Přejít na výpis diskuzí

ANO nám půjde na ruku, píší Rusové. Slibují si tlak na zrušení sankcí

23.10.2017 12:19
šar 28 příspěvků

O zesílení tlaku na zrušení protiruských sankcí a o komplikacích ve vztahu České republiky s Evropskou unií spekulují ruské komentáře k vítězství hnutí ANO v tuzemských parlamentních volbách. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Čas ukazuje, že sankce vůči Rusku se dost míjejí účinkem. Ruský národ je chudý, a tak nerozlišuje chudobu větší, či menší. Prostě se umí přizpůsobit. Navíc většina národa věří Putinovi, který hlásá, že bude líp. Kdy, tak to neví ani sám Bůh, natož Putin. Domnívám se, že revize sankcí by měla proběhnout co nejdříve.
  • Oni se MUSÍ přizpůsobit, jinak by následovala ssylka v Sibir, v tom lepším případě. Revize sankcí by měla nastat a ještě přitvrdit.
   • No na papíře
 • My nějaké tanky máme?
 • Až tady budou arabáči s jejich kultůrou...chlapi na férovku ....dáte svoje manželky a dcerky do ruk arabáčů aby vám je sprznili???? Nebo NE!!!! Tak co stará gardo Pujdem zpátky na hlásky a čáru? Z těma svejma Šarykama a budem bránit ty svoje maminy a holky?A ukážem jim že umíme bránit tu svojí zem?A ty naše vinice kde jsme poprvé zmáčkly ty svoje maminy? A kde jsme poprvé poznali že země a manželka voní? Sáhněme si všichni do svědomí....chceme žít pro sebe nebo budenm dělat otroky druhým?
  Starosta..
 • Zkus jako Čech, v Německu špatně zaparkovat...!!!!!Kdo sedíte zůstaňte sedět, kdo ne, sedněte si....sice jsem říkala,že nebudu překládat články, ale doufám, že si to přečtete.
  Německo 2016 : Imám a 12 manželek.Minulý čtvrtek byli občany obytné čtvrti v Düsseldorfu přivoláni policisté, aby prošetřili muže, který žije ve vile s 12ti nezletilými dívkami, které nechodí ani do školy.Policisté ve vile 51 letého muže našli 12 nezletilých děvčat ve věku 6-18 let. Z dalšího šetření vyplynulo, že Imám dívky řádně
  vydražil na trhu v Homs/Sýrii, což dokládal kupními smlouvami.K tomu Imám uvedl, že dívky získal s poctivým úmyslem se s nimi oženit, což tak podle islámského práva učinil.K tomu doložil i doklady o uzavření manželství, které byly vystavené v Sýrii. Na dotaz jak uživí svých 12 ,,žen" odpověděl,že díky německé pohostinnosti a také skvělým sociálním dávkám. Nejstarší žena 18, už měla dokonce 2 děti 5 a 6 let. Také se pochlubil tím, že všechny plní manželské povinnosti a to
  znamená, že on žádnou z nich nezanedbává. Také dívky popíraly, že by se provdaly proti své vůli a shodně vypovídaly,že se vdaly z lásky. Policie tedy neshledala žádné důvody pro
  odebrání dívek z důvodu nelegálního manželství s nezletilou,
  neboť manželství uzavřená v cizině byla podle Bamberského soudu ZLEGALIZOVÁNA !Policisté tak muži vysvětlili, že děti musí posílat do školy,
  ten se ohradil, že je vyučuje sám podle islámu, načež mu bylo řečeno, že takovou výuku musí provozovat až po té školní,pokud dívky nebudou chodit do školy, bude tu důvod k jejich
  odebrání a předání do pěstounských rodin.Přišli policisté k sousedům, kteří je přivolali a vysvětlili jim,že imám neporušil žádný zákon, že vede vzorný život a
  manželství a že dívky neposílal do školy, protože je z jiného
  kulturního prostředí, a nezná německý právní systém. Tak to je tedy s í l a , co ???Z tohohle se zvedá žaludek - proč už není dávno uzákoněné, že v Evropě se musí dodržovat evropské zákony (zákony dané navštívené země), v Americem americké zákony navštívené země, v Africe zase jejich zákony atd. atd?Z toho vyplývá jediné - muslimové v jejich muslimských zemích můžoubeztrestně řezat hlavy, pěstovat pedofilii ve velkém, ničit opět beztrestně majetek křesťanů a takToto vše mohou opět beztrestně páchat na území cizího státu, protože u nich je to normální?????K čemu tam ta rada Evropy dřepí - aby vydávala nesmyslné vyhlášky o tvaru a velikosti okurek? Ať už zmizí jednou provždy v propadlišti dějin, celá slavná EU!!!!!!!
 • Rusy a Ukrajince mám jako lidi rád, ale jako národy ne. Bohužel, i tady platí ono české "Jaký pán, takový kmán". Poznal jsem řadu Rusů i Ukrajinců, zejména ze střední třídy. Byli to vždycky dobří lidé. Ale politika CCCP, počínaje Leninem a konče současným nejvyšším představitelem byla vždycky pod vší kritiku. Škoda.
  • Také mám podobné zkušennosti.
 • konečně se čechie přivine k ruské federaci
 • A lze snad čekat něco jiného od čoboláckého komouše a STB-cké fízla aktivně podporovaného zrůdnou rusáckou bestií - komoušským konfidentem stejné STB-cké svoloče - z pražského hradu???
  • Putinchán jistě na hradě nad myším olejem z radosti tančí kozáčka. Na pražském hradě MAN a ve vládě Bureš. "Bratrská pomoc" je otázkou času.
 • Rusové jsou velcí jako národ sám. Přeci nepotřebuji žádnou pomoc, natož od nás. Já bych jim poslal naše tanky na Rudé náměstí.
 • Toť se ví, toť se rozumí, když padla STB, všechny agenty převzala FSB!, včetně Bureše¨! *1* *16*
  • nejen Bureše, ale i MANa. *1* *16*
  • Bis?
 • Ze by bylo uz z CR do Ruska poslano hlaseni ? Ani bych se nedivil.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit