Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdrogováná Amerika zívá a nás to vyzývá k obraně proti nim. Zívají nad svou porážkou v Afghanistanu a ted si vybrali k válce Rusko ale má to háček k tomu potřebují pomoc evropských státu i za cenu okupace , tím se chtějí dostát k hranicím Ruska , vyvolát konflikt s Ruskem a bez váhání nás pak využíjí ve válce pro své zájmy .
    • ... a vo to tady jde........... *9* *9* *9*
  • VALČENÍ nic jiného v hlavě nemají
  • Milý titulkáři - "brzy, jazyk, nazývati" nic vám to neříká? Jinak dobré rady od USA ohledně nákupu nových zbraní se dobře poslouchají, zejména po té co se v nejvyšší míře zasloužily spolu s gigantem prezidentství V.Havlem o likvidaci českého a slovenského zbrojního průmyslu. A jak koukám tak Obama jistě tu "Nobelovku" za mír, co dostal předem, tak jistě za Ukrajinu.
  • Vážená USA strčte si ty vaše zbraně do zadku. Toho pekla, které jménem demokracie děláte po celém světě mají všichní už dost. Až u vás ve státech rozpoutáte občanskou válku půjdu do fabriky na zbraně dělat za darmo aby se jich k vám vyvezlo co nejvíce. A vy na vlastní kůži poznali co je to válka na vlastním území. Já nechodím makat do práce aby se za mé daně nakupovala vojenská technika !!!!!!!!!
  • Americká vojenská lobby je silná. A jejich pohůnci již straší válkou, aby donutili vazalskou EU k nákupu dalších zbraní, tj. dalšímu zadlužování se a k dalšímu zbídačování obyvatelstva. Proto rozpoutali konflikt na Ukrajině, aby Evropu postrašili Ruskem a zdůvodnili si přítomnost amerických vojáků na území států EU. Srovnejte, kolik vojenských základem mimo své území má USA a kolik Rusko? Schválně, kdo jich má víc?
  • USA už okupujou Evropu ve velkém pod záminkou ochrany před Ruskem ....je to ale jen jejích příprava na válku proti Rusku , tímto zpusobem si stavějí své vojenské základny v Evropě aby se dostali co nejblíž k Rusku a pak na ně utočili provokacemi a poté otevřenou válkou. Američané a NATO jsou fašistické zrudy , měla by se celá Evropa opět spojít tak jako v 1945 a zastavit americké okupanty , vyhnát je z Evropy.
  • Amerika vyzívá...xaxaxaxaxa
  • Ano vazeni pratele jsem *urak tecka a strasi mi ve vezi ale verim ze mi fandite a davate kladne body uz proto ze jsem velmi stary a jako dite jedne coury jsem spadl na hlavicku.Cest praci.,,.,
  • Prezident Zeman má pravdu, že na internetových diskuzích se pohybuje 70 procent pitomců. Až se budou ruské tanky valit do čech chtěl bych číst ironické příspěvky vás pitomců co jste ani nebyli na vojně. Ale bude to konec vaší budoucnosti. Doctor Michael de Notredame: hádanka číslo 123: "když vyjde slunce ve třetím měsíci kanec a leopard se setkají na bitevním poli. Tu nechávají leoparda stát a pohlížejí k nebi, vidí orla tančit kolem slunce." - druhým leopardem je leopard 2 německý tank míří na východ a přes ranní kouřmo nad Prahou jeho posádka vidí jak ze slunce začínají šlehat plameny obřích erupcí.
    • Nejen Česko ale celá Evropa bude provolávát slávu Rusku nad vítězstvím okupantu USA a NATO v Evropě. Či je Evropa ? Našééé ! Bez USA !
    • No a jeden z těch 70% je mistr bin. Alespoň podle toho svého příspěvku.
    • Jen pitomec, ale i lidská zrůda, může podporovat a schvalovat humanitární bombardování Srbska a vyhrožovat Rusku bombardováním a zastrašováním a spolupracovat a podporovat fašisty-banderovce a vory v zakoně-mafiány na Ukrajině. Po tom neustálém pití C2H5OH má Zeman IQ velikosti atto. ,takže ho i ti pitomci na internetových diskusích bohatě strčí do kapsy. Proti Zemanovi jsou to ještě Einsteinové. .
    • Až se budou valit ruské tanky do Čech , tak konečně budeme osvobození od ukrajinských fašistů-banderovců a USA fašistů teroristů a všech mafiánů a kmotrů. Zavládne konečně mír a pohoda v české kotlině a vymahatelnost práva, kterou tu čtvrt století nemáme a marně na ni čekáme. .
      • Milý voa!
        1) Území Čech je dobrý tak akorát jako operační prostor.
        2) Pokud jsme měli někdy nějaký spojence, tak ti v r. 38 se na nás vysr*li.
        3) Za dalších třicet let, zas jiní spojenci, se tady na delší dobu zabydleli
        a pokud si někdo hodlal zachovat koryto, tak se mu to muselo líbit a chodit s nima chlastat..
        4) Bělomrdálek asi brzo dostane po hubě - je to Biľak naruby.
    • Konec naší budoucnosti bude když zůstaneme v NATO a budeme se se Spojenými státy teroristickými podílet na jejich válečném dobrodružství v Evropě, nyní na Ukrajině. Ruské tanky se nikam valit nebudou pokud USA nebudou válčit na Ukrajině a v EU a vrátí se tam , kam patří - do USA. Nikdo je tu nechce. Máme už toho jejich svinstva a zabíjení po celém světě dost.

      A Zeman ať drží ožralka pysk. Na Hradě sedí jen díky tomu, že hodně lidí ho sice volit nechtěla, ale díky Kárlovi Sajrajtovi z Bilderbergu musela jako menší zlo a ne jako prezidenta, kterého by chtěli. . Tak ať si vůbec virotik nevyskakuje Naším prezidentem rozhodně není- humanitární bombarďák do slušné společnosti nepatří, protože má na rukou krev nevinných obětí v Srbsku.
  • Velevážená redakce, když můžete zaměstnávat takového pisálka, který naseká hned v titulku článku DVĚ HRUBÉ CHYBY, nechcete zaměstnat třeba i mě, momentálně nezaměstnanou kanclkrysu, jako korektorku ? Klidně na půl úvazku a za minimální mzdu ! Nebo se s tím "odborníkem na gramatiku" třeba podělím o jeho plat, a všichni bychom mohli být spokojeni *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit