Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vyhlašuje "týden občanského neklidu". Za kapitalizmu a v r.2016 dost náročná věc. Chodit do práce, nakoupit a ještě být neklidný ..... to může napadnout umělce z Prahy.Takové ty uvědomělé.Jen aby nám vydržel a nedostal někde na schodech mokrým hadrem. A hned změní hrdina světový názor. Jo už ani ta umělecká fronta není co bývala.
  • Sakra, nezapomněl jsem uvázat psa?
  • se sešli u Krauze na Primě. A moc si přáli aby je bylo slyšet. Přidali žertovné poznámky - vážně myšlené, jak to např. v českých vesničkách hučí jak v úle. Až to bude vy komedianti opravdu hučet - tak Třeštíková, Kocáb, Ruml budou utíkat.Za hradby. Protože tady by je lid vylískal. Jen tak. Je to pedagogické, nenákladné a s okamžitým efektem.A už si o to právě tihle zastánci přivandrovalců z gumových člunů říkají.
  • ... mám rád ANÁL-lýzu :)))
    • ... není důvod, abys předváděl, jak tupý ubožák jsi, už tě opustím, přitroublý debílku :)))
      • nikoho neopustíš. Ty prasič stránek tady budeš, protože nikde jinde nemáš nárok dostat slovo vyvrheli.
  • ... nejvíc zdegenerovaný primitiv BIJEC mě absolutně nezajímá, může zde blít do aleluja :)))
  • Doufám, že Krause z Primy vyhodí, ona ho ČT ráda vezme
    • ... to tebe nevezme nikdo nikdy nikde, blbečku :)))
  • vylezl se svým zparchantělým Hermanem i na Primě. Už se bojím že otevřu sardinky nebo pivo a vyskočí Brady. Kraus to prý pojal naposled brutálně protizemanovsky. Celý jeho pořad je ostatně založený na tom, že si z někoho utahuje. Ostatně co jiného vyhlášenému paroháčovi zbývá. V divadelním světě je obecně známo že jeho Chylková dá skoro každému. Tedy každému kdo si řekne.Veselý paroháč Kraus to řeší mstou na jiných. Je převelikým úspěchem, že sběračovi medailí nějakou nepřilepil. Prý už i zahrádkáři v Podkopané Lhotě jej chtějí za statečnost ocenit.
    • ... jsi dokonalý primitiv se Zakopané Lhoty :)))
    • jo jo, sešli se v pořadu vyhořelí hlupáci a vítači uprchlíků. Žantovský, Ruml, Kocáb.... Je moc dobře, že se nám všichni pěkně ukázali. To abychom věděli komu děkovat, až sem začnou z DDR po stovkách proudit.
      • ... cha cha cha, chcípák nemůže zapomenout na můj šarm a intelekt a chce se vyrovnat :)))
        • Prase se šarmem? To se moc povedlo! Prase se zakrnělým ocáskem, výblitek zparchantělé matky. To je tvoje parketa.
  • karban.milan
    Pravda začíná tam, kde končí signál Českých televizníh stanic!
    • ... tvé omezenost začíná tam, kde končí omezenost trouby, co si zde říká BIJEC :)))
  • I já jsem přešel na zpravodajství TV Prima,protože je vyvážené a pravdivé.ČT1,24 není objektivní a zamlčuje známá fakta např lži o mejdanu a dále jsem se bavil Babiš x Kalousek,Zeman x Švancerberg.Plky p.Moravce již dávno nepouštím.Pouze ČT 2.Na TV Nova nekonečný seriál Ordinace v růžové zahradě jsem nemusel,protože byl odtržený od praxe,ale poslední dobou se opět dívám,že začal řešit narůstající problémy mezi mladými,rozvodovost,drogy apod.Čro 1 nemusím a Čro 2 bylo ještě nedávno docela dobré rádio a dnes si vybírám pouze,když tam jsou odborníci na politiku a ne jen na pomlouvání prezidenta a největšího státníka Putina.Někdy mám pocit,že TV ani rozhlas nezaregistrovali,že tam nevládne ožrala Jelcin,ale sovětský špion,který má IQ trochu vyšší.Nevím o jiném státníkovi,který by nevyvolal III.s.v.Trapné rozdávání a nerozdávání metálu člověku,který odešel jako mladý do Kanady a pro rozvoj ČR nic neudělal ,to samé pan Hůlka a další komedianti.Prostě mám rád objektivní zpravodajství a věci pojmenovat a ne cenzorovat.To je demokracie a ne deformacie.
  • žijeme v době, kdy se pravda nazývá problémem.....
    • ... blbost, žijeme v době, kdy zakomplexovaná pusinka trapně očekává obdiv za své plky :)))
      • áááá prase z chlíva rozdává moudra. Jejda to je poučné.A zas něco lopato prskni.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit