Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Je zajímavé, jak žádnému antibabišovcovi nevadí, když dlouhé hodiny na ČT a ČR prskají nesmysly o Čapím hnízdě a osočují premiéra z neexistujících podvodů aniž je tam jediný oponent. Ale jakmile dostane slovo protistrana, tak hned se jim to zdá nekorektní, nevyvážené a nevímjaké ještě. Bude asi ještě dlouho trvat, než si určitá část občanů zvykne na to, že máme demokracii, a že když někdo vyhraje ve volbách, tak bude následující období mít možnost vládnout. A teprve až další volby mohou znovu rozdat karty, ne ti prskači jedovatých slin v ČT, ČR a Bakalových tiskovinách.
  • vanhorne

   "než si určitá část občanů zvykne na to, že máme demokracii,"

   Asi to bude dlouho trvat, nez si takova podezrela individua a prskači jedovatých slin na to zvyknou. Vas pan president prece rekl jasne v r. 2017 v Libereckem Kraji co to je, co nam neda pokoje a kdo si nechce zvyknout. Dle jeho slov: 'Patologicka sedlina lidske spolecnosti' to je. Tady na discusi se jeden zvlast horlivy verozvest te prave orechove "democracie" snazi vysvetlit, ze kdo nam neda pokoje je 'Ta sprostá páchnocí lůza, smečka páchnoucích křiklounů, pouliční chátra a lůza z ulice, Ti hnoji všech hnojů'. Ta urcita cast obcanu jsou pravdepodobne lide, kteri maji asi ponekud odlisne sny od tech predepsanych, kdyz nahodou spi. Takovi byli kdysi znami pod jmenem "nepratele pracujiciho lidu a lidove democratickeho zrizeni". Jestli nevis, kdo byli nepratele lidu, zeptej se agenta Burese, ten to vi urcite.

 • Babiš-Bureš se vykecal v ČRo, tak už neměl v NY co říct. Byl prostě vykecaný.

 • Diskuze na Tiscali je plná urážek demokratických sil a chvalozpěvů na dotační podvodníky, fašisty, agenty StB a jejich konfidenty. Začíná to být stejný chlívek, jako Parlamentní hlísti.

  • KIMCID

   čt i tuším čro se musela omluvit Pl za nařčení že jsou proruské. Museli přiznat že je to naprosto nezávislé medium.

  • Promiiň, já už sem takovej. Celej život makáš ja ko.ot a pak vidíš že by mohl bejt Fiala premiérem. To se musíš bránit.
 • Ukázka, jaký je soudruh Babiš ho...vado.

  " podnik patřící tehdy do Babišova holdingu Agrofert zničil v červnu 2015 Radovu úrodu na téměř 300 hektarech polí. Zaměstnanci Agro Jevišovice přišli s totálním herbicidem Roundup a úrodu na jeho pronajatém poli zničili. Herbicid je od roku 2016 zakázaný.

  • Zjevně píšete s podrobnou znalostí problematiky, to se zřídka potkává.

   Agro Jevišovice nezničila nikomu úrodu, nýbrž osev, který pan Rada nechal zasít na pozemcích, které měla a má pronajato Agro Jevišovice, a.s. Je zajímavé, že se nikdo nepokusil získat názor vlastníka pozemků, zejména s ohledem na komplexní pozemkovou úpravu provedenou v katastru Boskovštejn..

   Roundup je v ČR v rozporu s vaším tvrzením povolený.

   Evropská komise na konci roku 2017 prodloužila licenci na používání
   glyfosátu o pět let. Komise to zdůvodnila prohlášením, že po důkladném
   posouzení všech dostupných údajů o glyfosátu dospěla k závěru, že
   neexistuje žádná spojitost mezi glyfosátem a rakovinou u lidí, jak se
   laická veřejnost obává.

   Zdroj: https://zpravy.aktualne.cz/ekonomika/ministerstvo-glyfosat-plosne-nezakaze-oznam

 • Celej život makám, možná sem blb. Ale určitě budu raději Babišovec než Fialovec nebo pirátovec. To bych se musel ostudou zahrabat pod zem.


  Jen tak mimochodem. Doufám že piráti vědí že mají tak zhruba 5let než jejich generace odroste. Potom dostanou rozum, z pirátů se stanou starý piráti který se nechtějí hnout od koryt /jako bolševici jen rychlejší režim/ a už je volit nebudou. A pro náctiletý už ta divná stará parta nebude dobrá volba. Dávám jim tak       5 let. Až začne týct do bot korytáři cuknou a odejdou jako duchem osvícenci k jiný partaji.

 • Třeba aktuálně zvládl tady pan Babiš návštěvu v NYC na sumitu. Na tom sumitu, kde se ta hlupaňa s papírama na hlavu opřela do celého světa.Na sumitu kde se jí Macron i Trump vysmáli.A právě na tomto sumitu odmítl pan pan Babiš oproti předpokladu vystoupit.Přirozeně.Samozřejmě, že je pod jeho úroveň řečnit před sálem plným Greténů.Pane předsedo, dobře to vedete!

  • Ona se neopřela do celýho světa. Jen taková lapálie, Greta skončí v ústavu, ale do konce života bude možná mít co jíst. Vzdělávací systém založil pro nevzdělatelné víceletá gymnázia. Už nás to fakt přestává bavit. Každá sranda někde končí.
 • vanhorne

  Koho tim ANO mysli, pry maji nove logo "Ještě, že vás máme"?

 • Dali prostor Babišovi, je zle. Když absolvent plzeňských práv Pospíšil žvaní hodinu dokola jako kolovrátek k.aviny to je v pořádku.
 • Milión blbečků na Strahov, NÁSTUP NA ZNAČKY!

 • V pořadu, který není diskusní, nešlo o diskusi, což je opravdový objev a plně odpovídá erudici autora.

  Za starých časů se rozdíly mezi styly (či žánry, ovšem nikoli žendry) vyučovaly již na základní škole.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit