Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Aby jste se z toho čobola nepo.... švejkové tupý *16*
    • Nebyl by prvni,staci se podivat na superfamilii Pruzinskych.Moc dobre si pamatuji,jak x dementu vyrvavalo,ze jsou 'KLAUSOVCI'
  • Zbabělým novinářum se to pravdivé zdá brutální ,jste ližprdýlkové.
  • Jak se Babiš vyjadřuje o komunistech.Mohl by k nim vstoupit do strany.Byl by ta asi u nás první komunistický kapitalista
    • Prvni???
      Tech tady v tom prohnilym state jsou tisice!!!
      • No a co jako?
        • Ty tez jako kovany komunista podnikas? *3*
          • ne. co je špatného na komunistech nevím. Já lidi dělím na slušné a to ostatní
            • co je špatného na komunistech nevím. *8* *8* *8* kolik je ti ? 3+ kazdopadne komunistum vdecime za tu nasi "demokracii" *11*
  • Topolánek - Dalík - Němec - Vesecká .... na ty má zcela správný názor (ač ho jinak vůbec nemusím!), to byla mafie per excellance.
    • Šlouf Gross Ransdorf. Pak třeba ex členové ksč Dlouhej s Fischerem. Čekatel
      na rudou knížku Rusnok který se bez uzardění stal prezidentem pravičáckejch
      tržních fondů. *2* *2* *2* *2* Také nic moc sestava co? *2* *2*
    • Šlouf Gross Ransdorf. Pak třeba ex členové ksč Dlouhej s Fischerem. Čekatel
      na rudou knížku Rusnok který se bez uzardění stal prezidentem pravičáckejch
      tržních fondů. *2* *2* *2* *2* Také nic moc sestava co? *2* *2*
  • pozor pozor pozor pozor pozor jsem desne chytrej slovak a madar a ted vam povim jak jsem dobrej a kdo jsou mi kamosi nagyova mi ho pekne vykourila a ja o tom napisu do svy mlady fronty a pak prestanu koktat protoze nekoktam a jsem vytrvalej ehm ehm ehm jeeeee ja se projedu v aute z francie.... huuuu vrz vrz a pak zas neco udelam eeeee no to bude pekarna az se dohodnu s pekarem vankem a jeho zenu potkam v liberci eeeeee ta mala kunkalka mi pekne podrzi a budete se cpat dalsima mrazenejma houskama z polska a rumunska a coca cola frk frk jak ten los co ho ma kubanec co bydli na observatori protoze neni chytrej jako raul a ty nemuzes delat bordel protoze jsi meloun z toptransu beeeeee
  • On se "brutálně" vyjádřil...??? On má jiné informace, než zbytek lidiček. A tak si může dovolit ohodnotit tyto zmetky.
  • Řekl bych, že Babiš má pravdu.
  • Cut the crap and hit the road dude!
  • i když je Babiš čobol jak poleno,má v tomhle pravdu.
    • Babiš zaměstnává tisíce našinců a do státní kasy přispívá stovkami milonů, tak proč by měl vadit. Jeho slova jsou většinou jak rána kladivem do hlavy. Třeba se po ní političtí vychcánci proberou. Teď, co si nakoupil media, teprve začne tanec.
  • Babis - vecne neukojenej jezidedek. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit