Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Možná by se narychlo před prezidentskými volbami měl změnit volební zákon tak, aby nemohl vyhrát Babiš. Podobný trik, jaký se demogratycky provedl před parlamentními volbami......😉

    • Oni kluci a holky fialoví něco vymyslí.

      Napřed budou dva měsíce zvracet a potom se na něčem usnesou, aby koblížek nemohl ke korýtku. 

      Strach jim bude pomáhat. 

  • Zlý sen se stal skutečností. Komunistický podnikatelský šarlatán, tunelář státního majetku, agresivní dobyvatel mnoha státních i soukromých firem, zjevný udavač, obviněný pachatel dotačního podvodu a majitel desítek médií kandiduje na prezidenta České republiky.

    • 😯 Ježišmarjá, to je ale strašný! Co s tím uděláme? Myslím, že pan realista navrhuje vcelku praktické, nedávno úspěšně vyzkoušené řešení. 

    • KIMCID

      Novák nikdo tě nenutí volit

    • Co koktáte hermafrodite? Vždyť ho přeci nemusíte volit. Je to jednoduché. 

  • Osobně bych si za Prezidenta představil Osobnost Morální a Odborně na výši. Dal bych přednost bývalému primáři nemocnice v Hranicích na Moravě panu Ctiradu Musilovi. https://kruhrodu-moravy-slezska.estranky.cz/clanky/navrat-k--masarykovi-........html  Jenže ten člověk bohužel nekandiduje a i kdyby náhodou kandidoval, nemá ve zdejším českoňském polofašistickém protektorátě udržovaném námi placenou a nám škodící veřejnoprávní dez--informační televizí žádnou šanci. 

    Takže když už si musím vybrat mezi "hitlerovským" komunistou Pavlem a "stalinským" komunistou Babišem, asi přece jen zvolím nevyhnutelné menší zlo Babiše. 😯

    • Ale koblihář je velké zlo...!

      • Oni jsou ti kandidáti jeden za 18 a druhý bez dvou za 20.

        Nestojí snad ani za to se dohadovat a škorpit. 

      • KIMCID

        Ježiš ty máš ale naběhlou žílu :D

        • Už jsem zde jednou napsala, že nevím, proč bych měla mít naběhlou žílu, když píšu pravdu...

          • KIMCID

            Ale krásně se vztekáš ,málo vykřičníků

            • Já jsem v naprostém klidu...

              Vztekle tu prskáš ty...

              • KIMCID

                Reakce na příspěvek:

                já se bavím tvou bezmocí

                • Reakce na příspěvek:

                  Ale jdi ty brepto...

                  Bezmocná opravdu nejsem...

                  To jsi právě ty - když ti dochází dech, začneš být vulgární...

                  A nejen ke mně...

                  To svědčí o tvém IQ ...

                  Jsi k smíchu ne k politování...

                  • KIMCID

                    Reakce na příspěvek:

                    A teď to dej česky ty ludro

  • KIMCID

    Před úřadem vlády se zastřelil muž. Jasnější signál už Fiala asi nedostane ,jak je oblíben.


    • Špatný čas a špatné místo. Pan Fiala kuje nerozborné přátelství s Ukrajinou v Kyjevě. Tam je jako premiér doma. Copak by dělal ve Strakovce? 

  • josef.chmela

    Babiš to bude mít jistě těžké. Do druhého kola se určitě dostane s Pavlem. Tam však nastane protibabišovská histerie pětikoalice a různých zlodějských spolků. To bude agitka všech médií všichni proti Babišovi.

    • No, co jiného Babiš čekal? Proč tam tedy strká nos? Měl nechat poprat se ostatní. 

      Jeho potenciál na zvolení se rovná nule. To snad neví? 

      • 👏👍🛴...

        • Přeji pěkný den paní koloběžko 🙂; mohu se zeptat,  jak často dobíjíte? Nebo už jste vodíková? Dovoluji si, protože vím, že Vy kousek legrace unesete, vlastně uvezete. 😉

          • Také zdravím...🙂

            Já se vždy spoléhám jen sama na sebe...

            Takže - vlastní , nožní pohon...😉

  • kocourXL

    Velká rána pro pětikolku, ovládají parlament a senát, chtěli
    by ovládat i prezidenta. Babiš je asi jediný, který jim to může překazit.😀

  • S největší pravděpodobností bude zvolen Babiš. Zvláště, když už jej jistě mnozí litují za to, co zakouší kvůli nějakému hnízdu, o kterém se sám vyjádřil, že to bylo na hraně zákona a že takto se chovají mnozí další podnikatelé.

    Pavel má více jen v rámci statistické chyby a průzkum je jistě zase cinknutí. Pavel je stigmatizovaný už jen tou uniformou (nepopulární). To by bylo jiné, kdyby vítězil v nějakých taženích jako gen. Svoboda nebo de Gaulle. Průzkum bývá prefabrikát, kdy výsledek je ovlivněn hlavně tím, koho se ptáte. Za peníze se průzkumníci budou ptát tak,  aby Pavel měl nezasloužený, nereálný výsledek. Oblbování veřejnosti. Fiala ostrouhá, což u nejhoršího polistopadového předsedy vlády je na špunty bouchejte.

    Dnes je tu dost škrtali demokraticky příspěvky - i mé dva pod tímto článkem. A vím ještě o dvou škrtlých příspěvcích pod tímto článkem. Aby Babiš zvítězil, asi není in.

    • Omlouvám se - hlavně redakci či administrátorovi tiskali. S tím vyškrtáváním příspěvků nemám právdu, protože jsou na další stránce diskuse. Moc mě to mrzí...

  • Stádo ovcí nejspíš bude volit "bývalého konfidenta StB" Bureše a současného "hraboše" majetku, protože uvěří, že dostanou koblihu a bude jim líp. 😀

    • A koho z kandidátů je možné volit s čistým svědomím? Nikoho. Raději se na té šaškárně nepodílet. 

    • KIMCID

      No a druhé stádo Ovčanů bude volit agenta Pávka :D

      • No, ten křik proti generálu Pavlovi, který se začíná ozývat, není to křik strachu a hysterie někde od východu ...? My prostě uvěříme všemu, hlavně když můžeme řvát!

        Komu muže vadit tento kandidát? To je z mojí strany opravdu jen dotaz. Ach, ti dezinformátoři a dezinformace! Upozorňuje se na jedno i druhé, ale lidé neuvažují,

        jenomže za omyly se platí a hodně. Snad bychom už nějakou zkušenost mohli mít!

        • KIMCID

          Tak si to shrňme ty jeden dezinformátore.

          Ex generál Pavel byl z rodiny kovaných bolševiků.

          Kádrově dobře prověřený a spolehlivý soudruh. Nebýt sametu je tam do dnes.

          Ale chápu že zastávat se soudruha ,je tvůj životní cíl.

          Komunisti musí být počuraný smíchy že se ti dohadujeme který komunista bude na hradě. :D

          • To samé se týká i kobliháře...

            Jen s dodatkem, že to byl navíc agent StB...

            • KIMCID

              No to byl Pávek taky ale to už víme že

              • Reakce na příspěvek:

                Důkaz by nebyl...?!

                • KIMCID

                  Reakce na příspěvek:

                  Co že je Pávek máš toho plný net :D

                  • Reakce na příspěvek:

                    Že je toho plný net ještě neznamená, že je to pravda...

                    • KIMCID

                      Reakce na příspěvek:

                      Rád ti to připomenu

          • Pane kolego, jak je tedy možné, že šéfoval vojenské části NATO? Nějak té personální politice této organizace nerozumím. 

            • mun.go

              NATO bere zkušené vojáky, i z wehrmachtu:

              Tito generálové NATO ( Hans Speidel, Adolf Heusinger) měli neobvyklé zázemí: Sloužili ve Třetí říši - viz zde:

              These NATO Generals Had Unusual Backgrounds: They Served in the Third Reich

              Uprostřed studené války patřili dva němečtí generálové k několika málo velitelům NATO, kteří měli přímé zkušenosti s bojem proti Sovětům ... 

          • Generál Pavel není ex generál, protože mu vojenskou hodnost nikdo neodebral. Zdá se, že autor je neobvyklým znalcem jmenovaného a proto mluví nanejvýš věcně a zasvěceně, určitě není sám, jenom je divné, že všichni to vše najednou odhalili až dnes. Generál Pavel nejezdí na úkor zaměstnání po republice a netěší se, jak se občané hádají, strkají do sebe. Člověk, který už nějakou dobu ukazuje mistrovství v rozvrácení jakési jednoty je skutečně dobrým kandidátem na prezidenta. Nevím, zda lidé, kteří vůbec komunismus nezažili, to jsou lidé kolem padesátky, jsou tak dokonale znalí doby, kdy se u nás propagoval třídní boj a třídní nenávist.  A to v mnohých zůstalo. Ctím svobodu prezidentské volby, ale zatím to tu vypadá jako na koňském trhu, kde sázíme jako na koně. Opakuji: je zajímavé, že najednou jsme vše odhalili a jsme tak chytří. 

            Pro mě (a zdaleka nejen pro mě) je to jasné vanutí od východu.

            • KIMCID

              Tak si to zjisti odešel z armády. Tak že už nemá hodnost.

              A za další jak píšu zastáváš se komunisty největší špíny v ČR. HEZKÁ VIZITKA :D

              • Reakce na příspěvek:

                Koblihář je také " bývalý " komunista a agent StB navíc...!

                Pavel odešel do výslužby - takže je armádní generál ve výslužbě...

                Žádný exgeneral...

                KIMCIDE - nejenže píšeš hrubky, ale také dezinformace...

                • Reakce na příspěvek:

                  Není zatím ve výslužbě. Je v záloze. Myslím, že je to do 65 let.

                  • Reakce na příspěvek:

                    Je ve výslužbě...😉

                • KIMCID

                  Reakce na příspěvek:

                  Krom toho že ty undo jsi mě s opravovaním u zadele. Je to exgenerál plus to je to STBák , kryci jméno Pávek. A jinak mě baví jak se zastáváš komunisty :D

                  • Reakce na příspěvek:

                    Já se nikoho nezastávám, jen vyvracím tvé dezinformace...

                    • KIMCID

                      Reakce na příspěvek:

                      Jaké že je to soudruh :D

                      • Reakce na příspěvek:

                        Ne  - že je to exgenerál...

                        • KIMCID

                          Reakce na příspěvek:

                          Ano je oficiálně nemůže nikomu velet

    • Hlavně se třese někdo obavou, že bude odehnán od koryta!

  • Než mně zase zablokujou: Povídám, že ukázaná platí, Kalousek přidal důchodcům 40korun, slovy čtyřicet! Babiš, coby premiér dokázal přidat tisíc, to je rozdíl celkem 960 kaček na osobu! Komu se bude přerozdělovat čtyřicet miliard z půjčky kterou učinila tzv. vláda? Počítám, že důchodci i jiní čechové z toho neuvidí ani halíř!

    • Koblihář nepřidal důchodcům nic...

      Důchodcům se přidává ze zákona, - tzv. valorizace...

    • KIMCID

      No pravda tiscali bolí

      • Ale to já si zase myslím, že tenhle server je jedním z demokratických. Podívejte se jinam. Tam už by byla diskuse stopnutá. 

        • KIMCID

          vždyť co se týká UA už je zablokované

          • To je pravda. Preventivně se k návštěvě našich hrdinů nesmí diskutovat. Co kdyby. 😇

            Nestáli by mi ani za kýchnutí. Jsou to kašpaři, kteří si zaslouží jen pohrdání a nevšímat si jich. 

  • KIMCID

    Pro Nováky ,koloběžky a Občany. Havel taky tvrdil že kandidovat už nebude a pak kandidoval. Jen si vzpomeňte.

    • Jenomže Havel nás postavil ve světě do světla, kdy si nás svět začal všímat. Zato jeho dva nástupci nás postavili do situace, kdy se nám svět směje,- a to je veliký rozdíl!

      Ve světě si jej lidé do dneška váží- tedy pana prezidenta Havla.

      • mun.go

        Havel se hlavně postavil na tu správnou stranu k Atlantickému paktu - jako  svého času Gorbačov. 

        A já si nevážím žádného prezidenta, který se narodil a trvale žije v Praze.

      • Asi slušnej oddíl, tenhle Havel. Jestli to není tím, že o něm dost málo vědí. Ale o mrtvých jenom dobře. 

      • KIMCID

        Ten byl dobrej :D

    • Jj  - kandidoval, ale neměnil každý týden datum, kdy svou kandidaturu oznámí...

      • KIMCID

        on taky nic neměnil krom tvrzení že nebude?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit