Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nebyla by nabídka. Kdyby tady byla Demokracie a morální politici zodpovědně spravující zemi, neměl by nějaký Babiš šanci. Že je tu ovšem v čele státu čtvrtstoletí žumpa a zlodějská spodina, bude mít Babiš a jemu podobní stále silnější pozici. Když panstvo neví svévolí a arogancí kdy přestat, lidé budou podporovat odbojné Jánošíky ať jsou jacíkoli.
  • Miluju ČEZko na slovensku by mne vypískali, ale tady stačí rozdat pár koblih a prostý lid mne miluje samo, že jsem musel do politiky ty moje šméčka, už nešli skrývat, ale takhle mám moc a ztratit dokumenty k dotacím EU phe paráda není problém dnes proto taky nějaký čapí hnízdo mne nesundá, to bylo pořešený dávno před tím než si toho někdo všimnul a ostatní šméčka pch, když jde do tuhýho tak se rozpustí celej korupční oddíl polišů, nic není problém *1* *1*
    • ... jsi bezmocný nevzdělaný primitiv :)))
      • jo! To sedí od obyčejného sprostého chlíva z ulice. Prasáka po zparchantělé smrdící matce.
  • když tady nemůže být Demokracie tak ať je tady třeba ANOkracie. Když všechny strany které za 25 let rozkradly tři biliony státního majetku a dvěma biliony stát zadlužily celkem pět bilionů mínus tak ať táhnou k čertu. PŘEDTÍM JE JIM TŘEBA OVŠEM ZABAVIT VEŠKERÝ MAJETEK NA ÚHRADU JIMI ZPŮSOBENÝCH ŠKOD. A když to nepůjde po dobrém, tak třeba násilím právem OBČANŮ státu
  • Tak teď jsem zvědavý jak sosani vyřeší kauzu Hašek-šašek. Zatím se zdá, že se to pokusí zahrát do outu. Inu Jihomoraváci.
    • ty holomócké tróbo
  • ... pochopte to už, pitomečkové: když to bude Andrej chtít, ANO setře socany pokaždé :)))
  • ... póvl v čele s BIJCEM (s mnohými jmény tupce) má karneval, když se oslavuje Andy :)))
    • ... malá poznámečka: ani omylem se nebudu vybavovat se zdegenerovaným odpadem :)))
      • budeš se vybavovat.Kdykoliv a s kýmkoliv. Protože to je jediné místo kde máš kontakt.Jinak jen kopance plivance a posměch!
    • ... já vím, primitivové mi nemohou přijít na jméno, ale o to přesně mi zde jde, ubožáci, čau :)))
      • ... já totiž nemám jmého, jsem pouze blbec pitomečků :)))
        • ).(
  • I tovóryšč Zéman podporuje estébáka Babiše. Tak je to všecko v pořádku.
    A Vůdce Putin souhlasí!
  • fandíme Babišovi a Zemanovi, protože jsou to naši lidi! Taky nás stojí fůru rublů. Naši důchodci se musí uskromnit, aby Putinův Agrofert mohl obdělávat bílý kůň Babiš!
  • u nás v Rusku nemůže stát, protože máme vůdce Putina!
  • bude, že my komunisti podporujeme fašistu Putina. Ať žije Putin, Zeman a Babiš!
    • nějaký blb z ulice a prskne sem nějakou kravinu. Na ulici by za ni dostal kontrolní facku.Ihned!
      • tě tak vidím

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit