Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • --Le tiště --Havelxcvok of Prag.-
  • Ten,kdo přejmenování letiště navrhl,ať to zaplatí ze své kapsy.
    • Je zajímavý, že zveřejnění toho jména se neprobírá ve všech prostředcích. Prčpak asi?
    • Ferko Fenic, ale at si to letiste pojmenuje na Slovensku, pako vylizany. *11*
  • "O mrtvých jen dobře", platilo vždy mezi slušnými lidmi.
    • A on udelal teto zemi co dobre??Sasek. *11*
      • Blbečku!
    • Drž hubu ty zmrde nebo přes ni dostaneš !!!
      • Říkám mezi slušnými lidmi, ne mezi hovady.
        • Drž hubu dobytku !
          • Ale soudruhu...
      • Soudruhu!
  • Jsem zvědav , kdy se dočkáme přejmenování Bohnic na "Václav Klaus - psychiatric sanatorium" *2*
  • Bylo by lepší přejmenovat po tom potentátovi co všechno potentočkoval raději Ruzyňskou věznici !Krásně by to znělo:Věznice Václava Havla !!!
  • Všichni jste kopyta jenom já jsem letiště Václav Havel ! Mocný to lhář a prorok žabovřesk !!!
    • škoda že píšeš jen lži... *7*
      • Škoda že píšeš !Jestlipak si Venoušek někdy vzpomněl jak ho láskyplně pochoval Reinhard Heidrich na kolenou pohoupal,Heidrich měl děti rád.
        • no a co , tak ho pochoval, byl ještě malé dítě..

          Když tak čtu příspěvky většiny z vás v různých diskuzí , tak je jasné že my si žádnou demokracii ještě nezasloužíme , protože nepoužíváte vlastní hlavu , jen papouškujete cizí názory !!
          • Za to ty by sis zasloužil pár facek žejo !
            • za co ? za to že nepoužíváš mozek ? *7*
            • Soudruhu!!
  • Přesně tak. Další vyhazování peněz a proč zrovna letiště? I komunisté ho nepřejmenovali, je to zkrátka Letiště Praha. Budou nadávat na komunisty, přitom se chovají stejně jako oni - dřív bylo všechno "Gottwaldovo", teď bude asi vše "Havlovo" *1*
    • dodatek Masarykovo.
    • Já chci jen upozornit že to je půl roku co Havel zemřel , tak nevím proč ho do toho zatahujete?
      • Protoze tento clanek o teto osobe pojednava...Jestli sis nahodou nevsiml *13*
        • Aha , takže on po své smrti navrhl aby se po něm jmenovalo letiště ?, on sám by s tím nesouhlasil !
          • Ze s tim souhlasis ty ty magore!!! *12* *12* *12*
  • peníze kam se podíváme nejsou ať si ty miliony které to bude stát zaplatí milionáři Havlová s Feničem *10*
    • To bych chtěl vidět, jak by se tvárili? Říct mi někdo o peníze na takovou pí. č. o. v. i.n. u, tak se k tomu neznám. To nejde o 100 000 a ani o milion, jde o několik desítek milionů.
  • nebo třeba:
    Airport Praguie - kulisák a alkoholik Havel, marný čekatel Nobelovy ceny míru, zastánce humanitárního bombardování v Bosně
    • A jeste-prorazovatel Benesovych dekretu ve svuj prospech.
  • nesouhlasím s přejmenováním - je to zbytečné rozhazování peněz (viz. článek o nutných změnách) a snaha se zviditelnit jak panem Feničem, tak ostatními, kteří tu změnu podporují. Pro mě to bude navždy Ruzyně a hotovo, ne nějaký pošahaný VH airport *11*
    • Je zajímavé že nemáme rádi V. Havla a slováci nemají rádi Feniče. Povedali že to je obyčajný k o k o t!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit