Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to problém , výzkum musí být důkladný . Napřed kolonoskopii , poté výzkum kudy a jakou rychlostí. Nezakrývám že to chce výzkumný ústav , náročnost práce je tak významná že nová ministerská pozice při řešení problému je jistě nutná .Globálně by měla být sjednocená pravidla na WC, jak zasednout a proč tam sedím . Pomoc psychologa na nouzové lince je zásadou vyspělého WC. Promiňte jdu do EU zpracovat legislativu , mušle na velkou stranu .
  • vsiml jsem si nahodou ze jeden lobbysta , nebo jak se dnes moderne tomu xindlu rika a jak se to vubec pise , zveda vilku o stok vejs. Hajzl v tom novem patre predpokladam jako samozrejmost.
  • České lejno nemá konzistenci tuhou , při stravě ze skvělých hypermarketů je plynaté s vysokým tlakem vyměšovaní .V evropském parametru vysoký výskyt plynů , ale to chce dlouhodobý průzkum z Evropských dotací .
  • zakriveni a polomeru zemekoule , relativni a absolutni vlhkost , vyska shozu , snos a odklon zavisly na pruvodnim prdu , silu toho prdu a jeho smer , nadmorska vyska ve ktere je konano a jestli to pivo napr. nebylo srackoidni. Chtel bych ty amerikansky vedatory videt jak zkoumaji rozprsk nejakyho stredne luxusniho prujmu az silneho posrani . To by bylo fakt na Nobelovou cenu.
  • Budou potřebovat nahrávky Zemanových pádů.
  • Nemusím se poučit, mě stačí když sem leze takový lejno jako jsi ty, prde
  • to bude oříšek, protože tady záleží na spoustě daších faktorů - konzistence, měrná váha (podle toho, z jaký potravy ho. na vznikly atd.
  • stačí když se do ní chytí pár chlupů z koulí, to poznáš až když se zvedáš a prkno jde s tebou
  • Teď už zbývá jen zanalyzovat pád lidského lejna ....
  • Becher to pouští do nočníku na invalidním křesle dírou v sedačce.
  • Neříkej pan tomu rakouskému dědovi!
  • A je to v háji. Evropská unie se toho chytne a bude zase nový předpis. Hlavně dokázat že tam jsou k něčemu. Stačí předpis o třívrstvém toaletním papíru. A víte proč ? Protože EU potřebuje na každý ho..no dvě kopie. To jsme v hajzlu, vědí pane Bouše ?
  • jak jsem si dovolil podotknout , tato kratochvile neni pro chudou pakaz , cili vetsinu zde blabolicich . Pochopitelne ze potom nelze napr. ocekavat kladny posudek ci doporuceni pro dalsi zivotni a profesni vyvoj . Tak jsem neocekaval a nijak mne to netrapilo a netrapi. Prece jenom zdravy a bohaty pokud si mohu vybrat.
  • Kcharl je starý dědek a nemá inteligenci!! *3*
  • Vidím že sis šlehnul, už to nehul!
  • predstav si ze sednes na prkenko / dneska uz vsude teda plast , skoro / a das se do dila. Prkenko ma vlasecnicovou trhlinku , netusis to. Jak dosednes trhlinka se otevre a skripne maso na prdeli a zavre se. Vetsi bolest neznam a to vyznavam sado maso. Tim by se meli vedsi zabyvat , tady jsou jeste neobjevene obzory!!
  • Pan Karel umí česky jistě lépe než ty, blbečku!
  • tecka vcil. Pochcal a nejednou mel namale , kdyz jdes z hospody a shrne ti mrtve stenatko koberec ...
  • firmy , kde jsem ke vsemu pristupoval rekneme velmi neformalne , jsem se pro zabavu vymocil manzelce toho radoby majitele do akvaria. Jen tak pro radost ze zivota. Muj odchod tam odsud jsem planoval zakoncit vysranim se majiteli riditeli jednateli managorovi na stul. Bohuzel cosi tusil a zamykal se prede mnou a dalsimi. Tak jsem mu vypoved byl nucen dodat na rubu jidelniho / napojoveho listku z restaurace. Prijal s ulehcenim. Prece jen je lepsi byt zdravy a bohaty nez chudy a nemocny. Druha jmenovana skupina si takovehle radovanky nemuze dovolit.
  • Kcharl prý chodí do nočníčku a když jde ven beresi pampers! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit