Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 🙂🙂🙂už se trhá neb se stěhujete do Čech ,jako Slováci před 20 lety a za 20 let už budu v důchodu , tak holt budu čumět na dobrý babi z Moravy a vzpomínat na mládí.

  • kurna že ty jsi převlečený islamista anoista ,ty wogo to je horší kombinace než ebola s rakovinou🙂Neobecní chytráku neb tobě zářnou inteligenci závidí i vševědoucí , tak bacha neb Andrej má rád ve straně pořádek a víš že" jednička "je jen jedna.

    Tupoune ty tak můžeš někoho označovat za hlupáka , když tě v kebuly nemá co ukrádst ani Andrej dlouhoruký.

  • Wolfcastle

    No němci nikdy židy nák moc nemuseli a od války to nemohou dávat najevo proto pozvali muslimy ti udělají špinavou práci za ně a ještě z toho němci vyváznou jak lidumilové :D

  • klasicky vypatlaný jsi tady jedině ty, obecní hlupáku. Těžko tě někdo překoná. Moc těžko.
  •  "Z údajů uvedené německé analýzy to nelze vyvodit, ale k dispozici jsou třeba data z Velké Británie"

    .

    Německá analýza je asi velmi politicky korektní, protože když si najdete jiný zdroj, tak:

    "27. 8. 2018 V Berlíně loni podle analytiků došlo k 947 nenávistným útokům na Židy i jejich spolky. O rok dříve to bylo o 300 případů méně. 

    Berlín - Když na Adama Armuše v dubnu letošního roku zaútočil v Berlíně devatenáctiletý Syřan opaskem, vyvolalo to po celé zemi vlnu podpory pro německou izraelskou komunitu.

    Armuš, v Německu žijící student veterinární medicíny původem z izraelské Haify, měl v době útoku jarmulku, tradiční židovskou pokrývku hlavy.Sám je arabského původu, chtěl si ale vyzkoušet, jestli je skutečně nebezpečné se na ulici k židovské víře hlásit. A potvrdil si, že ano. Zejména v Berlíně dochází v poslední době k výraznému nárůstu projevů nenávisti vůči Židům.

    Podle analytiků Výzkumného a informačního centra pro antisemitismus došlo loni jen v hlavním městě k 947 nenávistným útokům na jednotlivce i různé židovské spolky a organizace. O rok dříve to bylo o 300 případů méně. 

    Příčina? Podle výpovědí policistů a sociálních pracovníků, na které se odkazuje německý deník Tagesspiegel, příchod běženců z Blízkého východu.

  • KIMCID

    Ani jedno .Dobře dědil.

  • KIMCID

    Ano proto že jsem se odstěhoval z republiky.-Kdo by tam chtěl žít že.

  • Takže stranický zloděj nebo žebrající bezďák. Tím se mnohé vyjasňuje

  • TheGGG

    samozřejmě že roste antisemitismus... židé už prchají ze západní evropy, protože tam není bezpečno... islámská invazní horda tam terorizuje židovské komunity dnes a denně... no co si tam natahali, to tam mají

  • Jasne - ty jsi ''genialni'' Cech...

    Chudinko...

  • KIMCID

    no nemusím na rozdíl od tebe

  • KIMCID

    Jo tak proč přispíváš?

  • Podle této diskuze je jasně vidět kde se ten antisemitizmus bere. Pitomců je ještě stále dost.



  • No ty vůbec máš s prací problém, co? 😂

  • Vidím že jsem ťal do živého. Postižený hloupý antimoravský šovinista se ozval. Asi brečí strachem že se Morava trhne a on bude muset zvednout svůj líný zadek a jít něco dělat....😀

  • proč hloupejma ,oni nejsou všichni stejní.

  • Ne vážně a proč ty chytrý nebudujou svoji ves,dům ,či zem.Vždy jsem tyhle kecy slyšel od Slováků,dneska si stěžujou Bulhaři,Rumuni a nevím kdo všechno a je jediná odpověd tvoji předci žili staletí v tvé vsi,státu a přežili a najednou to nejde?Jejich děti kteří u Nás už pracují vždy odpovídají že už se domů nechtějí vrátit , to je genocida kdy budete jen státy vymírajících důchodců.Spotřební totalita hezčího mobilu a auta na půjčku vylidnuje celé státy.Na Moravě nejde o to jestli máte lepší auto nebo ne ,prostě chcete plat Pražáka ?sakra sedte doma na erdeli a kapitalismus si Vás najde ten nemůže fungovat bez lidí , ale pouze intenzívnějš že je sveze na jeden kus světa a dá pod kontrolu půjčkama , tak nějak demokraticky budete otročit na smetánku nebo si něco odpustíte ale budete kurwa doma,doma.Pokaždé když se vrátim z ciziny tak jsem rád doma neb tu mám přátele a lidi co mi rozumí.

  • trochu dýl tam jsem musel nastoupit na vojnu trotle a to jste tam byli i z Moravy a k Slovákům jste se moc nehlásili. A tydýt děláš taky když tě někdo leze před kapotu - to je varovný znamení ,ale holt na Moravě radši netroubíte abyste někoho nevylekali a holt ho rovnou přejedete🙂

  • zdravý antisemitismus je všude, jenom sionisté schválně vytváří větší a větší, aby už nikdy nebyl klid

  • tobě se něco stalo v palici

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit