Rusáka platí jedině klacek: vyprášit kožich a zahnat do stepi. Snad to už Trump pochopil.
  • 10...00.0% pravda. Lépe to napsat nejde.
   Rusácká sběř je o sobě pesvědčena že je pupkem světa, pitom je to jen tlupa pologramotných mužiků ovládných jedním komoušským skřetem v Kremlu.
   • A pak jsi se pisr.l strachy
  • tebe zjevně mlátili klackem denně...
 • Už dlouho byl v Evropě mír. Ty americké prasnice udělají všechno pro to, aby to změnili. Oni si snad naivně myslí, že můžou vyhrát, jenže v té válce už nebudou žádní vítězové, jenom oběti. A to se týká i lidí v USA. Měli by si to uvědomit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit