Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Potrefenej Husák zakejhal!
  • Extra debilní příspěvek !
  • Už si ty primitvku vymysli nějakou novou říkanku - s těmi katovskými mučírnami jsi už trapný. A nepřehlédni ani tu skutečnost, že od doby co jste vy zklurvenci komunističtí odtáhli od válu nikdo z mladších už neví co komunistické mučírny jsou.
  • Snad jen dodatek.V každém lejnu lidovec.
  • Tak tak, Onderka doonderkoval, chvála tomu na nebesích
  • pánové, važte si změn, a očekávejte další legrace, které nás čekají. pamětník
  • Z koalice nadšen nejsem, nicméně ať už je to co to je, všechno je méně špatné, než Onderkovo primátorství. A Románek se s tou nevýhrou, chudáček, nemůže vyrovnat. Snad se nám nerozpláče jako pražský primátor Hudeček.
  • Boryš čumí po stalinách
  • Přejeme všem veselou Chanuku, Happy Chanukkah *14*
  • Vypadá to na spolek lumpů zralých na co nejkrutější odporažení na katovské mučírně.Zelení a lidovci už ubídačili Česko dost.Z jejich pomocí je ANO také v lumpárnách dožene.
  • ke stromu života – עץ החיים
    Krátce po Říjnové revoluci v Rusku, na samém počátku dvacátých let, byly sovětskou vládou zastaveny veškeré zdroje příjmů ješív.
    Jednou, v předvečer šabatu, potkal rabín Chafec Chajim (rabi Jisrael Meir Kagan Pupko, 1838-1933) oblastního komisaře, který byl kdysi také žákem ješívy. Pozdravil ho „šabat šalom“ a zeptal se ho, jestli si chce poslechnout několik moudrých slov-divrej Tora. Komisař souhlasil.
    Rabín mu řekl: „V paraše Berešit se hovoří o tom, že Hospodin stvořil strom života a zasadil jej usprostřed zahrady Eden. Proč jej neumístil někde na konci zahrady Eden? To nás učí, že Bůh chtěl, aby pro každého člověka byla cesta ke stromu života lehká a bez překážek. Jeden dojde ke stromu života učením Tóry, druhý prostřednictvím své bohabojnosti, třetí díky svým dobrým skutkům. Ty například můžeš dojít ke stromu života tím, že seženeš jídlo pro žáky ješívy.
    Komisař na to neřekl nic a odešel. Poté, co skončil šabat, před ješívu přijel povoz plný pytlů mouky a jiných potravin pro žáky ješívy.
  • A co na to soudruzi fašisti z KSČM?
  • Čecháčkům vadí, že Babiš je Slovák. Fero Fenič vám nevadí a olizujete mu řitní otvor.
  • Oprava: kazdej b.bec/jako jsem ja/ voli Karla.
  • ... neskutečné srocení primitivů :)))
  • Ja volim Karla! Vsichni slusni a bohati lide, jako Bc. Jaroslav Kak (VS) voli Karla.
  • maďarskočeskoslovensky mluví i oligarcha *1* *1* *1*
  • Dokonce to byl maďarský Žid.
  • Zde se píše česky, Maďare!
  • Aspoň v Brně to vyšlo podle vůle občanů (myšleno podle nejvíce hlasů).
    Mně se líbí, že chtějí zrušit koryta politikům a spřáteleným osobám, včetně lobistů v městských firmách.
    To byl důvod proč se v Olomouci spojili (tak jako vždy, už asi 20 let) "největší" ideologičtí nepřátelé ODS a ČSSD (myšleno podle programu strany, ne podle já na tebe ty na mně).
    Jo koryta a teplé fleky dobře placených nýmndů, to zase upekli spolu. Absolutně žádná ZMĚNA.

    Snad příště ?
    *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit