Přejít na výpis diskuzí

Americko-čínské napětí roste dál. Trump skutečně uvalí clo na zboží z Číny

15.6.2018 14:38
3 příspěvky

Americký prezident Donald Trump splnil svůj předvolební slib i hrozby z posledních týdnů a rozhodl se zaútočit na deficit domácího obchodu s Čínou. Brzy by měl oficiálně představit seznam zhruba 800 čínských produktů v celkové hodnotě až 50 miliard USD (1,1 bilionu Kč), na které uvalí cla. Peking už...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KIMCID
    Humorista zapomněl co všechno tam USA sama pro sebe vyrábí


  • Trump pouze plní sliby dané svým voličům. Jednou i "odborníci" v eu pochopí, že není možno všechno dovážet (třeba z Číny) a že i naši lidé si musí nějak vydělat. Globalizace je nesmysl.
    • A to si myslíte že tady bude chtít někdo dělat celý den za hrst rýže jako dělají v číně ? , nebo jak si to představujete , že se všechno zboží bude vyrábět tady ale bude v tom případě 10krát dražší ? to jako  zadrátujete opět hranice a zrušíte veškerý zahraniční obchod když celá republika je závislá na tom co vyvážíme , nebo jak si to konkrétní řešení vlastně  představujete ??? Pokud proti někomu postavíte dovozní clo on vám to samozřejmě oplatí a nikam to nepovede jen  z toho kouká v dáli další pěkná hospodářská krize která nikomu nic dobrého nikdy nepřinesla ani nepřinese ….

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit