Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Podle mého to nebyla fušeřina, ale záměr. Podobných nehod při popravách poslední dobou přibývá, normální trest smrti na ostatní již moc jako hrozba nezabírá, tak se do novin dostávají zprávy o "zfušované" popravě, aby se potencionální živly zalekly alespoň toho utrpení, které zažijou před smrtí, pokud někoho zabijou, či znásilní.
  • No ,to je hrozne ,ze Vrah trpel a co jeho Obet ?Ta mela z umirani POTESENI?Spravedlnost
    Naruby.Takova FUSERINA by mela byt PLANOVANA.
  • Jako mi ho ani není líto /ikdyž si myslím,že nejsem sadista/ ale takhle by měli končit potentáti jako třeba Gorbačov,Busch a mnoho dalších kteří posílají na smrt a nechávají zabíjet tisíce a miliony lidí!!!
    • Souhlas! Gorbačov by měl viset, zato že rozbil Sovětský svaz!!!!!!
  • Je to jeho zasluha a podobnych, v CR se za praci nikdy neplatilo a neplati, v CR jsou placeni pouze creteni
  • Američanům zase nevyšla poprava, vse se dela v Cine, i tahle zakazka by se mela zadat do Ciny, za mesic by byly basy v USA zbavene sadistickych vrahu.
  • Tak toho Z M R D A měli zastřelit! Hloupí amíci neumí si poradit. *7*
  • No a? Byl to vrah a násilník. Poprava by sice měla být rychlá, ale v podobných případech bych se nijak nermoutil tím, že vrah chcípal déle, než je obvyklé. Taky ho nezajímala trýzeň a utrpení, které způsobil své oběti.
    • Kradouska také nezajíma, jak zlikvidoval českou ekonomiku.
      • Za to, že máš v peněžence lejno, může Kalousek? Já mám prkenici plnou a není to Kalouskova zásluha.
        • On se na rozdíl od tebe nemusí bát, že skončí v base. *1*
  • Jedno oko nezůstalo suché. Vyplatit tučné odškodné rodině, která tohoto zmetka vyprodukovala. Jak bylo jeho oběti, která chtěla jenom slušně žít, je nepodstatné? *11*
  • A kolik hodin trpělo to 19-leté děvče a kolik let trpí její rodiče? To nikoho nezajímá, hlavně, aby to nebolelo vrahouna, aby se mu neudělalo bebíčko. *11*
  • Boží mlýny melou pomalu, ale jistě. I TAK DOSTAL MÉNĚ , NEŽ BY SI ZASLOUŽIL.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit