Přejít na výpis diskuzí

Amsterdam doplatil na svou vstřícnost: Nejdřív lákal turisty, teď se jich chce zbavit

17.11.2017 14:14
red 15 příspěvků

Během finanční krize vnímal Amsterdam turismus jako jednu z možností, jak se vypořádat s osekaným rozpočtem. Celé roky radnice město propagovalo po světě, lákala developery ke stavbě hotelů a snažila se do města dostat turisty, aby zde utráceli. Povedlo se jí to možná až moc - turistů se v úzkých uličkách...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Zajímalo by mě jací turisté to jím vlastně řvou pod okny..... "Skupina výtržníků z řad tureckých přistěhovalců terorizuje lidi v sousedství nizozemského města Zaandam."""

  Nizozemský premiér Mark Rutte (49) je po sérii útoků na uprchlícky gang pořádně naštvaný. "Jsou spodina. Policie a místní orgány už na tom pracují. Měli by prostě vypadnout,"
 • Proč ti místní nechápou, že jsou multikulturně obohacováni?
 • Co mají ti chudáci uprchlíci celý den dělat než se za dobrý peníz zdarma flákat po ulicích a vymýšlet lumpárny. Z domova na to jsou přece tito dobrodruzi zvyklí nebo by se snad slušný člověk vydal jen tak beze všeho přes moře do neznáma ?!
  • Oni jsou misionáři.
 • Ty vole, to je huste, ked si niekto turistov plete s migrantami!
  • Ale je to politicky korektní *1*
 • Také si myslím, že ti tzv. turisti jsou spíše ta náplava. Ostatně to ví i politici a ta smečka darmožroutů, co si říká "novináři", jen utajují skutečný stav věcí. Jak už jsem několikrát psal - slovo novinář už je dnes sprostá nadávka. Myslím, že tohle by měl každý soudný člověk propagovat. Novinář = pohlavní úd atp.
  • Novináři asi nejsou oblíbení nikde ve "svobodném" světě. Viděl jsem na na satelitu, jak jeden mladý muž v Austrálii zpucoval novinářku v televizním živém vstupu. Prý, že se nestydí, že mohla dělat jakékoliv jiné zaměstnání, ale ona má tak pokřivený a nízký charakter, že si vybrala zrovna novinařinu. A tu dělá jen opravdová spodina a póvl, která je schopná jakékoliv křivárny. Člověk by si od ní kůrku nevzal. Trochu mě to překvapilo, že i v Austrálii novináře takto milují. Náš pan prezident v tom není sám.
 • Turisti z Afriky
 • "Každý den kolem mého okna procházejí davy turistů. Víkend teď začíná už ve čtvrtek odpoledne. Křik a jekot opíjejících se turistů je ohlušující. A ten nepořádek, co po sobě nechávají!"

  To chce klid, až tam musulmani odpálí bombičku a případně někomu uříznou hlavu, tak tam bude klid a pořádek. A až to tam ovládnou úplně, zakážou pít alkohol a zavedou šaríju, tak to tam bude ráj na zemi a paní pak bude spokojená.
 • Praha je na tom již velmi podobně, i když se cizokrajní zevlouni zatím projevují spíše jako skuteční turisté. Vedle toho ovšem kde kdo v Čechách i ve 2. Slovenském štátu opouští svou rodnou hroudu a tlačí se do Prahy. Půlkou úst se honosí svým venkovským původem a druhou půlkou nadává na Pražáky, ačkoliv je jedním z nich. Jak by to bylo krásné, kdyby všichni seděli doma a zvelebovali svou vesnici, své městečko, svůj štát.... Zase by platilo ono "Praha je všech Čechů ráj a proto...."
 • No problema,v Bruselo vyřešíme podobně jako
  mädchen Ančí mééé a poradíme Armsterdamu...vymyslíme a nařídíme koty bo kvoty-je fuk jak se ta ptákovina nazývá,třebáá platfusforma a nuceně pošlem turist do jiných zemí,ať se jim to líbí či nelíbí.ať turist bo těm jiným zemím. Urobime befel a basta . Nahrabali jsme si dost,tak ať je živí a starají se o ně jiní !!!! *1* *1* *1*
 • Co je to za fotku???? Žádnej inženýr doktor a žádná burka???? To je fotka z ruska?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit