Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Protože USA záměrně zbídačili Irák,tak se má v Iráku šanci udržet jedině taková vláda která bude tvrdá proti USA a ne nějaké loutky,které USA dosadili.
 • ten pán má opravdu hlavu koňskou, jakto??
  • Protože v ní má koňské nápady. *3*
 • Američané soutěží s islamisty v proradnosti a prolhanosti, Islám je nový imperialismus.

  Rakovinový nádor loupeživé, zamindrákované a lumpenproletářské ODS a TOP-09 metastázoval do postimperialistických falešných a bezduchých oposmluvních Klauzemanových prognosťáckých partají a partajiček (ODS, TOP-09, KDU-ČSL, VV, SPOZ atd.), které vůči totalitou postiženým voličům nadále uplatňují tradiční "vedoucí úlohu strany" Mírného pokroku - jen ve zdánlivě pestřejší podobě – podle hesla: „Rozděl a panuj !“ Rakovina zhoubného, kainovsky loupeživého kolektivizmu se sama od sebe nevyléčí a vnější zásah může přijít paradoxně jedině z USA- přesunem pravičáků za Ural a osídlením kotliny Novými Rusy nebo z Ruska a Německa vypuzenými muslimy. Tedy z deště pod okap.
  „Nepartajnická politika“ (podobná nezávislé advokacii), na bázi občanského zákoníku založená, má reálnou a logicky zdůvodněnou šanci, a to univerzálně.
  Všechno už tady jednou bylo – jenom zodpovědný občanskoprávní, adresný a průběžný volební systém na bankovně účetním principu dosud nikoli.
  Nepomůže nic jiného, než úplná, obousměrná personální ručitelská adresnost a zpětnovazebnost volebního systému na voliče, včetně možnosti levného a voličsky osobně zodpovědného referenda i přímé volby kohokoli :
  „Státy se prostě udržují těmi principy, na kterých vznikly“ (korupčník TGM).
  Existuje stručný a logický, na partajích nezávislý projekt adresné spoluvlastnické demokracie (nikoli však falešné, diletantské a klamavé tzv. „přímé demokracie“): v článku „Zločinný stát" na google: Proto Smrt kapitalizmu!!,, *16*
  • Komunisti si vymyseli tzv. "kaptalismus", aby jím strašili lidi, kteří toužili po svobodě panující za západními hranicemi, jimiž byl obehnán náš koncentrák. A když jim komunismus chcípl, tak schovali rudé knížky, převlékli kabáty a ten jejich "kapitalismus" se snaží vytvářet. Samožřejmě že oni sami se cítí být v roli tzv. "kapitalistů".
   • Chtělo by to aspirin a potit se.
  • Doufejme že ho trefí nějaká zbloudilá kulka!
 • Po ukončení bojů bude Irák rozdělen na zóny. Budou to zóny Natural, Natural plus a Diesel.
 • USA přičítají chybné Málikího politice vůči menšinovým iráckým sunnitům. - no vida , USA už mají viníka, tentokrát to není Putin, ale jejich kůň , kterého dosadily jako svojí loutku a protože rozvrtaly co se dalo, tak jasně takto loutka se sotva drží na nohách protože v Iráku je díky USRAELI zemětřesení non stop od pádu Saddáma a to i 9 stupně Richterovy stupnice včetně tsunami a šmejd Kerry si přišel honit tričko a dávat knížecí rady .

  USA dokázaly rozvrtat svět tak, že na ně tentokrát také dojde. Ani oceány ani svěcená voda jim nepomohou.
 • Lidské hodnoty mít rodinu, radost z ní, mít radost z činností, které rodinu obohacují se změnily na urážky, ponižování, selekci na ty, kteří stojí jen za pošlapávání, ponižování, či urážky a to jen pro aby si "někdo" léčil psychické problémy. Mít radost z cizí bolesti je heslo dne a čím více bolesti druhému způsobíme, tím větší hodnota prý "lidství". - to je dnešní heslo USA - to jsou ta lidská práva, demokracie.
  • Tečko, šetři a udělej si výlet do USA. Ale dřív se nauč anglicky, protože tam se česky ani rusky nedomluvíš. A pak vzteky rozkoušeš rudou knížku a dáš u KGB výpověď.
   • INKOGNITO,zajisté jsi nebyl mezi chudinou,které je ve Státech 65 % a ti nejenže nemají na jídlo,oni nemají ani na lékaře !A to stejné zde již máme po ,,DEMOKRACII,,dvou Vašků-HAVLA a KLAUSE!Nevíš co bylo za bývalého režimu,ale jestli pro Tebe je krédo:Nyní se mám dobře-stáří se stejně nedožiji,jsi ťulpas první třídy!My jsme neznali jak vypadají DVA různé režimy,ale 90 % z těch co jej prožili,říkají že naletěli na pozlátko a chtějí zpět ten bývalý režim,kdy se k sobě lidi chovali perfektně a ne jako dnes kdy zavraždí souseda pro pár hrušek!Hyenismus začal u politiků a oni si z občanů udělali své otroky a jak prohlásil Sobotka o referendu:Pár zoufalců nám nebude rozkazovat co máme dělat!Pryč se socanama,ODS,KDU aTOP i s církví.HYENY!
 • Stejný zmetek, jako byl svého času H. Kissinger, který se podílel na instalování diktátorských režimů v jižní a střední Americe a který neváhal dát souhlas s likvidací Američanů, kteří na zvěrstva těchto režimů upozorňovali.
 • Američani mají největši ambasádu v Iráku - těch parazitů je tam přes 5.000.ISIS by měl na ně vlítnout a rosekat je nasrčku jako soudce,který odsoudil SH.Koňskou palici by měli vzít s parazitama,aby to bylo komplet.
 • USA rozvrtali, co se dalo a teď se diví, inu , kdo se diví, je mu divno, kdo si hoví, je mu ho*no
 • znenadání...sakra to je ale kouzelník *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit