Přejít na výpis diskuzí

ANO obnoví koaliční námluvy s ČSSD. Ta se jednání nebrání

13.4.2018 9:51
  8 příspěvků

Pobídka k přijetí podpory od hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD), se kterou přišel prezident Miloš Zeman, zůstala prozatím nevyslyšena. Stranické grémium ANO včera rozhodlo o obnovení jednání o společné vládě se sociálními demokraty. Vedení ČSSD projedná obnovení rozhovorů poté, co jim ANO oficiálně...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bejbiš skončil jsi,nemáš koule. Už tam byl jeden bezkulák jménem i pracovitosti Sobotka.
  • Babiš se nepoučil. Zaslouží si aby ho ČSSD LIDOVCI TOPÁCI a ODEESÁCI ZNOVU PODRAZILI. Kdo chce kam, pomozme mu tam. Kdo zradil jednou, zradí znovu a pouze hlupák se z chyb nepoučí....
  • Vrána k vráně sedá
  • "Cirkus na kolečkách". Socialistům už nic nepomůže a hnutí ANO pěkně zavaří.
  • Je to nějak čím dál tím víc nepřehledné. ANO by nemělo podlehnout dalšímu vydírání ze strany ČSSD, ale Babiš má patrně v rukávu nějaký trumf když se takto ve vedení ANO rozhodli.
    Faktem je jedna věc: Vyšetřování kauzy Čapího hnízda běží už víc než 2 roky (na základě anonymního udání, což je samo u sobě podivné - slušný člověk by jakýkoli anonym hodil jednoduše ihned do koše :-), a skoro stejně dlouho je proti tomu podána na státním zastupitelství stížnost. Ať mi nikdo netvrdí, že je to záležitost tak složitá, že už nemohlo být jak ve věci vyšetřování, tak i v záležitosti stížnosti dávno rozhodnuto. Takže jestli někdo něco zdržuje, tak je to jednak dobře zaúkolovaný vyšetřovatel Nevtípil (nechvalně známý i z kauzy Neograf), případně státní zastupitelství.
  • A fraska pokracuje...
  • Babiš si zřejmě neuvědomuje, že svým postojem k socialistům jim pomáhá ve zkřísení jejich strany. Socialisté si to nezaslouží. Proč si jistě kde kdo domyslí. A správně.
  • Tento krok ANO bude znamenat pád voličských preferencí. Voliči volili ANO pro něco nového a změnu v politice a zatím se ANO paktuje s provařenou ČSSD. Babiš se bojí (nevím čeho) požádat o podporu SPD a KSČM. Myslím si, že by slušným voličům tato podpora nevadila. Paktováním se s ČSSD si Babiš začal kopat politický hrob.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit