Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... mohl by začít tláchalem Hrdličkou :)))
  • Šak se uvidí kto vyhraje tieto volby!!
  • My vám tuná eště ukážeme ako sa to robí na východe, švédy pitomí!
  • Samý anonym, rádce a dokonce i důchodce. Ta pravá hospodská sestava do diskuse. A nic k tématu. Ani nemáte odvahu se pod té žvásty podepsat.
    • Zdenku .sitino,verte ,ze bych uveril slibum p.Babise,bylo by to uklidnujici,ale nas duchodovy fond rozkradli bohaci a zcela legalne.Vy pisete-dokonce i duchodce-co vas tak popouzi ?
      Ze jsme prozili dobu plnou jistot?!Jsou pro vas duchodci hloupou a nesvepravnou skupinou podlidi?Nez jsem se dostal do teto kategorie a nejen ja,zazili jsme neco vic nez vy.Ucte se ucte ke stari,bude se vam to hodit.Vase predstava o hospodske sestave ta me udivuje.
      Treba neznate nic jineho,kdo vi.Mohl jste si vsimnou ,ze me jsou hrube vyrazy cizi.
      Dobrou noc.
      • Na otázku jestli jsou důchodci hloupý Vám odpoví film Šmejdi.
        Hloupý asi nejsou, ale jsou důvěřiví a rychle zapomínají.
        Co se týká důchodového fondu,
        tak jste rozhodně do něj nevložili víc než z něho čerpáte.
        Navíc neustále volíte stranu která všechny peníze ukradla. (banka IPB)
        Dokonce jste nám zvolili toho největšího loupežníka na hrad.
        • Alesi H,ja necerpam tolik ,kolik jsem vlozil,klice mi slouzi jako nastroj k zamykani a odmykani dveri,SMEJDI jsou pro me SMEJDI.Mimochodem Film videt nemohu a ani nechci.
          No a s Ceskou IPB mam tolik spolecneho jako vy s Krejcirem.Duchodce muze byt HLOUPY
          ale duchodci mohou byt HLOUPI.Poznate Rozdil ?Zapometlivi vsechni nejsou.Vas prispevek
          me utvrdil me podezreni,ze Vase Generace je ponekud omezena v mysleni.Normalne
          jsem tolerantni k takovym projevum nenavisti,ale u Vas to hranici s nevychovanosti.
  • Sledujte jak je Hrdlička arogantní,používá výraz ve smyslu "Babiš může zlikvidovat kohokoliv z vás" což jasně znamená že jeho se to netýká.Zase další žvanil,zlikvidovat může kdokoliv kohokoliv a není k tomu potřeba ani peníze,at si ten osel Hrdlička uvědomí že slovo likvidace má trošku širší význam,jen nechápu proč bych se měl Babiše bát,jako kdyby ve všech ostatních stranách sedí samí svatoušci a filantropové.Zase jen žvásty přiblblého stebáka.Je stará pravda že kdyby člověk mluvil jen tehdy má-li co říct bylo by tady hezké tichoučko ale bohužel,máme spoutu mlátiček které melou a melou a melou.
    • Hrdlička hovořil především o sobě a dalších pravičáckých kmotrech, a až potom o tobě.
  • Doufám tedy,že první budete vy pane Hrdličko!
  • Aď žije náš slovakofarma Babiš!!! My vám tu urobíme poriadok!
    • Toto som nepsal já. Ja sem Čiech jak poleno!
  • Rozdíl je v tom, že Babiš jde do voleb až teď, kdy viděl jen zlotřilou neschopnou vládu , která jen hrabe a krade pro sebe a své blízké. Do té doby snad dokázal, že je schopný podnikatel, ani nepřevádí finance jako MUS. *14*
  • ááá , pan čistý hrdlička jaký to je najednou demokrat a borec, v praze se děly lumpárny v největším měřítku pod taktovkou ODS a tenhle blb tu bude něco kázat, jdu ven blejt
  • Babiše nastrčili z ODS - kdo mu umetl cestičku k moci a bohatství? No? A proč proti němu ODS a TOP nebrojí tak urputně jako proti ČSSD, Zemanovcům a Komunistům.? No tak trochu zapojte šedou kůru mozkovou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit