Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Amerika vyzívá...xaxaxaxaxa
  • Až se budou valit ruské tanky do Čech , tak konečně budeme osvobození od ukrajinských fašistů-banderovců a USA fašistů teroristů a všech mafiánů a kmotrů. Zavládne konečně mír a pohoda v české kotlině a vymahatelnost práva, kterou tu čtvrt století nemáme a marně na ni čekáme. .
  • Konec naší budoucnosti bude když zůstaneme v NATO a budeme se se Spojenými státy teroristickými podílet na jejich válečném dobrodružství v Evropě, nyní na Ukrajině. Ruské tanky se nikam valit nebudou pokud USA nebudou válčit na Ukrajině a v EU a vrátí se tam , kam patří - do USA. Nikdo je tu nechce. Máme už toho jejich svinstva a zabíjení po celém světě dost.

    A Zeman ať drží ožralka pysk. Na Hradě sedí jen díky tomu, že hodně lidí ho sice volit nechtěla, ale díky Kárlovi Sajrajtovi z Bilderbergu musela jako menší zlo a ne jako prezidenta, kterého by chtěli. . Tak ať si vůbec virotik nevyskakuje Naším prezidentem rozhodně není- humanitární bombarďák do slušné společnosti nepatří, protože má na rukou krev nevinných obětí v Srbsku.
  • Ano vazeni pratele jsem *urak tecka a strasi mi ve vezi ale verim ze mi fandite a davate kladne body uz proto ze jsem velmi stary a jako dite jedne coury jsem spadl na hlavicku.Cest praci.,,.,
  • Prezident Zeman má pravdu, že na internetových diskuzích se pohybuje 70 procent pitomců. Až se budou ruské tanky valit do čech chtěl bych číst ironické příspěvky vás pitomců co jste ani nebyli na vojně. Ale bude to konec vaší budoucnosti. Doctor Michael de Notredame: hádanka číslo 123: "když vyjde slunce ve třetím měsíci kanec a leopard se setkají na bitevním poli. Tu nechávají leoparda stát a pohlížejí k nebi, vidí orla tančit kolem slunce." - druhým leopardem je leopard 2 německý tank míří na východ a přes ranní kouřmo nad Prahou jeho posádka vidí jak ze slunce začínají šlehat plameny obřích erupcí.
  • Velevážená redakce, když můžete zaměstnávat takového pisálka, který naseká hned v titulku článku DVĚ HRUBÉ CHYBY, nechcete zaměstnat třeba i mě, momentálně nezaměstnanou kanclkrysu, jako korektorku ? Klidně na půl úvazku a za minimální mzdu ! Nebo se s tím "odborníkem na gramatiku" třeba podělím o jeho plat, a všichni bychom mohli být spokojeni *3*
  • rovnou do ruské (_|_)
  • Tatynek od autor byl toprá sokolofna! Ja ja, čechiš je tůze tešká špráche!
  • Novinářský blb s titulem si svůj výtvor po sobě ani nepřečte a hrdě jej i s chybami vystaví na net. Na jiných servrech novináři případné hrubky opraví alespoň při aktualizaci článku, zde v Tiscali.cz na to serou a články s hrubkami dokonce i v nadpisu je možno nalézt
    v archivu.
  • Ejejejej! Zpět do 3.třídy!
    To nemá redakce peníze na korektora ,když musí zaměstnavat analfabety?!
    Kdybych já tě učila...Nedostal by
    ses ani do 4.tr. Tak to je výsledek ,,Volné školy,,
  • Ano lokajské vedení EU v Bruselu dosazené Bilderbergem. Nikdo je nevolil, jsou dosazení tak jako Evropská komise není nikým volená a diktuje všem v EU. Komedie na demokracii. Vystoupit jak z NATA tak rozložit společně i EU. V této podobě je naprosto nepřijatelná pro většinu Evropanů.
  • Šéf Pentagonu vyzval alianci, aby se jasně postavila možným "strašlivým důsledkům současného trendu snižování investic do obrany.

    A proto je třeba z NATA vystoupit a připojit se k neutrálním států jako je sousední Rakousko ale i Švýcarsko, Finsko, Švodsko.
  • To je ten "vzdělaný" pravicový povl co nám tu všude vládne a ovládá i masmédia k vymývání mozků občanům ve jménu a v zájmu USA- NATA: To jsou i ti Fištejnové, Čurikové a další sebranka jako náš "miláček na všech diskusích - tečka - nnn - sniper - Pietro, nácíček. .
  • Vlastenče, vizívám tě, ozvi se.
  • Tak autor článku by měl vrátit za to "i" ve slově vyzývat novinářský průkaz a nastoupit do první třídy ZŠ *15* JInak k článku, není kde brát peníze, armáda je rozkradená a vytunelovaná, stát je rozkradený a vytunelovaný , obyčejný lid nemá skrz nízké výplaty co do huby a milionáři si válí konta ve Švýcarsku a nebo v daňových rájích ! *10* Spadla klec, Nato je prd.... ,svět a Evropa nemá tolik surovin co Rusko a tolik dělníků co Čína *1*
  • On to vlastenec myslí ironicky, můžete s ním souhlasit. Že ano chlape.
  • vaše zprávy, milé Toïscali, kopírují váš pravopis
  • Co si takhle zkusit: brzy, jazyk, nazývati. To je ale příliš, to jsou blbečkové, nejenom, že píší nesmysly, ale oni neumí ani česky, co je to za sebranku? To snad ani nejsou češi.
  • I pro krýlepána, kucí novinářský...! Jasně že mateřštinu máte dávno na euro-háku, ale mějte s náma čtenářema aspoň elementární soucit.

    Nebo vás vyzíváme.
  • Amerika vyzývá,aby členové NATO dali .....Kdo to píše,vždyť to je učivo prvního stupně!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit