Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • xxx
  • ... kdybys nekecal pitomečku :)))
  • Jinak kdyby byla ta naše země jak za komančů tak už semelka večer v domečku nevidí ani na jedno oko a očekává kdy dopletou lano nad propadlištěm.
  • ne ne netrápí ale připadá mi že lidi maj krátkou paměť
  • Kukám že něco pamatuješ a Dikobraz , Mladý svět ,VTM se dali docela číst s abíčkem pro děti,ale leckde to byly podpultovky.Na komický bludy tady bylo Rudé právo tak at za pět let tady nemáme celostátní jediné noviny Oběžník z agrofertova. *1*
  • jo tak jedině v kůži a musej tě rajcovat sm a tu hubu OM z OPZHN *1*
  • no to úplně né ale slova japončíka o NATO na mě působí jako Pearl Harbor v ČR i když nemáme moře, ale to ještě musíte pochopit a až utnou rozkrádání dotací tak bude pro i ten tvuj guru.No pak to tu všechno prodám a odstěhuju se někam k moři do tepla s přibývajícím věkem mě ta zima moc nerajcuje.
  • jo tak on se ten bijec nemůže vyssrat, tak ted si mi to objasnil,doktore ty seš hlava *1*
  • bifteček je vinikající masíčko a hovězí,ne médium podle lolka, ale propečenější médium na smetanové omáčce se zeleným pepřem a k tomu červený archívek ,ale až po 20 minutovým nádechu *1* *1* *1* *1* *1* ,to neni pro příznivce asociace nenažraných oberymrdů ,příznivce rejžáka a pro ruďochy.To ty jako fosilie nemůžeš pochopit protože tvojim údělem je žrát kostelecké uzeniny s nedovařenou rejží a zapíjet samohonkou *1* *1* *1* *1* *1*
  • nezmohl ani na pichani vlastni matky . Nezmohl se v zivote vubec na nic . Proto tady take tak vyvadi . V ulite o ktere si mysli ze ho ukryje. Do oci nebo vrejne by si nikdy netroufl nikde vystoupit protoze by byl zase bit jak zito.
  • xxx
  • hrebenare ? Kde a kdy ? Hned . sejdi dolu cekam na tebe.
  • On jim to Babiš nesebral... polovička národa jsou totiž magoři, že mu to umožnili... je normální a prospěšné se chovat protisystémově? Hloupost a lživé informace , které tyto strany pouští, jsou velmi nebezpečné
  • ale hloupá....
  • SPD a KSČM jsou podobné strany... jejich předáci mají na Facebooku stejné výkřiky.,.. Rusko je náš jediný přítel, výstup z NATA a z EU.... jsou antisystémové.. jsou protidemokratické... asi by se jim šance fungovat v dem,. systému měla vzít, když tento prostor nerespektují.. tak to je a nebylo by to nedemokratické.... P *7*
  • xxx
  • ... ty nikdy nic ani nezačneš, ty primitivní trosko :)))
  • ... jsi dokonalý ču*ák bez mozku :)))
  • ... tvá tupost se mnou nic nedělala, nedělá a ani nikdy dělat nebude, ty dementní sračko :)))
  • xxx

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit