Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Naopak , vládní instituce moc dobře vědí jak šmýrovat lidi podle zákona . A vy všichni co to máte v telefonech jste najivky že vám to pomůže . Je to jen další šmýrovačka .

  • janhrom

    10mil. Občanů a má ji 130tis a je to prý hodně 🤔

  • tomasperny

    Ono tohle je celkově dost špatně podané už od začátku. Ve skutečnosti o tom nikdo do soboty nevěděl, že se to chystá. Pak se zjistilo, že to nefunguje (to vlastně nikoho moc nepřekvapilo, se mi zdá) a když už to jde, tak se zjistilo, že to vlastně jde využívat jen na pár institucích a třeba na poště to půjde až od 1/2025. Jako takhle tvorba mobilních aplikací fakt nevypadá.

  • " Digitální průkaz totiž umožní snadné kopírování údajů do různých forem, ať už jde o on-line nákupy nebo rezervaci letenek."

    A toho bych se právě bál. Podobně jako kdysi chtěly doručovací firmy váš podpis na dotykový displej. Neměl jsem z toho dobrý pocit. Takový digitální grafický podpis se pak může objevit kdekoliv jinde. Naštěstí už to nechtějí. 

  • Aplikace bude potřebovat stálé připojení k internetu?

    Jestli ano to nám ho budou zhulený  Piráti platit?

  • janhrom

    Takže to je veškerý pracovní výsledek Pirátů za dva roky ve vládě? 

    • Já myslím, že Piráti drží světový rekord od voleb. Pokud se nepletu, záskali 4 mandáty a za ty dostali tři ministerstva,

  • KIMCID

    A co nejdřív centralizovat zdravotnické záznamy? Taková Litva už to má 15 let. Pak že jsme západ :D

  • Někdo snad naivně čekal, že tato aplikace bude skutečně bezchybně fungovat ? V ČR za této vlády ?

  • Stát nezvládl ani testy pro autoškoly, maturitní otázky ...

  • Je to stejné jako když sliničáře překvapí každoročně sníh...😂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit