Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • opět nám jsou předhazovány strany, které by se měli volit. A to díky různým průzkumům. Podle novinek je 100% číslo 136,5 při celkovém součtu preferencí. Nebo se to dnes počítá jinak? *2* Nesmí se dát na to co je nám předhazováno médii. Volte podle toho kdo co a která strana udělala pro stát a občany. Nic víc, nic míň.
  • Samý anonym, rádce a dokonce i důchodce. Ta pravá hospodská sestava do diskuse. A nic k tématu. Ani nemáte odvahu se pod té žvásty podepsat.
    • Zdenku .sitino,verte ,ze bych uveril slibum p.Babise,bylo by to uklidnujici,ale nas duchodovy fond rozkradli bohaci a zcela legalne.Vy pisete-dokonce i duchodce-co vas tak popouzi ?
      Ze jsme prozili dobu plnou jistot?!Jsou pro vas duchodci hloupou a nesvepravnou skupinou podlidi?Nez jsem se dostal do teto kategorie a nejen ja,zazili jsme neco vic nez vy.Ucte se ucte ke stari,bude se vam to hodit.Vase predstava o hospodske sestave ta me udivuje.
      Treba neznate nic jineho,kdo vi.Mohl jste si vsimnou ,ze me jsou hrube vyrazy cizi.
      Dobrou noc.
      • Na otázku jestli jsou důchodci hloupý Vám odpoví film Šmejdi.
        Hloupý asi nejsou, ale jsou důvěřiví a rychle zapomínají.
        Co se týká důchodového fondu,
        tak jste rozhodně do něj nevložili víc než z něho čerpáte.
        Navíc neustále volíte stranu která všechny peníze ukradla. (banka IPB)
        Dokonce jste nám zvolili toho největšího loupežníka na hrad.
        • Alesi H,ja necerpam tolik ,kolik jsem vlozil,klice mi slouzi jako nastroj k zamykani a odmykani dveri,SMEJDI jsou pro me SMEJDI.Mimochodem Film videt nemohu a ani nechci.
          No a s Ceskou IPB mam tolik spolecneho jako vy s Krejcirem.Duchodce muze byt HLOUPY
          ale duchodci mohou byt HLOUPI.Poznate Rozdil ?Zapometlivi vsechni nejsou.Vas prispevek
          me utvrdil me podezreni,ze Vase Generace je ponekud omezena v mysleni.Normalne
          jsem tolerantni k takovym projevum nenavisti,ale u Vas to hranici s nevychovanosti.
  • Volit stranu ANO = souhlasit s kapitalistickými praktikami pana Hrdličky a jeho zchátralé odnoží ODS, která už dokázala co umí. Takže budeme volit ODS 2 ?
    Komunisty ať už každý nechá na pokoji, protože dnes tu jsou její nástupci v převléknutí.
  • Ano, ano hlavu vzhůru blíží se úsvit přímé demokracie a proto volím KSČM!!!!!
  • ... zmrrd KUBIKULA utvrdil poslední pochybovače v tom, že se neměl nikdy narodit :)))
    • Ty h o v a d o. Co si to dovolujes? Starej se laskave o sve dusevni blitky, ktere zde obcas vypotis a na me nereaguj. *11*
    • Jejda Korektorku i tady rozdáváš své moudré výroky,ty jsi okouzlující,až na tvé mentální potíže se určitě cítíš zdráv,že?Jen pokračuj,už si na tebe začínáme zvykat,dotáhneš to daleko ale to jsi asi slyšel od rodičů mnohokrát.Tak se snaž a nezklamej nás. *3* *3*
  • Nejprolhanější žumpa je sociální demokracie!

    Nevolte Zaorálky!!!
    • Možná že ta žumpa je pořád více demoktatická než slovenský samozvaný otrokář.Tím to se omlouvám všem poctivým slovákům. *10*
      • Pokud jste čecháček tak je slováci moc nemusí.Jezdila jsem na Slovensko a vím o čem mluvím
      • ... neomlouvej se, Slováci pochopili, jak na tom jseš, degene :)))
        • Ty jsi antiparoubku slovensky cikan? To je novina. Tak si tahni domu.*11*
          • Kdyby jen cikan,jeste k tomu fetuje ta hnusna krysa!
            Jinak kazdy musi videt,co v cikanskejch lagrech na Vychodnim Slovensku je za dobytek.Staci si precist,ceho je schopen potkan 'antiparoubek'.
            A to ma na cehuni pripravenu macetu kokot-ma ji pod postarem,kdyz spinka a zda se mu o heroinu. *12*
        • Když už chceš někoho urazit tak to udělej slušně jinak tu němáš co dělat.Pokud nemáš argumenty ,věcné,tak ani nepiš..Proč si myslíš že zrovna ty máš na to být korektorem.Ujišťuji tě ,že 8- tříd ti na to nestačí *3*
          • Antiparoubek vysel v seste tride zvl.skoly v Humennem.
            Ale jako cikan to dotahl dost daleko-ne?
      • Ty nejake znas?*11*
        • ... kde bydlíš?
          ... o víkendu mám čas ti uthnout kule (tedy, jestli je najdu), ubožáku :)))
          • Me si vyhrozoval minuly tyden.Ale spicha si dat-to mas starch!To bys musel mit k ruce dalsich osem bratov s macetami...Jenze ti maji zakaz vstupu do CR.Za to znasilneni dvou mladych chlapcu. *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12*
            To devaty jsi ty. *3*
  • Volíme Kníže!

    Karel je štědrý a šlechetný!
    • ... kde bydlíš?
      ... o víkendu mám čas ti uthnout kule (tedy, jestli je najdu), ubožáku :)))
  • Neznám ve svém okolí nikoho kdo by volil majitele -Zloděje který dělá slovákům ostudu.Tváří se jako spasitel a jeho minulost je velmi zvláštní.Rád bych poznal někoho kdo je tak najivní a opravdu věří těm jeho kecům.Ozvěte se pokuste se mne přesvědčit argumenty jinak je to jenom bublina ktará je zapalcená. *3*
  • ja mu neverim jeho slogan;ze nepotrebuje prachy-jakmile se dostane k moci bude bezostysne
    prihazovat na svou hromadu.
  • My vám tuná eště ukážeme ako sa to robí na východe, švédy pitomí!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit