Přejít na výpis diskuzí

Analytici: Koalice ČSSD, KDU-ČSL a ANO by daně zřejmě nezvedala

29.10.2013 12:51
8 příspěvků

V případě vzniku vládní koalice ČSSD, KDU-ČSL s přímou nebo nepřímou účastí ANO, by se podle oslovených analytiků hospodářská politika příliš nezměnila. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Daně možná záměrně zvyšovat nebudou.Ale pořádně zvýší zadlužení Česka.Protože hlavní cíl všech lumpů,kteří se po komunistech prolhali k moci,je stále stejný.Dotlačit Česko do státního bankrotu,aby si je mohli pak cizáci mezi sebou rozparcelovat.Sudety by za naše dluhy,připadly Němcům.Ostatek vy skoupili Židé.Aby ve stávajícím výborném životním prostoru mohli vybudovat nový stát Izrael.Hlavně daleko od Arabů.Čechy by pak z prodlužené země,odlifrovali do Izraele Arabům k odporažení.Za troubovitost obyčejného českého blba bude národ Čechů platit tvrdě.Slibovaný kapitalistický ráj padá.Ale dobré by bylo,aby si už na cestu do Izraele Češi balili ruksaky.Protože pak nebudou zdržovat provoz jejich odsunu.
 • Milošííí! Díky!!!
  Bez tebe by si tady socani s komoušema dělali co by chtěli.
  Takhle maj po picci! Žádná Mládkovská likvidace živnostníků se konat nebude!
 • Nevím zda to je pravda, ale zlí jazykové tvrdí, že Dientsbier se Sobotkou prostřednictvím lobisty Pokorného (přítel Sobotky) dohodli možnou koalici ČSSD - ANO - TOP 09 (50+47+26=123), tj. ústavní většina a postup pro změnu Ústavy ČR proti hradu. To co se v ČSSD teď děje to by pak nebyla příčina, ale následek, zrada na voličích a snad ta největší možná prasárna. Ať je to jak chce, snad by měli jít do politických kytiček jak Dientsbier, Sobotka, tak i Hašek, to ať si ČSSD spočte a vyřeší sama 10.11.2013.
 • Tak takováto koalice tu už kdysi byla. Ale jak budou sosánci chtít řešit ty církevní prý restituce, to na to jsem velmi zvědavý.. *16* *16* *16* Stejně tak by mohlo ANO sestavit koalu s Okamurou...což není dobrý nápad. Holt, boj o koryta začal, díky podpoře nenapravitelných přežvýkavců... *12* *16* *12*
 • Kalousek už volá:
  TU SOM, ZA KAKTUSOM!!!!!!
  Sobotka nechce KDU ,ale TOPKU!!!!!!
 • Starej vtip z dob komunismu; často byl důvod ho citovat.
 • Takhle to zatím vypadá:
  Francouz říká: "V poslední době u nás zdražily kurvyy."
  Čech: "Jako u nás. Ty kurvyy zdražily všechno."
 • Progresivní daně jsou ve všech vyspělých zemích. My patříme k nevolnickým rozvojovým zemím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit