testovaci text

Diskuse pro Článek

ANO nám půjde na ruku, píší Rusové. Slibují si tlak na zrušení sankcí

23. 10. 2017 – zpravy.tiscali.cz

O zesílení tlaku na zrušení protiruských sankcí a o komplikacích ve vztahu České republiky s Evropskou unií spekulují ruské komentáře k vítězství hnutí ANO v tuzemských parlamentních volbách. 

zpět na Článek

komentářů v diskuzi: 28

napsat komentář

dzixy (inkognito)

3 souhlasí, 0 nesouhlasí

Čas ukazuje, že sankce vůči Rusku se dost míjejí účinkem. Ruský národ je chudý, a tak nerozlišuje chudobu větší, či menší. Prostě se umí přizpůsobit. Navíc většina národa věří Putinovi, který hlásá, že bude líp. Kdy, tak to neví ani sám Bůh, natož Putin. Domnívám se, že revize sankcí by měla proběhnout co nejdříve.
25.10.2017
vlákno reagovat

no jo (inkognito)

0 souhlasí, 3 nesouhlasí

Oni se MUSÍ přizpůsobit, jinak by následovala ssylka v Sibir, v tom lepším případě. Revize sankcí by měla nastat a ještě přitvrdit.
25.10.2017
vlákno reagovat

Asi tak (inkognito)

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

No na papíře
25.10.2017
vlákno reagovat

kritik (inkognito)

5 souhlasí, 0 nesouhlasí

My nějaké tanky máme?
23.10.2017
vlákno reagovat

meshiash tiscali.cz

5 souhlasí, 1 nesouhlasí

Až tady budou arabáči s jejich kultůrou...chlapi na férovku ....dáte svoje manželky a dcerky do ruk arabáčů aby vám je sprznili???? Nebo NE!!!! Tak co stará gardo Pujdem zpátky na hlásky a čáru? Z těma svejma Šarykama a budem bránit ty svoje maminy a holky?A ukážem jim že umíme bránit tu svojí zem?A ty naše vinice kde jsme poprvé zmáčkly ty svoje maminy? A kde jsme poprvé poznali že země a manželka voní? Sáhněme si všichni do svědomí....chceme žít pro sebe nebo budenm dělat otroky druhým?
Starosta..
23.10.2017
vlákno reagovat

Asi tak (inkognito)

9 souhlasí, 1 nesouhlasí

Zkus jako Čech, v Německu špatně zaparkovat...!!!!!Kdo sedíte zůstaňte sedět, kdo ne, sedněte si....sice jsem říkala,že nebudu překládat články, ale doufám, že si to přečtete.
Německo 2016 : Imám a 12 manželek.Minulý čtvrtek byli občany obytné čtvrti v Düsseldorfu přivoláni policisté, aby prošetřili muže, který žije ve vile s 12ti nezletilými dívkami, které nechodí ani do školy.Policisté ve vile 51 letého muže našli 12 nezletilých děvčat ve věku 6-18 let. Z dalšího šetření vyplynulo, že Imám dívky řádně
vydražil na trhu v Homs/Sýrii, což dokládal kupními smlouvami.K tomu Imám uvedl, že dívky získal s poctivým úmyslem se s nimi oženit, což tak podle islámského práva učinil.K tomu doložil i doklady o uzavření manželství, které byly vystavené v Sýrii. Na dotaz jak uživí svých 12 ,,žen" odpověděl,že díky německé pohostinnosti a také skvělým sociálním dávkám. Nejstarší žena 18, už měla dokonce 2 děti 5 a 6 let. Také se pochlubil tím, že všechny plní manželské povinnosti a to
znamená, že on žádnou z nich nezanedbává. Také dívky popíraly, že by se provdaly proti své vůli a shodně vypovídaly,že se vdaly z lásky. Policie tedy neshledala žádné důvody pro
odebrání dívek z důvodu nelegálního manželství s nezletilou,
neboť manželství uzavřená v cizině byla podle Bamberského soudu ZLEGALIZOVÁNA !Policisté tak muži vysvětlili, že děti musí posílat do školy,
ten se ohradil, že je vyučuje sám podle islámu, načež mu bylo řečeno, že takovou výuku musí provozovat až po té školní,pokud dívky nebudou chodit do školy, bude tu důvod k jejich
odebrání a předání do pěstounských rodin.Přišli policisté k sousedům, kteří je přivolali a vysvětlili jim,že imám neporušil žádný zákon, že vede vzorný život a
manželství a že dívky neposílal do školy, protože je z jiného
kulturního prostředí, a nezná německý právní systém. Tak to je tedy s í l a , co ???Z tohohle se zvedá žaludek - proč už není dávno uzákoněné, že v Evropě se musí dodržovat evropské zákony (zákony dané navštívené země), v Americem americké zákony navštívené země, v Africe zase jejich zákony atd. atd?Z toho vyplývá jediné - muslimové v jejich muslimských zemích můžoubeztrestně řezat hlavy, pěstovat pedofilii ve velkém, ničit opět beztrestně majetek křesťanů a takToto vše mohou opět beztrestně páchat na území cizího státu, protože u nich je to normální?????K čemu tam ta rada Evropy dřepí - aby vydávala nesmyslné vyhlášky o tvaru a velikosti okurek? Ať už zmizí jednou provždy v propadlišti dějin, celá slavná EU!!!!!!!
23.10.2017
vlákno reagovat

Pavel. (inkognito)

8 souhlasí, 2 nesouhlasí

Rusy a Ukrajince mám jako lidi rád, ale jako národy ne. Bohužel, i tady platí ono české "Jaký pán, takový kmán". Poznal jsem řadu Rusů i Ukrajinců, zejména ze střední třídy. Byli to vždycky dobří lidé. Ale politika CCCP, počínaje Leninem a konče současným nejvyšším představitelem byla vždycky pod vší kritiku. Škoda.
23.10.2017
vlákno reagovat

j (inkognito)

2 souhlasí, 1 nesouhlasí

Také mám podobné zkušennosti.
23.10.2017
vlákno reagovat

hrdina Putin (inkognito)

3 souhlasí, 6 nesouhlasí

konečně se čechie přivine k ruské federaci
23.10.2017
vlákno reagovat

V.I.L. (inkognito)

5 souhlasí, 7 nesouhlasí

A lze snad čekat něco jiného od čoboláckého komouše a STB-cké fízla aktivně podporovaného zrůdnou rusáckou bestií - komoušským konfidentem stejné STB-cké svoloče - z pražského hradu???
23.10.2017
vlákno reagovat

j (inkognito)

5 souhlasí, 4 nesouhlasí

Putinchán jistě na hradě nad myším olejem z radosti tančí kozáčka. Na pražském hradě MAN a ve vládě Bureš. "Bratrská pomoc" je otázkou času.
23.10.2017 upraveno v 18:32
vlákno reagovat

AntiBabišoRus (inkognito)

3 souhlasí, 3 nesouhlasí

Rusové jsou velcí jako národ sám. Přeci nepotřebuji žádnou pomoc, natož od nás. Já bych jim poslal naše tanky na Rudé náměstí.
23.10.2017
vlákno reagovat

Kočičák (inkognito)

6 souhlasí, 4 nesouhlasí

Toť se ví, toť se rozumí, když padla STB, všechny agenty převzala FSB!, včetně Bureše¨! *1* *16*
23.10.2017
vlákno reagovat

Toto (inkognito)

3 souhlasí, 2 nesouhlasí

Bis?
23.10.2017
vlákno reagovat

no jo (inkognito)

3 souhlasí, 2 nesouhlasí

nejen Bureše, ale i MANa. *1* *16*
23.10.2017
vlákno reagovat

palinek (inkognito)

3 souhlasí, 5 nesouhlasí

Ze by bylo uz z CR do Ruska poslano hlaseni ? Ani bych se nedivil.
23.10.2017
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

Do této diskuse nelze psát anonymně. Musíte se přihlásit.