Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hele ! Vůbec nevim kdo seš ale bejt tebou tak se uklidnim!! *16* *16* Vůbec tady nemusíš říkat jeho jméno je to snad moje věc skím chodím.Miluju ho ale tobě do toho nic není takže klid!! :) A to že se utekla je čistě moje věc!Nechápu že to nesmažaly s toho internetu!!!!Tkže se o mě a Radkovoi už nebavte!! Nazdar
  • nechte ji byt sak uz je doma a chodí z Radkem Majorosem , moc ho miluje ;)) *14* *14*
  • KDO SI BUZERANTE?? jestli si Málek tak si to nech pro sebe KURVA!Naše máma nam nedovolila to co si myslíš vole malej MOJI MAMU DO TOHO NETAHEJ PROTOŽE JA MAM MAMU ZLATOU! TAKY TI NEHRABU DO RODINY A SVATEJ NENÍ NIKDO !
  • Zato muze jeji mama , vsechno ji dovolovala ! a co chtela tak mela a ted hezky mamince dala ze utekla , ja bejt jeji tata tak ji seřežu jak psa ! a to tu holku znam od školky ! *10* *10*
  • At se najde sama,jen jí nechte.Ona hledá sama sebe,je to nová psychologická terapie.Tak proč hned hasit,když nehoří. *7*
  • Než jí seženou,tak bude mít v sexu vystudovanou vysokou.
  • Jedině vzít pořádný holičský řemen a seřezat tak že si týden nesedne na řiť, jiný recept není.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit