Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nehádejte se holky, zaspíváme si *14*
    • nebo můžeme dát u mě v kanclu lajnu a nechat se od nějakého chlapíka vysát *3*
  • https://www.novinky.cz/domaci/426167-totalni-stupidita-a-pitomost-reagoval-randak-na-prezidentovo-prohlaseni-o-podezrelem-z-terorismu.html
    • taky nemáš svou přezdívku co? zloději!
      • sklapni, já jsem novorosijec, to je můj nick už několik roků, všichni mě tu znají *12*
        • Ty jsi zloděj a bl b a je jedno komu kradeš nick! *16* *12*
          • víme sajmon, každý tě okrádá ty f'ňukno
            • jakej sajmon?
  • https://www.novinky.cz/krimi/426142-prostitutka-ovladajici-bojove-umeni-se-ubranila-uskrceni-chtel-me-zabit-rekla-soudu.html
  • https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/426176-jestli-me-ma-putin-rad-neni-to-nic-hrozneho-prohlasil-trump.html
  • Shapiro odchází a to musí být rána pro Kalouska *1*
    • svůj nick nemáš ? socko *11*
      • Nevíš ani co Talos je ty zlodějíčku.
        • až si najdeš svůj nick tak z tebou rád poklábosím ty zoufalý tajtrdlíku *3*
    • Myslím že oběma milionářům jak Kalouskovi tak Shapirovi je srdečně jedno, že se nepotkají. Ale ty jako vrchní šášula z tiscali z toho má vánoce. Otevři si braníka a běž slavit. *1*
      • Nevím co je Braníka já cumlám Stellu. Ale milej šašku kámoš Kalouska byl pan Shapiro to on mu přinesl červené karty.
        A teď táhne do pič.!
        • úsměv na rtu, dobrou kartu *15*
          • A jak je to s tím jablkem?
            • je v bezpečí čapího hnízda








              vivat surikaty
  • Teroristická organizace Islámský stát byla vytvořena současnou prezidentskou administrativou pod vedením Baracka Obamy. Prohlásil to zvolený americký prezident Donald Trump.

    „Máme hrozné vztahy s Ruskem. Potřebujeme jejich pomoc, abychom mohli bojovat s Islámským státem, který byl vytvořen současnou americkou administrativou," prohlásil Trump na tiskové konferenci.
    • KulihrachuBTW, velice ubohé. Odpovídá to tvé rudé mentalitě.
    • máte odkaz na tuhle tiskovou konferenci kde toto tvrdí ? nebo zase jen kecáte jako ten opilec Zeman soudruhu pitomče ?
      • Tobě to Simone vysvětlovat nebudem, nepochopil bys to. Ty chápeš akorát jak strčit kozu do holinek..hi..hi
    • přéééésně, ve Vejprtech už tahle informace koluje týdny








      WOW !!!
  • Zvolený americký prezident Donald Trump doufá, že bude s Putinem „vycházet“ a spolu s Ruskem bude bojovat proti Islámskému státu.

    „Rusko nám může pomoci bojovat proti IS," prohlásil Trump. „Pokud se Putinovi líbí Trump, tak se tomu říká výhoda," dodal. Přitom zdůraznil, že dokáže být na Rusko tvrdý. „Kdo věří, že by Clintonová byla na Putina tvrdší než Trump?" řekl zvolený americký prezident. „Nevím, jestli budu s Putinem vycházet, ale doufám, že ano," uzavřel Trump. ...
    • Zloději nicku, no comment *12* *16*
      • Běž do prdeléé a najdi si svůj nick. *11*
  • Donald Trump bude dobrým prezidentem.
    • souhlas, ten se s prašivým okupantem Putinem párat nebude, Obama byl slaboch
      • pravda je jen na sputniku a parlamntních listech, takže tyhle články z novinek je jen snůška lží

        mrkni na Russia Today, tam poznáš opravdovou lásku k vlasti a pravdu, být Putin prezidentem EU tak zavládne světový mír *3*
        • Vlastní nick nemáš? A když už ho kradeš víš co znamená?
          • víme sajmon, vlastní nick
            • Ano můj vlastní. CO JSI NA VĚTĚ NEPOCHOPIL?
        • mám stejný až identický názor, dráždit ruského medvěda se nevyplácí
          • Ano, toho je třeba chytit a zavřít do zoo a když to nejde tak na místě odprásknout.
  • Ruská anexe Krymu je neakceptovatelná, prohlásil budoucí Trumpův šéf diplomacie
    Zásadní obrat v americko-ruských vztazích se po příchodu Trumpovy administrativy zřejmě konat nebude. Trumpův kandidát na ministra zahraničí Rex Tillerson na půdě amerického Senátu prohlásil, že Spojené státy neakceptují ruskou anexi Krymu, která je v rozporu s mezinárodním právem.







    COŽÉ ?????????
    • Naše media *7*
      • najdi svůj nick ty plesnivej dědku *11* *12* *11*
        • Já mám svůj, nevím co máš ty?
          • my víme sajmo, máš





            WOW !!!
    • Odpověď Obamovy administrativy na připojení Krymu k ruské federaci Tillerson označil za slabou. Washington měl podle něj v reakci na chování Ruska na Krymu a východě Ukrajině jednat rozhodněji a to i například nabídnutím vojenské pomoci.








      JAK TO TEDY JE ???? jsem zmatená *8* *8* *8* *8*
      • Protože jsi blbej Simon a politice nerozumíš. Snad si nemyslíš ty blbče, že výměnou prezidenta se obrátí i politika daného státu o sto osmdesát stupňů. Ale vysvětluj volovi něco o sobotě, když jde v pátek na porážku. Aspoň vidíš Simone jaký jsi idioot a ještě se divíš, že s tebou nikdo na Tiscali nechce nic mít a všichni tě pokládají za toho nejblbějšího co tady je.. *11*
        • dearputin.com *13*








          .
          • Hele, ty KulihachuBTW, jdi už s tím svým Putinchánem do "píp".
            • Chcípni, blbče Simonovic.
            • bude zase 56%
            • sklapni, pan prezident ing. Miloš Zeman byl zvolen drtivou většinou občanů ČR a EU tak v čem je problém, národ ho miluje
      • co teď ?? *13*
        • přinejhorším chytnou dobrovolní hasiči toho tajemného teroristu
        • najdeme článek o Peroutkovi








          .
  • Shapiro se kurevstev napáchal dost.
    • Mohl by upřesnit co Shapiro napáchal?
      Asi "napáchal" dost dobra tím, že pije krev Zemanovým vlezdoprdelkám a proto mu nemohou přijít na jméno. *15*
      • Můžu mu přijít na jemné, ale protože už táhne pryč rychle a něj zapomenu *3*
        • jemně mi ho mni *14*








          .
    • souhlas, Stalinovi by se nemohl ve svých činech ani přiblížit, je to sadistická zrůda ten šapiro
      • Hele juro, vy v tom grebeníčeklandu máte pořád nějaké vidiny. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit