Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já k večeři zřejmě zlikvidoval celé kuře. Pro jistotu se ale raději zeptám staré Simony Blažkové Trollové. *14* *15* *3*
  • Tady se vesele tapetuje agentíci,je legrace jak si píšete sami se sebou naprosto mimo téma.
    Jinak článek opět pobavil-Zřejmě zlikvidovali:-))) no k tomu není co dodat:-))))
  • zdravím ve spolek

    koukám že gay komunita tu má dneska brífing *3*

    no nic, jdu někam mezi heteroše *15* ba né, nic proti
    *3*
    • Multinick Zlej BTw Rybanna troll je přeci všech Gayů král.
      Tiscali už by ho mělo přepnout na gay stránky. *1* *1* *1*
    • ahoj *14*
  • Smutná zpráva pro Kreml.
    • Oprava pro CIA
      • bingo *1*
  • V CCCP Putin vyhlásí národní smutek a každý Rus dostane krajíc chleba navíc.
    • v CCCP? a to je kde?ukaž na mapě pls.
      • CCCP - popř. SSSR - ty to nevíš????? - to musíš být hodně mladý a nebo úplně blbý.
        Ona zkratka přece přináleží tomu, čemu někteří teď říkají Rusko - vždyť jde jen o mizerně přemalovanou firmu. CCCP/RUSKO/SSSR - jedno jsou.
        Stačí se podívat na ty komoušfašistické bestie např. KGBvředa - skřeta putina a musí být každému jasné, že mimo přemalování firmy nezměnila ta rusácká svoloč vůbec nic. *16*
        • no já si cccp pamtuji ale to už tak 25 let není tak že máš v hlavě asi dobrej guláš
          • co by jsi chtěl od makakova olizovače *3*
      • semjonek má jen mapu plzeňských gay barů *15*
    • a pokud jsi loajální k carovi, daj ti olíznout kostku slaniny
  • A mě se zřejmě podařilo vyhrát první ve Sportce. Nemám to sice ještě ověřené, ale...je to prý zřejmé. No, řekla to stará Simona Blažková Trollová, tak to zřejmě bude pravda. *14* *14* *14*
    • A zřejmě mi dáš půlku z výhry, to pak budeme zřejmě oba bohatí!!!
      • nééééé, dělám si srandu předsedo *15* *3*
        • máš štěstí *3* a neštvi mě, nebo ti neprozradím ten náš rodinný recept na boršč *1*
      • ty budeš vždycky socka *15*
        • kradeš zase nick komunistická zrůdo?
          • nevšímej si ho, to je Tečka, místní pomatenej Shapirovec
    • Sejmon Tečkovič ještě nedorazil, asi zaspává opici z krabicáku
      • Semjon i Tečka jsi ty sám multinicku zlej BTW Rybano trolle.
        Co zas fňukáš ? Simona s tebou zas vymetla podlahu na Tiscali? *1* *1* *1*
      • *15*
    • přééésně, palec nahoru *3*
  • dobrý den tydýti *2*
  • vivat Bašár Asad
    • zdarec
      • nazdáár Lulane *14*
  • dearputin.com
  • Amrdólové zlikvidovali všechny velitele v zemích který chtěli v zájmu vývozu "demokracie" obsadit!!!
    • už si připravují další akci
      Putin už se musí popadat smíchy za břicho
      • putin - kdo to je, co to je - to je ta rusácká sra..ka??? Ten podlá rusácká bestie - ta se bude popodat za břicho až ho konečně někdo sejme. A pěkně "po myslivecku" - na měkko, ať si ta bestie za svá zvěrstva to umírání užije.
      • přéésně, my Novorossijci to ale bereme trochu s rezervou *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit