Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • milacekpublika

    Tak to jim teda přeju dobrou chuť. Jsem si jistý, že si strašně moc pochutnají a bude to plné výživných látek. ;-) Navíc jsem zvědavý, jak budou někde v bitevním poli shánět třeba šnekové převodovky Bühler, až se jim pokazí tisková hlava. Takový problém by se totiž pravděpodobně rovnal poměrně zásadnímu problému. ;-) 

  • No tak to je něco! :D Manžel si domů chce také pořídit 3D tiskárnu, ale není my schopný vysvětlit, jak to funguje. Nebo možná spíš já nejsem schopná to pochopit.... :D Ale jestli jde na tom tisknout jídlo, tak to je jiná, to já tu 3D tiskárnu klidně doma ubytuji. Když mi za to někdy vytiskne třeba dort, nebo třeba kaviár! :DD

  • KIMCID
    3d hov.o
  • no co..fiktivní peníze si tisknou už dávno dak proč ne hambáče....taskovej hambáč po půl roku skladování pod skleněným poklopem byl po vytažený némlich stejný, jako by ho v mekáči
    naservírovala obsluha...tak to už radši takový amarouny....
  • Hnusný žrádlo a ještě z tiskárny? Proboha čeho jsem se to dožila.
  • KIMCID
    star trek
  • no...tak jedna fotografka z New Yorku fotografovala po dobu tří týdnů hamburger, a světe, div se, i po těch třech týdnech ten hambáč vypadal pořád stejně a nějaký vtipálek pod ty fotky přidal nápis " i ta plíseň má svou hrdost", takže něco takového budou jíst kosmonauti ?
    chudáci , nebylo by lepší, kdyby jedli raději amarouny ( seriál Návštěvníci)
  • Tak to se asi budou muset američtí vojáci obloukem vrátit do starých časů, kdy vojáci nebyli nijak zásobováni a bylo věcí každého vojáka, aby si sehnal něco k jídlu...motivace k činnosti byla tak vyšší, asi to mělo něco do sebe. *1*
  • normalne jako Babis ve svejch masokobinatech si precti slozeni 90% "jidla" v dnesnich obchodech nic jineho nez chemicka srajda to neni, naposledy mne dostal brusinkovy dzus kde i ten nejdrazsi mel v sobe 10% brusinkove stavy samozrejmne z koncentratu
  • Normálně jedna náplň jakože maso, druhá kečup pak houska a vytiskne se to třba na hambáč dobrou chuť máš toho plnej internet
  • Júúú, už jsem na to přišel. Amíci si myslí, že když jdou jednoduše tisknout virtuální dolary, že půjde tisknout úplně všechno. *1* *1* *1*
  • Mohou si vytisknout i nový mozek. Otázka je jestli bude fungovat.
  • Zatím si proviant promítají na zeď. USA je před státním bankrotem a hladomorem. A už brzo se budou pojídat navzájem. Humanitárně.
  • Normálně jsem se lekl, jestli není apríl. *8*
    Jak chtějí proboha "tisknout" jídlo??? To jakože to bude chemický sajrajt, něco jako ve filmu "Křidýlko a nebo stehýnko" a tiskárna to vytvaruje do tvaru jídla?
    Vysvětlí mi to někdo? *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit