Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tato zpráva mne zcela rozhodila ! Nevím, zda vůbec ráno půjdu pracovat. Jsem psychicky zničen. *13*
  • tvé úvahy topole jsou logické a správné ! Radar tady není, ale je tady Vondra a spol.
  • Už jsem to psal jinde ale potvrzuje to můj názor,že jak zkončí OH v Londýně tak se ti supové pustí do Syrie a tím do toho jde i Irán protože mají spolu smlouvu o vzájemné vojenské pomoci. Rusko no nevím ale to je klasický kapitalistický režim a pod dost velkým vlivem USA a mají surovin dost.Jedině Čína ta potřebuje Irán a jestli dodrží to co prohlásili na začátku letošniho roku,že třeba rozpoutají třetí světovou aby zastavili rozpínavost USA,tak nechci ani domyslet!Ještě,že tady není ten radar to by jsme byli na řadě mezi prvníma!
    • na rade by jsme byli kdyby tu radar byl.
    • Nic takového se nestane , tvé úvahy nejsou správné --- je třeba myslet na Mír a ne na války !!
      • Chtěl bych sdílet tvůj optimismus,ale myslím si ,že mocní tohoto světa již dávno o válce rozhodli.
        • Pokoušeli se jí rozputat ale nevyšlo to ,nemyslím v Sýrii , pokud budete číst takovéto články a vést takovéto úvahy , může ta válka skutečně být..jak píšu je třeba myslet na Mír , a bude Mír .., v Sýrii to dobře dopadne !! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit