Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ať si ty rádoby dragouni plivou oheň doma!!!! NATO plive oheń, no to snad ne.....(patrně jsme, tedy náš spojenec US, něco z bodů NATA porušil) *16* *16* *16* *16*
  • Putinovci se dobře baví a pokud to snad sleduje i Putin, musí se bavit taky... neměli pohonné hmoty a zpozdili se o šest hodin, to je skvělá armáda...akceschopná *15* *15* *15* *15*
    • Ještě bych navrch přidal jak jim naše krásné vozovky zastavily a to hned na začátku toho snad Strykera možná "Strippokéra", nevím.
      • Co používáte za translátor ? *15*
        • Mozek a u vás na PC je patrně jen Google:-)
    • Věřím že jak docházelo palivo tak jste si stříkla do kalhotek ,no a když se porouchalo to vozidlo tak už jste doma určitě bouchli šáňo,že ? *15*
  • Američtí hrdlořezové jsou vítány akorát tak kolaboranty a zrádci všemi.
    • Nikde jsem nezaznamenal, že by komančský náčelník Filip protestoval se svými soukmenovci v době husákovi normalizace proti ruským okupačním jednotkám na našem území.
    • "Američtí hrdlořezové" to jsem naposledy slyšel za normalizace,pokračuj komiku *15*
  • V Liberci to klaka vzdala, holt dolárky nebudou!!!
  • Co si myslíte o průjezdu amerického vojenského konvoje územím České republiky?

    Je to nejspíš přátelský krok a podpora ze strany NATO 3.9% (47)
    Je to demonstrace síly a zbytečná agrese 62.4% (753)
    Je mi to jedno 1.7% (21)
    Mám rád tanky, půjdu se podívat a nevadí, jestli jsou americké nebo ruské 0.8% (10)
    Jsem pacifista a jsem proti jakékoli cizí armádě na území České republiky 31.1% (375)

    Hlasovalo: 1206
    • Co si myslíte o průjezdu amerického vojenského konvoje územím České republiky?

      Je to nejspíš přátelský krok a podpora ze strany NATO 62.4% (753)
      Je to demonstrace síly a zbytečná agrese 3.9% (47)
      Je mi to jedno 1.7% (21)
      Mám rád tanky, půjdu se podívat a nevadí, jestli jsou americké nebo ruské 0.8% (10)
      Jsem pacifista a jsem proti jakékoli cizí armádě na území České republiky 31.1% (375)

      Hlasovalo: 1206
  • nebyl to průjezd NATO, ale jen US army, přesné časy nějak nevyšly, takže komická vložka, tak bych to nazvala já
    • Nikdy v životě armáda neustupovala tak rychle a organizovaně jako Francouzká a teď ta Krále čmouda *1*

      Simon *1918
  • http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/kdysi-tam-byl-raj-na-zemi-nyni-tam-umiraji-deti/

    zdá se, že kam přijeli, tam škodili *16* *16*
    • No nediv se. Oni to ti východostepní nájezdníci mají v genech. Dělají to po staletí: divoký nájezd, obsadit, znásilnit co jde i nejde, vydrancovat, zplundrovat a zotročit a když už není co drancovat a je hlad, tak táhnout dál.
      • V Plzni byly holky ze Škodovky a v Pardubicích jsou jen z perníku.
      • No, jedno bych jim neupíral, ještě všude rozsévají kulturu. A velmi moderním stylem. Kreslí vlastními extrementy (fuuuuj) po zdech bytů - viz Berlín, něco podobnýho paneláky v Milovicích. Velice kulturní národ, všechna čest. *1*
        • jiřiku, možná s nimi přijel i tvůj brácha.....
      • je fakt, že když půjdeš přes Rusko, Aljašku, Kanadu, dostaneš se tam, daleko na východě do země, která rozsévá zlo...jen malá oprava, těm pláním u nich se neříká stepi, i když to stepi samozřejmě jsou, ale prérie.... *15* *15* *15* *15*
  • Kdo nevraždí není Rus. Hop hop hop.
    • Simon! Simon! Simon! Simon!
      • Rusofilní *12* najdi si vlastní nick.

        Simona
        • Neraď a starej se o své Pako!

          Simon! Simon! Simon! Simon! Simon! Simon! Simon!
          • Nicky tu kradeš ty Ruské *12* jménem Zlý Troll.

            Simona
  • Kogdá búďet chljéba tovóryšč Půtin?
    • Až pochcípá plevel jako ty!
      • Putinovského plevelu jako jsi ty rozhodně škoda nebude zloději nicků a lháři.

        Simona
  • snad se za nás pan Zeman až bude na koberečku u pana Putina přimluví aby nám odpustil,že to s tím konvojem nevyšlo tak jak jsme společně plánovali *13*
    • Simon! Simon! Simon! Simon! Simon! Simon! Simon! *14*
      • Simon? Jo to Zlý Trolle ten tvůj přítel z Gay klubu. Tak si rande užijte mládenci.

        Mladá holka Simona

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit