Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je divný, že já davy lidí neviděla.... akorát motorkáři a zapár ... ehm ehm
    • To byl teda dav. Nedávno jsem podobný dav viděl před pracákem. *1*
  • A kmoušské -rusofilní bestie se konečně dočkali - mohou zahájit svůj festival demence.
    • klaune? *4*
      • Klaun jsi možná ty rusofilní kašpare a takové bestie jako tzv. poslanec za tlupu bestiálních vrahů - kumunistů - Josef vondruška - sám známý zločinec - bijec z komoušského lágru - právě zvrací své uchylácké žvásty na jiném místě.
        Zde je jedna z chyb po listopadu - 20.11. měl u Václava pod Muzeem z jedné strany viset pastičkářský komouš husák a z druhé Milouš kokeš. Dnes by byl od takovýck kretarur, které tady po 40 let za přispění rusáků páchali genocidu na domácím lidu klid a pokoj. (schválně nepíši na vlastním národu - protože komoušská verbež není součástí českého národa, ale jen lidský odpad deportovaný z SSSR).
        • no vážně, už mám o ty rusofoby strach, ta vášeň, ta bezmoc, ta zoufalé blití, vždyť to je o strach... nám přátelství k Rusku jen prospívá, jen kveteme *15* *15* *15* *15*
        • Jiříku, když už tady vzpomínáš listopad 89...tak velkým problémem bylo to, že jsme neměli a nemáme morální a současně erudované osobnosti vhodné a potřebné k převzetí moci. Ta plejáda neschopných šašků a amorálních hovad, zde nenastartovala to, co bylo životně nezbytné a podstatné. Těch 25 roků je marně promrháno naprosto ve všem, co mělo a má smysl. Proto jsme naprosto v perdeli, což vůbec nemuselo být. Za blbost se platí.

          *12* *16* *12*
          • Částečně máte samozřejmě pravdu - zejména v tom, že v parlamentu může zasedat parta zločinců - komoušů a jejich přisluhovačů, jejimž jediným úkolem je strhnout zemi zpět k rusáckým nájezdickým polotvorům.
            Slyšel jste snad někdo o tom, že by např. v německém sněmu měla zastoupení NSDAP? A přitom je to jedna pakáž - jen s tím rozdílem že druzí jmenovaní se jen učili od komoušů to v čem komouši měli již dovnou praxi - v hromadném vraždění, pustošení, rabování, ...... .
        • zalkneš se vlastní zlobou a nenávistí i s těmi hrubkami..... *6* mám o tebe vážné obavy.....uklidni se..,.dýchej zhluboka....chce to nadhled......
  • U.S ARMY nějak zaspala dobu. My vás čekali v roce 1968.
    • v tu dobu se jich například Vietnamci dočkali (a nejen oni), ale nepochvalovali si *3*
  • konečně chudák Tečka může svobodně a demokraticky emigrovat...... *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit