Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • američtí fašisti ,to stopli jen naoko,tajně je budou podporovat dál tak jako ISIL
  • Obama říká tajnému soudu, aby ignoroval zákon, který podepsal o 4 hodiny dříve, a prodlužuje tak ilegální dohled NSA ..... aneb jak to chodí u našich vzorů v USA.

    Zrovna, když jsme si mysleli, že absurdita, kterou se vyznačuje každý jednotlivý den Obamovy vlády, už není možné překonat, tak jsme se 4 hodiny (přesně 3 hodiny a 47 minut) poté, co se americký prezident zapřísahal podepsat nový zákona zakazující hromadný sběr dat NSA (pojmenovaný se zcela groteskním zdůvodněním „Zákon o svobodě v USA“), tak Obamova administrativa požádala tajný soud pro dohled FISA, aby ignoroval federální soud, který shledal plošný dohled jako ilegální a zase jednou udělil Agentuře národní bezpečnosti (NSA) pravomoc sbírat telefonní záznamy milionů Američanů po dalších šest měsíců.
  • To se dalo čekat.. Amíci si udělali svoje a hodili zpátečku... politika je politika a veřejné mínění se také počítá. Putin už je v USA populárnější než Obama. A ty vaše příspěvky jsou k smíchu, nebo spíš k pláči , dovedete jen plivat a pak zalézt mamince pod peřinu hrdinové od joystycků...
  • neprojedou *10*
    • Tak Pepo, pět piv a tři zelený, to máme 185,- Kč a mazej domů, dneska si tu poblil co se dalo. *11*
    • už by jste měl jít domu *3*
      • asi jo,už mi je v tom vaťáku vedro *7*
  • Už to tak vypadá, že to kolaboranti projeli i zde na diskuzi.

    Bravo, je třeba si vzít příklad ze svého chlebodárce Júesej...

    *15* *15* *15*
    • zlej trolle ,veliteli
      pod jakým nickem se mám teď přihlásit ?? *9*
      • mě už nabaví jen klikat,chci být taky jako ty *13*
  • Toto možná fantastické rozhodnutí Amerických poslanců bych nejraději zapil superskvělým Ruským pivem Putínovo beera.
  • *15* *15* *15*
    • *15* *15* *15*
      • *11*
  • no nic,jdu si uvařit boršč a od 20.45 hodin se budu koukat na: karusel-tv.ru
    super kanál *3*
    • Taky se na to dívám, někdy i šestadvacet hodin denně. Proto jsem tak chytrý a mám celosvětový informační náskok před jakýmkoliv bulvárem, i seriózním tiskem vydávaným kdekoliv ve vesmíru. Velice miluju příspěvky Juryje Gagaryna živě z Měsíce.
      • myslím si,že za určitých okolností bychom mohli být kámoši
        Gagarin je můj oblíbený superhrdina *3*
        • Mám doma všecky komiksy o Gagarynovi, malované Leonydem Brežněvem levou rukou.
          • mám je taky. Maloval to vodovkama a štětce si prý vyráběl z vlastního obočí
            • to nejsou vodovky ,ale rychleschnoucí vodkovky *4*
  • No, já si myslím, protože předseda si myslí, že by se s tím dalo po přiměřeně dlouhé úvaze i docela souhlasit. Je ovšem otázka, bude-li náš souhlas náležitě oceněn Kremlem, protože na tom nám v první řadě záleží. Bude možná z hlediska schvalovacího procesu nejlepší, poradí-li se předseda přímo, nebo alespoň nepřímo, přímo s vůdcem Kremlu nejvyšším. Potom by se už zcela jasně dalo přemýšlet o souhlasném, či nesouhlasném stanovisku nebo postoji. Tak to tedy vidím já, ale nevím, jestli to vidím tak, aby byli v Kremlu spokojeni.
    • nějak jsem se v tom ztratil,to jako že je náš pan prezident Putin je trouba ? *10*
      • No já si myslím, protože náš predseda si myslí, že jestli se podaří spojení s Kremlem, a jestli se podaří samotnému nejvyššímu z Kremlu vysvětlit ty postoje našemu nejvyššímu předsedovi, že se potom možná podaří našemu předsedovi vysvětlit tuto závažnou problematiku i mně, tak bych se potom všemi mými schopnostmi nabytými během studia VUMLu pokusil to vysvětli i tobě. Potom by se dalo možná říci, že obě strany jsou spokojeny. Tedy pokud bude spokojen Kreml.
        • musím se zeptat zlého trolla co si o tom mám myslet
          • Zlého trolla jsme po poradě s Kremlem vyloučili ze strany, protože byl v roce 1968 pomýlený a protestoval proti okupaci ČSSR vojsky Varšavské smlouvy pod vedením hrdinné Rudé armády. A Rumuny nemám rád, protože ti nás odmítli okupovat.
  • dobrý den
    u nás v Rusku to není špatné ,tak jak si všichni myslí,Karlovy Vary jsou toho příkladem *3*
    takže bych se ohradil oproti tomu,že Rusko je zaostalá země *3*
    • proto by bylo třeba KV ochránit

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit