Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ale to nebyl rus *3* Jak víš,teda pokud víš a znáš dějiny.
  • Vraha a zloděje Putina zná celý svět. Je to zločinec a musí být zlikvidován.
    Rusák který tu na 40 let nastolil komouškou totalitu má nárok jedině na opovržení a nenávist. Na nic jiného.
  • super tak že my jsme stále čssr
    *1*
  • Jednoduchý dotaz proamerická rohožko umíš odpovědět nebo ne?
  • Největší zlo je SSSR - nyní scvrklé a přejmenované na Rusko.
    Komouši tam však stále vládnou takže změna názvu na zločineckém základu režimu nic nezměnilas
  • Každopádně to nemá s Ruskem a běžným rusem nic společné. A ty je tu bezhlavě deno denně urážíš aniž znáš jediného.
  • Já o žádných obchodech nic nepsala. Jen jsem nakoukla a vůbec jsem neměla v plánu nic psát. Když však vidím že vy proruské rohožky se oháníte Borovským který rusko poznal a jasně řekl co jsou rusové za howada tak reagovat na vaše drzosti musím.
  • Jedle jako u nás ale to by tě mělo zajímat především.
  • Amerika je největší zlo.
  • škoda že jsi buď hlupák nebo sprostý lhář.
    Kdo je kurwa v Rusku u válu co? Komouše Jelcina nahradil agent komunistické KGB Putin.
    Tomu říkáš že rusku už komunisté nevládnou? Vládnou tam stále. zmrdiii zloději a vrazi z KGB dál rozkrádají Rusko, jen mají nyní pravicové a podnikatelské převleky.
    Jako komunistická prasata v ČR rozlezlá v ANO, ODS ČSSD, SPOZ atd.
  • Jedle teda Simonko pověz nám proč by ten obchod byl pro nás výhodný?
  • škoda že ti mozek zamrzl 100 let nazpět. a o současných rusech a rusku víš jen to co ti předhodí media *7*
    co čekat od tvého ročníku.nic neumí nic neví ale sežral moudro světa
  • Topole, ty ruskej hadře neber si do huby Borovského protože ten také věděl že jsou rusáci za které tu kopeš pěkné swině.
    Byl zásadním nepřítelem revolucí, nesmiřitelným protivníkem panslavismu a o Rusech byl správně přesvědčen, že nás chtějí zotročit a nepoctivě s námi smýšlí.

    Přiznávám, že mi Maďaři, co zjevní nepřáteli Čechův a Ilyrův jsou milejší než Rusové, kteří s jidášským políbením přicházejí. . Tehdejší Rusko skvěle a kriticky popsal v díle Obrazy z Rus
  • Ale to by přece naši největší přátelé a ochránci neudělali !!
  • Připomělo mi K.H.Borovského protože USA má dluh který nemůže uhradit no tak potopíme jiného no a ten Borovský? "Nechoď Vašku s pány na led mnohý příklad máme,že pán sklouzne a sedlák si za něj nohu zláme !"
  • Lidi je třeba pořád strašit, pak budou jako ovce a politici s námi mohou lehce manipulovat!! *7* *8*
  • Těm teroristům a zlodějům z USA zatím nevychází nájezd na evropskou ekonomiku pomocí TTIP a proto hledají další cesty jak zlikvidovar ekonomiku EU pomocí likvidace největší banky v Německu. Když se začne hroutit německá ekonomika, začnou se hroutit i ekonomiky ostatních států EU na ni navázané jak pupeční šňůrou.
  • Aby ne. Hlupaňa z Berlína zahájila systematický výkrm a výchovu přivandrovalců. Přivandrovalec bude papat bude popíjet bude spinkat - ale pracovat a vracet soudruhům vložené prostředky nebude nikdy. DDR bude na kolenou zavede se potravinový systém, ale mohamedáni budou v klídku a pohodě. Protože Hlupaňa tak rozhodla. A DDR bude hledat nepřítele. Primárně to budou státy Vyšegradu. Odmítli vykrmovat parazity. Takže hoši tam od Berlína, držíme vám palce. To je tak naše maximum.
  • Americký útok na evropskou ekonomiku: Hrozí globální systémová krize? Ale jen v USA když si to nenecháme líbit!
  • german šwindl proto německo může bejt nejvýkonější ekonomika ikdyž tam lidi nepracujou 10x víc než jine v EU naopak porát samej svátek kdy ani obchod v neděli neni otevřenej a přesto nejlepši ekonomika v eu jaja jen díky tomu že šwindlujou jak das problem auto tak i banky *11* *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit